-RoF- wrote:Pchéé ještě si stěžuj. Příště tě za trest svážeme a dáme si jen noo holčičí mazlení a ty budeš trpět, že se budeš moct "jen" dívatpilnik wrote:hehe to melo akorat ty kostky pekne blafovali, cyklicky hazeli podobny cisla takze Bert chudak furt prohraval![]()
Jinak s těma kostkama se dají hrát různé hry. Stačí jen zvolit kolikastěnou kostkou hážeš a vymyslíš hru téměř na vše.
Jo kdysi sme dávali i souboje v páce, kde první hod je na sílu, druhý odolnost a třetí zase síla. Pokud vyhraješ 2 z těch hodů tak si soupeře porazil....ale jde vymýšlet plno dalších věcí
Ne ne, nebude se divat kdyz si stezuje, dostane na hlavu dvoje kalhotky...
a dal uz mlcim, protoze 8.11 ve hre je fakt jeste daaaaaalekooooooooooooo