Boty
Boty
Myslím, že je v krejčovině chybka.
Když ušiju boty mistrovské kůže s ohnivým opálem jsou +3odolnost +2OČ.
Když ušiju velmistrovské+opál opět je to +3odolnost +2OČ.
Legendární potom +4odolnost a +3OČ.
Mohl by se na to někdo podívat?
Díky, Esu
Když ušiju boty mistrovské kůže s ohnivým opálem jsou +3odolnost +2OČ.
Když ušiju velmistrovské+opál opět je to +3odolnost +2OČ.
Legendární potom +4odolnost a +3OČ.
Mohl by se na to někdo podívat?
Díky, Esu
Re: Boty
Pokud vím, tak u legentárních je věc náhody, jestli je odolnost +4 nebo jen +3...Esuliams wrote:Myslím, že je v krejčovině chybka.
Když ušiju boty mistrovské kůže s ohnivým opálem jsou +3odolnost +2OČ.
Když ušiju velmistrovské+opál opět je to +3odolnost +2OČ.
Legendární potom +4odolnost a +3OČ.
Mohl by se na to někdo podívat?
Díky, Esu
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Boty
A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
Re: Boty
No ono to bude asi jeste trochu slozitejsi. Treba ja pokud vyrobim luk z mahagonu se zlatym zdobenim, tak je casto lepsi nez luk z tisu se zlatym zdobenim, presto ze je vic nez 2x tak drahy. Stejne tak kombinace mahagon-platina mi dala horsi luk nez mahagon-zlato.Esuliams wrote:A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
Můj závěr je tedy takový, že prostě není dané co vyrobíš, jednou uděláš +2 a pak najednou ze stejného materiálu +3. O jeden stupeň lepší materiály mají prostě větší šanci, že budou lepší, ale není to 100%.
Fuko - Na první pohled dobrácký, však lehce velkohubý půlčík, dobrý obchodník a mistr práce na koze. Svou skutečnou identitu však poodhaluje v temných uličkách Karathy a za chladných nocí v dorenském lese..
Re: Boty
legenda je pevná, to ostatní se občas hýbe...aspon podle toho jak se to dařilo mi...musiš tam cpát lepší kamínky at to stojí za to....
Re: Boty
omlouvám se, ta paměť... dělal jsem boty legenda s rubínem celkem 6x, a vždy mi vyšly +4 odolnost +4 OČ, i když prý Rokovi někdy vyšly s hodnotami +5 +4, což mělo být náhodnou veličinou.. mě se to nepodařilo.Esuliams wrote:A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Boty
lepší kamínky do bot než rubín asi nejsou...loadr wrote:legenda je pevná, to ostatní se občas hýbe...aspon podle toho jak se to dařilo mi...musiš tam cpát lepší kamínky at to stojí za to....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Boty
Sem tam se podaří +5, ale je to fakt vzácnost.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Boty
Mohli byste si tady přestat honit příspěvky?
Psala jsem, že mám problém hlavně u opálu. nepřijde mi normální, že legendární věci jsou +3 (vzácně +4). Jestli to je nebo není chyba, to by měl posoudit WB.
O rubínu jsem nic nepsala , nezkoušela jsem ho.
Jediné co jsem chtěla, aby se na to někdo(myšleno WB) podíval a pak mi řekl, zda to je či není chyba a jak to tedy s tím vůbec je. Tohle mi dělají jen boty.
Díky
Psala jsem, že mám problém hlavně u opálu. nepřijde mi normální, že legendární věci jsou +3 (vzácně +4). Jestli to je nebo není chyba, to by měl posoudit WB.
O rubínu jsem nic nepsala , nezkoušela jsem ho.
Jediné co jsem chtěla, aby se na to někdo(myšleno WB) podíval a pak mi řekl, zda to je či není chyba a jak to tedy s tím vůbec je. Tohle mi dělají jen boty.
Díky
Re: Boty
Připomínám tento starší topic...
boty z mistrovské kuže +ohnivý opál měly naprosto stejné vlastnosti jako boty z VELmistrovské kuže + ohnivy opal
Cenový rozdíl 50k za jiný vzhled itemu v inventáři
boty z mistrovské kuže +ohnivý opál měly naprosto stejné vlastnosti jako boty z VELmistrovské kuže + ohnivy opal
Cenový rozdíl 50k za jiný vzhled itemu v inventáři
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Boty
šil jsem nedávno boty +5 AC +4 odolnost, proto je jejich cena u překupníka tak vysokomonstera wrote:omlouvám se, ta paměť... dělal jsem boty legenda s rubínem celkem 6x, a vždy mi vyšly +4 odolnost +4 OČ, i když prý Rokovi někdy vyšly s hodnotami +5 +4, což mělo být náhodnou veličinou.. mě se to nepodařilo.Esuliams wrote:A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Boty
+1AC se mi nezda jako nic.Esuliams wrote:A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Boty
Přečti si to ještě jednou a celé..-darkvision- wrote:+1AC se mi nezda jako nic.Esuliams wrote:A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
Celý problém je ten, že mistr dává skoro vždy +3, velmistr až na vyjímky také +3 a legenda +3 nebo +4
Tedy skoro žádný rozdíl. Šila jsem pět legendárních bot a z toho pouze jedny byly +5, ostatní +4 nebo +3. Za ty peníze se vyplatí pouze mistrovská kůže, protože žádnej krejčí nebude zkoušet pět krát legendu než se povede. (šije se více jak 2hodiny s rubínem)
Re: Boty
Já bych řekl, že to je docela dobrý.. Cesta k top equipu nikdy neni lehká a pokud je to takhle doopravdy, tak kdo chce prostě top, tak musí být trpělivý a podstoupit to.Esuliams wrote:Přečti si to ještě jednou a celé..-darkvision- wrote:+1AC se mi nezda jako nic.Esuliams wrote:A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
Celý problém je ten, že mistr dává skoro vždy +3, velmistr až na vyjímky také +3 a legenda +3 nebo +4
Tedy skoro žádný rozdíl. Šila jsem pět legendárních bot a z toho pouze jedny byly +5, ostatní +4 nebo +3. Za ty peníze se vyplatí pouze mistrovská kůže, protože žádnej krejčí nebude zkoušet pět krát legendu než se povede. (šije se více jak 2hodiny s rubínem)
Omlouvám se za spam, ale nedalo mi to.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.