No co to sakra je ?
No co to sakra je ?
Tak už toho mám dost, přetekli mi nervy... nestačí že mám depku, protože si v mém stavu nemůžu, zacraftit, nemůžu si ani pořádně zaRPit a když dole potkám nějakou horu sádla a oživim jí, tak nejen že rozseká okolo stojící koboldy(to bych pochopil), ale když jí téměř mrtev dám pod krk meč, tak si klidně odejde s tim že jí nebavim. Thx už mě tohle nebaví, buď semnou něco dělejte OÚ, nebo se zamyslete trochu, určitě to neni zas tak obtížný, když už máte teda být ti "dobří"
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: No co to sakra je ?
Ta postava je ma. a co je za problem? Postava je hloupa a radsi umre podrezanim krku, nez aby se nechala vzpovidat, mucit ci cokoliv jineho. proto sem sel hoodne pomalu smerem k mestu (pred kterym sem se i na 10 sekund aspon zastavil) davaje ti sanci me zabit.
jak ti mam rici jasneji, at me zabijes ? prastit te sem nemoh, bo si byl v invis ci sanctuary.
ze si me neprastil mi prislo jako ze tva postava taky na to nema nekoho prastit. tak sem sel do avizovane hospody.
podle me si me neprastil, aby si prave pred branou do hagolu (kde ses pak hend odlogl.. jeslti to nahodou nebude kvuli surovinam..) neztratil vyhodu proti ostatnim podtemnakum v naboostenosti ale to je jina pisnicka...
jak ti mam rici jasneji, at me zabijes ? prastit te sem nemoh, bo si byl v invis ci sanctuary.
ze si me neprastil mi prislo jako ze tva postava taky na to nema nekoho prastit. tak sem sel do avizovane hospody.
podle me si me neprastil, aby si prave pred branou do hagolu (kde ses pak hend odlogl.. jeslti to nahodou nebude kvuli surovinam..) neztratil vyhodu proti ostatnim podtemnakum v naboostenosti ale to je jina pisnicka...
Re: No co to sakra je ?
To jako že máš pod krkem meč a jsi skoro mrtvej ti vůbec nic neříká ? Tak to je v tom případě blbost protože by se tím pohybem musela tvá postava napíchnout na ten meč a každá postava si prostě váží svýho života, k čemu by pak byla na tomto světě ? Za další nemůžu útočit když tě mám friendly, což má mít každej podtemnák nastavený automaticky, takže než bych to stihnul si přepnout, to jsi taky mohl udělat, sám abych tě mohl praštit, když jsi chtěl tolik umřít. Tu tvou hru jsem nepochopil a ať mi to prosím nějaké DM vysvětlí...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: No co to sakra je ?
Každá postava, kteráumí používat zbraň, ví, jak funguje, takže výmluva, že postava je hloupá než aby pochopila hrozbu je hloupá.
Pokud příště někdo řekne, že radši zemře, než by to či ono, budeme to brát jako souhlas s permanentní smrtí postavy.
Pokud příště někdo řekne, že radši zemře, než by to či ono, budeme to brát jako souhlas s permanentní smrtí postavy.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: No co to sakra je ?
Thx, to jsem si dneska zase zahrál 
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: No co to sakra je ?
aspoň hraju dle svého poslání boha a budu dlít ve valhale do konce věků...DenGrasse wrote: Pokud příště někdo řekne, že radši zemře, než by to či ono, budeme to brát jako souhlas s permanentní smrtí postavy.
ad forum:
Gordul oceňuje statečnost a rád vidí své věrné umírat ve statečném boji proti přesile nepřátel. Ty nejstatečnější pak Gordul obdaří svou božskou přízní a tito šampioni mu poté navěky slouží jako jeho elitní berserkři. Nesnáší strach a zbabělost.
Re: No co to sakra je ?
omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: No co to sakra je ?
Jasně. Ale odejít pokud ti někdo vyhrožuje smrtí je podle Gordula zcela určitě zbabělost, protožes ho měl zabítskaarks wrote:ad forum:
Gordul oceňuje statečnost a rád vidí své věrné umírat ve statečném boji proti přesile nepřátel. Ty nejstatečnější pak Gordul obdaří svou božskou přízní a tito šampioni mu poté navěky slouží jako jeho elitní berserkři. Nesnáší strach a zbabělost.
PS: Gordul je bůh krve, krvežíznovosti a berserkrů - něco jako chladné pohrdání atd. je mu zcela cizí...
Pro Theogila nebo někoho možná ano. Ale nevšiml jsem si že by ho protistrana rozporovala nebo předložila vlastní, odlišný...artaxas wrote:omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: No co to sakra je ?
mozna sem slepej ale zadny zacerneni ve screenu nevidimartaxas wrote:omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: No co to sakra je ?
Poradím: Nahoře.Lord_Berserk wrote:mozna sem slepej ale zadny zacerneni ve screenu nevidimartaxas wrote:omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: No co to sakra je ?
Omg tak jsem tam kecal se zachym po telu a nemusí každej vědět o čem jsme si psali...
Děkuju že máš o to takový zajem
BTW přesila tam nebyla, byla tam jen holka s křídlama, co tě oživila a jen se stebou snažila komunikovat...
Edit: začerněný dialogy jsem viděl všude na fóru, tak nevim co proti tomu máš... jo vlastně to že jsem zabil esuli a je mi to líto, ale z hlediska příběhu se to muselo stát.
Děkuju že máš o to takový zajem
BTW přesila tam nebyla, byla tam jen holka s křídlama, co tě oživila a jen se stebou snažila komunikovat...
Edit: začerněný dialogy jsem viděl všude na fóru, tak nevim co proti tomu máš... jo vlastně to že jsem zabil esuli a je mi to líto, ale z hlediska příběhu se to muselo stát.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: No co to sakra je ?
Sobik wrote:Poradím: Nahoře.Lord_Berserk wrote:mozna sem slepej ale zadny zacerneni ve screenu nevidimartaxas wrote:omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: No co to sakra je ?
jo si slepýLord_Berserk wrote:jojo dobre sem slepej
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: No co to sakra je ?
Zřejmě narážel na podobný incident (Topic Bumovo "RP"), kde se mi dostalo pomalu pranýřování za to, že jsem začernil telly.innfra wrote:Omg tak jsem tam kecal se zachym po telu a nemusí každej vědět o čem jsme si psali...
Děkuju že máš o to takový zajemco proti tomu máš... jo vlastně to že jsem zabil esuli a je mi to líto, ale z hlediska příběhu se to muselo stát.
A když už jsme u toho:
V mém případě: Bum ignoroval moje hraní, dál si mlel svoje. Naštval jsem se a dal to na forum. Výsledek: Já přeháním, dávám na forum každou blbost a ještě je podporuju cenzurovanými screeny.
V tomto případě: Skaars ignoroval Innfrovo hraní a odešel. Innfra se naštval a dal to na forum. Výsledek: Pokud by se to opakovalo, následuje permanentní smrt.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: No co to sakra je ?
Co co já? Nějak nechápu proč se tu řeším já... Vysvětlí mi to někdo?innfra wrote: Edit: začerněný dialogy jsem viděl všude na fóru, tak nevim co proti tomu máš... jo vlastně to že jsem zabil esuli a je mi to líto, ale z hlediska příběhu se to muselo stát.