Kostky nebo karty

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Xantipa
DM Thalie
Posts: 364
Joined: 19:38 28. Jan 2008
Location: všudezdejší

Re: Kostky nebo karty

Post by Xantipa »

-RoF- wrote:
pilnik wrote:hehe to melo akorat ty kostky pekne blafovali, cyklicky hazeli podobny cisla takze Bert chudak furt prohraval :lol:
Pchéé ještě si stěžuj. Příště tě za trest svážeme a dáme si jen noo holčičí mazlení a ty budeš trpět, že se budeš moct "jen" dívat :twisted:

Jinak s těma kostkama se dají hrát různé hry. Stačí jen zvolit kolikastěnou kostkou hážeš a vymyslíš hru téměř na vše.
Jo kdysi sme dávali i souboje v páce, kde první hod je na sílu, druhý odolnost a třetí zase síla. Pokud vyhraješ 2 z těch hodů tak si soupeře porazil....ale jde vymýšlet plno dalších věcí ;)

Ne ne, nebude se divat kdyz si stezuje, dostane na hlavu dvoje kalhotky... :twisted: :twisted:
a dal uz mlcim, protoze 8.11 ve hre je fakt jeste daaaaaalekooooooooooooo :? :? :( :( :cry: :cry:
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Kostky nebo karty

Post by pilnik »

ja si nestezuju , jen podotykam ze z mnoha hodu to slo dycky stejne za sebouO))
8.11, bude nejaky turnaj ve flasce? :lol:
Obuki - ten vod Škopku
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Kostky nebo karty

Post by innfra »

Xantipa wrote: Ne ne, nebude se divat kdyz si stezuje, dostane na hlavu dvoje kalhotky... :twisted: :twisted:
No asi vás zklamu, ale ve středověku věci jako tanga, podprdy a kalhotky nebyli. Ženský maximálně nosili něco podobnýho trenkám. :P

No tu páku bych klidně s někym dal... chlast se řeší jinde... No, třeba mě taky něco napadne... Dík za inspiraci.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Kostky nebo karty

Post by Sveneld »

spodni pradlo je zalezitost asi 17. stol ..
nwn
User avatar
G14
Rytíř
Posts: 540
Joined: 16:24 13. Sep 2008
Location: všudezdejší,momentálně Zákupy!

Re: Kostky nebo karty

Post by G14 »

Sveneld wrote:spodni pradlo je zalezitost asi 17. stol ..
slysis Ario?Tak sup sup,od ted jenom na vostro :mrgreen:
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Kostky nebo karty

Post by nomis_b »

Umi to nekdo z vas naskriptovat ? Neni probelm , kdyz si to v NWN toolsetu naskriptujete (bezi to zhruba na C++ syntaxe) tak se to muz dat na server. Ale bohuzel nekdo musi byt iniciativni a vrhnout se do toho. Urcite se to planuje, ale vzdy je hafo veci a je tezky rici, co je duelzitejsi (napr. u kasina, jaka je realna vyteznost prace na vyrobu/vyuziti hracema)
A zase se craftí...
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Kostky nebo karty

Post by -RoF- »

pilnik wrote:ja si nestezuju , jen podotykam ze z mnoha hodu to slo dycky stejne za sebouO))
8.11, bude nejaky turnaj ve flasce? :lol:
Těš se to bude soukromá flaška a vem i Ear, at se Aria pokochá :P
A na hody se nevymlouvej...bert to prostě neumí :D
innfra wrote:
Xantipa wrote: Ne ne, nebude se divat kdyz si stezuje, dostane na hlavu dvoje kalhotky... :twisted: :twisted:
No asi vás zklamu, ale ve středověku věci jako tanga, podprdy a kalhotky nebyli. Ženský maximálně nosili něco podobnýho trenkám. :P

No tu páku bych klidně s někym dal... chlast se řeší jinde... No, třeba mě taky něco napadne... Dík za inspiraci.
Ehmm ehmm středověk? Počkat my hrajeme středověk? To jsem si teda nevšiml. Co vím tak hrajeme fantasy hru. ;)
Takže to nesrovnávej se středověkem ano? Je to obrovský rozdíl, páč co ve středověku nešlo, tak ve fantasy světě jde....a jak já vždy říkám ve fantasy je možné téměř vše. :)

Jinak páku si klidně můžeme někdy dát, dračice :twisted:

PS: G14 neboj Aria chodí naostro, ale někdy to spodní prádlo přece jen má ;)
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Locked