Bezduvodne zabijeni koni
- bigbull666
- Poutník
- Posts: 65
- Joined: 04:05 01. Apr 2009
Bezduvodne zabijeni koni
Zdravim,
mel bych jen takovou poznamku k jednomu hraci jehoz jmeno nemubu jmenovat...
Byli jsme dnes (Joane a Amrodel) u Goril v prahvozdu. Venku jsme vse vymlatili a pripravili se na kruty a nelitosny boj s gorilama v jeskyni. Zaparkovali jsme kone, medveda a sli jsme. Na zacatku nebylo nic a tak jsme si rikali, ze tam uz asi nekdo byl, ale i pres to jsme sli dal co kdyby nahodou. Tak v pulce jsme potkali prvni gorilku a v dalce za ni byl videt dotycny hrac. Meli jsme plny ruce prace s gorilama, tak jsme si ho nevsimali. Po te se budto skryl nebo si dal neviditelnost nevim... V kazdem pripade jsme se nejak minuli. Kdyz jsme zjistili, ze zbytek jeskyne je prazdny, vysli jsme ven a tam lezel mrtvej medved s plnym batohem a kone nikde.
Nejde mi do hlavy logika veci. Kdyz ten dotycny chce nekomu nejak uskodit, tak aspon trochu RP. Timto cinem nas spis otravil nez ze by nam pridelal nejakou skodu.
Vim, ze moje RP je zatim taky trochu slabsi, ale zabit nekomu kone jen tak pro poteseni? K cemu to? Nicmene Joane toho dotycneho videla, takze pokud ho nekde potka, tak si ho pekne vyzpovida...
Jirka a Monika
mel bych jen takovou poznamku k jednomu hraci jehoz jmeno nemubu jmenovat...
Byli jsme dnes (Joane a Amrodel) u Goril v prahvozdu. Venku jsme vse vymlatili a pripravili se na kruty a nelitosny boj s gorilama v jeskyni. Zaparkovali jsme kone, medveda a sli jsme. Na zacatku nebylo nic a tak jsme si rikali, ze tam uz asi nekdo byl, ale i pres to jsme sli dal co kdyby nahodou. Tak v pulce jsme potkali prvni gorilku a v dalce za ni byl videt dotycny hrac. Meli jsme plny ruce prace s gorilama, tak jsme si ho nevsimali. Po te se budto skryl nebo si dal neviditelnost nevim... V kazdem pripade jsme se nejak minuli. Kdyz jsme zjistili, ze zbytek jeskyne je prazdny, vysli jsme ven a tam lezel mrtvej medved s plnym batohem a kone nikde.
Nejde mi do hlavy logika veci. Kdyz ten dotycny chce nekomu nejak uskodit, tak aspon trochu RP. Timto cinem nas spis otravil nez ze by nam pridelal nejakou skodu.
Vim, ze moje RP je zatim taky trochu slabsi, ale zabit nekomu kone jen tak pro poteseni? K cemu to? Nicmene Joane toho dotycneho videla, takze pokud ho nekde potka, tak si ho pekne vyzpovida...
Jirka a Monika
Re: Bezduvodne zabijeni koni
Možná je to náhoda, ale zrovna dneska Pako Pakal taky postrádal poníka.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
- bigbull666
- Poutník
- Posts: 65
- Joined: 04:05 01. Apr 2009
Re: Bezduvodne zabijeni koni
To bude spis nahoda,
nicmene jsem to resil s par lidma a pry ten dotycny to dela tak nejak porad...
Dnes jsem si koupil tretiho kone. Jsem netusil, ze kun je tak spotrebni zbozi. Asi vyhlasim soutez, kdo ma nejvetsi spotrebu koni
nicmene jsem to resil s par lidma a pry ten dotycny to dela tak nejak porad...
Dnes jsem si koupil tretiho kone. Jsem netusil, ze kun je tak spotrebni zbozi. Asi vyhlasim soutez, kdo ma nejvetsi spotrebu koni
Re: Bezduvodne zabijeni koni
Já sem koně ztratil, ale hned sem jej našel...

