Bezduvodne zabijeni koni

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
bigbull666
Poutník
Posts: 65
Joined: 04:05 01. Apr 2009

Bezduvodne zabijeni koni

Post by bigbull666 »

Zdravim,
mel bych jen takovou poznamku k jednomu hraci jehoz jmeno nemubu jmenovat...
Byli jsme dnes (Joane a Amrodel) u Goril v prahvozdu. Venku jsme vse vymlatili a pripravili se na kruty a nelitosny boj s gorilama v jeskyni. Zaparkovali jsme kone, medveda a sli jsme. Na zacatku nebylo nic a tak jsme si rikali, ze tam uz asi nekdo byl, ale i pres to jsme sli dal co kdyby nahodou. Tak v pulce jsme potkali prvni gorilku a v dalce za ni byl videt dotycny hrac. Meli jsme plny ruce prace s gorilama, tak jsme si ho nevsimali. Po te se budto skryl nebo si dal neviditelnost nevim... V kazdem pripade jsme se nejak minuli. Kdyz jsme zjistili, ze zbytek jeskyne je prazdny, vysli jsme ven a tam lezel mrtvej medved s plnym batohem a kone nikde.

Nejde mi do hlavy logika veci. Kdyz ten dotycny chce nekomu nejak uskodit, tak aspon trochu RP. Timto cinem nas spis otravil nez ze by nam pridelal nejakou skodu.
Vim, ze moje RP je zatim taky trochu slabsi, ale zabit nekomu kone jen tak pro poteseni? K cemu to? Nicmene Joane toho dotycneho videla, takze pokud ho nekde potka, tak si ho pekne vyzpovida...

Jirka a Monika
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Bezduvodne zabijeni koni

Post by Sobik »

Možná je to náhoda, ale zrovna dneska Pako Pakal taky postrádal poníka.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
bigbull666
Poutník
Posts: 65
Joined: 04:05 01. Apr 2009

Re: Bezduvodne zabijeni koni

Post by bigbull666 »

To bude spis nahoda,
nicmene jsem to resil s par lidma a pry ten dotycny to dela tak nejak porad...

Dnes jsem si koupil tretiho kone. Jsem netusil, ze kun je tak spotrebni zbozi. Asi vyhlasim soutez, kdo ma nejvetsi spotrebu koni :D
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Bezduvodne zabijeni koni

Post by artaxas »

Já sem koně ztratil, ale hned sem jej našel...
bigbull666 wrote:To bude spis nahoda,
nicmene jsem to resil s par lidma a pry ten dotycny to dela tak nejak porad...
jen by mě zajímalo kdo řekl že ten dotyčný furt zabíjí koně, když sem ho tu viděl po půl roce :mrgreen:
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Bezduvodne zabijeni koni

Post by Krata »

je to svinárna ale neni to uplně proti pravidlum, tupej půlork to v divočině mohl vidět jako jednoduché zvíře, nebo je dotyčný zlého vyznání a jednoduše si v tom libuje.. jesli víte kdo to je, jednoduše si to s nim vyřidte ve hře, tam kde i on škodí vám

investovat do koně vám sice usnadní rychlou chůzi, ale kun umřít může, neni to bug ani proti pravidlum :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
bigbull666
Poutník
Posts: 65
Joined: 04:05 01. Apr 2009

Re: Bezduvodne zabijeni koni

Post by bigbull666 »

Mno uprimne ja jsem tomu dotycnemu psal, ale protoze ma ve jmenu nejake osklive kliky-haky, tak mu poslat zprava nejde a acc neznam...
A tim prubezne, bylo mysleno to, ze to ten dotycnej uz v minulosti delal a nemel s tim probolem.

Vim, ze to neni proti pravidlum, ale cloveka to tak akorat otravi. Bylo to spis mysleno tak, aby se ten dotycny zamyslel nad tim, co dela a co tim vlastne chce dosahnout...
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Bezduvodne zabijeni koni

Post by artaxas »

bigbull666 wrote: co dela a co tim vlastne chce dosahnout...
Třeba chce mít nějaký vážený titul, teď mě napadá ,,Koňobij,, nebo prostě vyrábí salám a potřebuje k tomu koně, no kde by to bylo méně nápadné než když zmizí kůň někde v lesích, tak ho prostě sežrala zvěř.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
bigbull666
Poutník
Posts: 65
Joined: 04:05 01. Apr 2009

Re: Bezduvodne zabijeni koni

Post by bigbull666 »

artaxas wrote: .... ,,Koňobij,, ....
Jako by tech uvozovek ve jmenu mel uz ted malo...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Bezduvodne zabijeni koni

Post by nomis_b »

Krata wrote:je to svinárna ale neni to uplně proti pravidlum
presne. v e meste by to proti pravidlum bylo, ale kdekoliv jinde je to v ramci pravidel.

jestli se o sve kone bojite, tak je nechavejte ve meste, nebo je skryjte ( treba neviditelnosti, i PC alchymista muze vyrobit nevviditelnost pouzitelnou na kone)
A zase se craftí...
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Bezduvodne zabijeni koni

Post by monstera »

nomis_b wrote:
Krata wrote:je to svinárna ale neni to uplně proti pravidlum
presne. v e meste by to proti pravidlum bylo, ale kdekoliv jinde je to v ramci pravidel.

jestli se o sve kone bojite, tak je nechavejte ve meste, nebo je skryjte ( treba neviditelnosti, i PC alchymista muze vyrobit nevviditelnost pouzitelnou na kone)
Jen aby ho pak našli, když bude neviditelnej.....třeba popoběhne..
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Bezduvodne zabijeni koni

Post by kucik »

To si pak musis vzit see invis ;)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
bigbull666
Poutník
Posts: 65
Joined: 04:05 01. Apr 2009

Re: Bezduvodne zabijeni koni

Post by bigbull666 »

Nebo pod kone zakerne polozit hodne silne pasti.... :D
User avatar
Modrovousice
Měšťan
Posts: 293
Joined: 10:26 29. Sep 2009
Location: Myší díra

Re: Bezduvodne zabijeni koni

Post by Modrovousice »

No to aby ten kůn potom nevypustil koblihu a past nespustil :) na to taky pozor.
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
Locked