Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by innfra »

NB rullez, přemejšlim že příště místo PC za 30 si koupim NB za 50 :twisted:
Né kecám, ale za 30 by to už mohlo stát za to, zatim jsem kupoval NB kolem 15K(acer) a jsem spokojenej.
Nemůžu si vynachválit přenosnost a propjení s plazmou dole v obýváku.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Radim »

innfra wrote:NB rullez, přemejšlim že příště místo PC za 30 si koupim NB za 50 :twisted:
Né kecám, ale za 30 by to už mohlo stát za to, zatim jsem kupoval NB kolem 15K(acer) a jsem spokojenej.
Nemůžu si vynachválit přenosnost a propjení s plazmou dole v obýváku.
Já měl za 25 a i NWN mi tam cukalo a nebyl zrovna špatnej.Už do toho nikdy nejdu...jedině klasiku
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Radim »

Povedz aku by si chcel specializaciu a ja ti poviem kde ju najdes.
Daanri kde prosím tě najdu specializaci pro mága...jakoukoliv :twisted:
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Krata »

Radim wrote:Stáhnul jsem si to před necelým týdnem a už sem nad tím strávil zhruba 50 hracích hodin a můžu jen pochválit až na ty herní nedostatky co se týče ovládání.


PS: noťasy nebrat!!!!
stáhnul? tuhle pecku? barbare!! :mrgreen:

taky už sem majitel a je to bomba
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Radim »

Krata wrote:
Radim wrote:Stáhnul jsem si to před necelým týdnem a už sem nad tím strávil zhruba 50 hracích hodin a můžu jen pochválit až na ty herní nedostatky co se týče ovládání.


PS: noťasy nebrat!!!!
stáhnul? tuhle pecku? barbare!! :mrgreen:

taky už sem majitel a je to bomba

Jo jo i barbarství je mezi námi :oops:
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Daanri »

Takze jednu specializaciu Shapeshiftera mozes ziskat od Morrigan, staci sa s nou spriatelit a v ramci rozhovoru ju ukecat ci sa to moze naucit aj niekto iny a ona slubi, ze bude ucit kohokolvek. (Morrigan mas v podstate hned od zaciatku ako opustis Ostagar)

Wynne, ktoru mozes ziskat za splenenie Q vo vezi magov, tak ta moze naucit liecitelstvo, tak isto ju staci ukecat na priatelstvo.

Krvavy mag je myslim mozne ziskat v podzemi hradu Rudoskali (nenapada ma ako sa vola v ang., to je ten hrad co mas uzdravit toho lorda), ale presny postup ako ta nauci krvavu magiu neviem, neskusal som. Avsak pozor mohlo by to sposobit konflikty v parte najme u Wynne.

A tajemny bojovnik zatial netusim, ale podla vsetkeho by mala byt niekde u Dalskych elfov.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Radim »

Daanri wrote:Takze jednu specializaciu Shapeshiftera mozes ziskat od Morrigan, staci sa s nou spriatelit a v ramci rozhovoru ju ukecat ci sa to moze naucit aj niekto iny a ona slubi, ze bude ucit kohokolvek. (Morrigan mas v podstate hned od zaciatku ako opustis Ostagar)

Wynne, ktoru mozes ziskat za splenenie Q vo vezi magov, tak ta moze naucit liecitelstvo, tak isto ju staci ukecat na priatelstvo.

Krvavy mag je myslim mozne ziskat v podzemi hradu Rudoskali (nenapada ma ako sa vola v ang., to je ten hrad co mas uzdravit toho lorda), ale presny postup ako ta nauci krvavu magiu neviem, neskusal som. Avsak pozor mohlo by to sposobit konflikty v parte najme u Wynne.

A tajemny bojovnik zatial netusim, ale podla vsetkeho by mala byt niekde u Dalskych elfov.
Díky moc...zrovna mě nejvíc láká ten tajemný bojovník tak počkám až se tam dostanu
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Krata »

Tajemný bojovník tě naučí duše uzavřená v drahokamu.. je to v Dálských ruinách, vydáš se tam ohledně Q s vlkodlaky, ale musíš o to duši požádat. později se tam určitě vrat pro jedno z nejlepších brnění ve hře, ale spíš ke konci hry protože na tom lvlu, kdy sem se tam já vydal, mě celkem mastili

když už jsme u toho odhalování skrytých věcí ve hře, neví někdo jak vyřešit incident v Rudoskalí, aby se Alistar nenaštval? :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Daanri »

aky incident v Rudoskali? myslis toho syna ovladnuteho demonom?

ak jo tak tam mas 2-3 moznosti :

1. zabit syna a tym aj demona (alistair sa nastve)
2. zabit matku ako obet pre vstup do Fade (alistair sa nastve)
3. ak si predtym vyriesil vez magov, tak skocit pre pomoc do veze magov (alistair bude spokojny) ;)
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Krata »

přesně to sem myslel, díky.. zkusim :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by innfra »

Radim wrote: Já měl za 25 a i NWN mi tam cukalo a nebyl zrovna špatnej.Už do toho nikdy nejdu...jedině klasiku
Záleží jakou grafiku tam máš, prodávaj se i 25K s integrovanejma hnusama či turbocashe, na mým původním jsem byl rád když se mi netrhali W3 na dotě na minimálních detailech
Na současným si zahraju v pohodě pecky jako borderlands sice to neni po grafický stránce zázrak, ale na to že je to rok starý pecko za 16K to jde :twisted:
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Prometheus »

Ja som chcel zajst do veze pre pomoc a nejak sa mi to vymklo z ruk.
Matka zabila svojho syna :lol:
Po navrate do tabora ma Alistair sprdol ako male decko, normalne som ostal sediet s otvorenou hubou.
Ale na moju obranu, ja to tu mam cele po anglicky a moc dobry v anglictine teda niesom.Dialogmi sa preluskavam len pomaly ale uz to hram druhy krat tak to musi stat za to :mrgreen:
A ta cervena skala asi bude Redclif, neviem teraz presne ako sa to pise.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by innfra »

Rudoskalí... Btw mám češtinu, teda titulky, jestli to chceš poslat dej nějakej kontakt...
Jinak už jsem to doma zkoušel a Bioware předvedli opět perfektní práci... Jen na NBčku to nějak dělá bordel a trucujeto i na střední detaily(možná drivery, možná widescreen)
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by innfra »

tak se mi to na nejnižší detaily začne sekat až po pár minutách, ale seká se to stejně jak na střední... to mi nejde do hlavy, mám 4G paměti, stejněj OS co doma, nechápu proč se to po chvilce začne trhat... NB ani moc netopí... grafika je 9500M GS\
Chvíli jsem ještě študoval fóra a mělo by mi to jet na střední detaily bez problémů, tak se divim že i osekaný na minimum to dělá takovýhle problémy...
Divný že po alt tab to hned jede zase v pohodě... Nemůže bejt díra někde v nastavení distribuce výkonu ve windows 7 ? Nějak mi to od přechodu na tenhle OS hlásí, že jsem bez baterie a že bych jí měl vyhodit(vyměnit)
Dokonce se mi to nesmyslně vypíná, a hlásí že je baterie hned vybitá po odpojení síťového kabelu... ale když to nahodim tak je to schopný se stavem 0 % nabití baterie jet třeba tu hodinu a něco jak by to mělo jet :lol:
Má někdo nějaej nápad :?: :idea:
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Prometheus »

Ceska verzia by bola fajn ale na PS3 by to neslapalo.
Preklady su asi jedina vec co hracom na PC zavidim :lol:
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Locked