jen by mě zajímalo kdo řekl že ten dotyčný furt zabíjí koně, když sem ho tu viděl po půl rocebigbull666 wrote:To bude spis nahoda,
nicmene jsem to resil s par lidma a pry ten dotycny to dela tak nejak porad...
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Bezduvodne zabijeni koni
je to svinárna ale neni to uplně proti pravidlum, tupej půlork to v divočině mohl vidět jako jednoduché zvíře, nebo je dotyčný zlého vyznání a jednoduše si v tom libuje.. jesli víte kdo to je, jednoduše si to s nim vyřidte ve hře, tam kde i on škodí vám
investovat do koně vám sice usnadní rychlou chůzi, ale kun umřít může, neni to bug ani proti pravidlum
investovat do koně vám sice usnadní rychlou chůzi, ale kun umřít může, neni to bug ani proti pravidlum
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- bigbull666
- Poutník
- Posts: 65
- Joined: 04:05 01. Apr 2009
Re: Bezduvodne zabijeni koni
Mno uprimne ja jsem tomu dotycnemu psal, ale protoze ma ve jmenu nejake osklive kliky-haky, tak mu poslat zprava nejde a acc neznam...
A tim prubezne, bylo mysleno to, ze to ten dotycnej uz v minulosti delal a nemel s tim probolem.
Vim, ze to neni proti pravidlum, ale cloveka to tak akorat otravi. Bylo to spis mysleno tak, aby se ten dotycny zamyslel nad tim, co dela a co tim vlastne chce dosahnout...
A tim prubezne, bylo mysleno to, ze to ten dotycnej uz v minulosti delal a nemel s tim probolem.
Vim, ze to neni proti pravidlum, ale cloveka to tak akorat otravi. Bylo to spis mysleno tak, aby se ten dotycny zamyslel nad tim, co dela a co tim vlastne chce dosahnout...
Re: Bezduvodne zabijeni koni
Třeba chce mít nějaký vážený titul, teď mě napadá ,,Koňobij,, nebo prostě vyrábí salám a potřebuje k tomu koně, no kde by to bylo méně nápadné než když zmizí kůň někde v lesích, tak ho prostě sežrala zvěř.bigbull666 wrote: co dela a co tim vlastne chce dosahnout...
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
- bigbull666
- Poutník
- Posts: 65
- Joined: 04:05 01. Apr 2009
Re: Bezduvodne zabijeni koni
Jako by tech uvozovek ve jmenu mel uz ted malo...artaxas wrote: .... ,,Koňobij,, ....
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Bezduvodne zabijeni koni
presne. v e meste by to proti pravidlum bylo, ale kdekoliv jinde je to v ramci pravidel.Krata wrote:je to svinárna ale neni to uplně proti pravidlum
jestli se o sve kone bojite, tak je nechavejte ve meste, nebo je skryjte ( treba neviditelnosti, i PC alchymista muze vyrobit nevviditelnost pouzitelnou na kone)
A zase se craftí...
Re: Bezduvodne zabijeni koni
Jen aby ho pak našli, když bude neviditelnej.....třeba popoběhne..nomis_b wrote:presne. v e meste by to proti pravidlum bylo, ale kdekoliv jinde je to v ramci pravidel.Krata wrote:je to svinárna ale neni to uplně proti pravidlum
jestli se o sve kone bojite, tak je nechavejte ve meste, nebo je skryjte ( treba neviditelnosti, i PC alchymista muze vyrobit nevviditelnost pouzitelnou na kone)
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Bezduvodne zabijeni koni
To si pak musis vzit see invis 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- bigbull666
- Poutník
- Posts: 65
- Joined: 04:05 01. Apr 2009
Re: Bezduvodne zabijeni koni
Nebo pod kone zakerne polozit hodne silne pasti.... 
- Modrovousice
- Měšťan
- Posts: 293
- Joined: 10:26 29. Sep 2009
- Location: Myší díra
Re: Bezduvodne zabijeni koni
No to aby ten kůn potom nevypustil koblihu a past nespustil
na to taky pozor.
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.
Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci
Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci
Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.