Hele, nevim ale když něco vyrábíš, tak na to potřebuješ klid a asi by i bylo divný, kdybys dejme tomu očarovával zbraň a přitom si povídal s alchymistou o tom z čeho dělá mojave, to by jsi se plně nesoustředil na práci a pak by člověk co si koupí takto očarovanou zbraň by mohl čas od času slyšet:venomeq wrote: To necroo: Tam se jednalo z toho co sem hlavne pochopil hlavne o to ze on pustil ten program a nedokazal ...uz bud nepritomnosti ci snad pomalyma reakcema kdo vi ...reagovat na podmety ve hre ktere vytvorily hraci ci DM.To ze si poridil program diky kteremu nemusel klikat a mohl v klidu procitat tell bylo pro neho ulehcenim a mysim ze to hru nekazilo kdyby byl schopnej vcas zareagovat na pdomet vydany Dm viz to co pise.To jestly ho to bavilo nebo ne je uz o necem jinem nebot jak rekl nekoho bavi neco jineho...nekoho treba bavi sedet na zadku v ivory a bavit se s ostatnima a jineho zas behat po svete a zabijet potvory no a dalsiho zas bavi craft...
"A z čehoto vlastně děláš mojave ?"
To DenGrasse: dobře vysvětlena blbuvzdornost, já bych to vysvětlil velice chaoticky, tak jsem raděj nic nepsal.