Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Radim »

innfra wrote:
Radim wrote: Já měl za 25 a i NWN mi tam cukalo a nebyl zrovna špatnej.Už do toho nikdy nejdu...jedině klasiku
Záleží jakou grafiku tam máš, prodávaj se i 25K s integrovanejma hnusama či turbocashe, na mým původním jsem byl rád když se mi netrhali W3 na dotě na minimálních detailech
Na současným si zahraju v pohodě pecky jako borderlands sice to neni po grafický stránce zázrak, ale na to že je to rok starý pecko za 16K to jde :twisted:
Naštěstí už to nemám,ale byla to integrovaná takže vopruz.Teď už jedině klasiku na stole,ale to pohodlícko v pelechu mělo svoje výhody :mrgreen:
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Sorrow »

Mam dotaz.Po chvilce hrani mi to schodi uplne hru i pc.
Sem si na 100% jistej ze je to tim, jak se prehreje grafarna.
Mam 4 jadro a grafiku ATI Radeon HD 3800 series 512Mb, coz je o
dost dostacujici.Ale s tutim padanim nehratelne.
Nastaveni hry sem nechal tak jak si to udelala sama.
Nemate nekdo stejne problemy nebo nakou radu?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by photter »

4 jádra sou pohodička, ta "grafika" toho bude mít plný kecky
co si to nastavilo samo ? zkus jí odlehčit, uber detaily a tak, pokud aspoň vydrží dýl, než to padne, je diagnóza správná
pak buď potunit chlazení tej ATIny nebo koupit opravdovou grafiku :-p
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Necrooo »

Radim wrote:
innfra wrote:
Radim wrote: Já měl za 25 a i NWN mi tam cukalo a nebyl zrovna špatnej.Už do toho nikdy nejdu...jedině klasiku
Záleží jakou grafiku tam máš, prodávaj se i 25K s integrovanejma hnusama či turbocashe, na mým původním jsem byl rád když se mi netrhali W3 na dotě na minimálních detailech
Na současným si zahraju v pohodě pecky jako borderlands sice to neni po grafický stránce zázrak, ale na to že je to rok starý pecko za 16K to jde :twisted:
Naštěstí už to nemám,ale byla to integrovaná takže vopruz.Teď už jedině klasiku na stole,ale to pohodlícko v pelechu mělo svoje výhody :mrgreen:
No i NT jsou celkem dobry, jen to chce ten spravny vyber preci :) Mam doma i case a furt si vystacim na NT. Jinak DAčko sem nezkousel, ale jak to tu vsichni chvalej, tak se na to po Ježišku vrhnu. *jde napsat dopis ježíškovi*
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Sorrow »

photter wrote:4 jádra sou pohodička, ta "grafika" toho bude mít plný kecky
co si to nastavilo samo ? zkus jí odlehčit, uber detaily a tak, pokud aspoň vydrží dýl, než to padne, je diagnóza správná
pak buď potunit chlazení tej ATIny nebo koupit opravdovou grafiku :-p
No, kdyz instalujes hru, tak si to samo udela tu nejlepsi kombinaci pro hrani a nebo si to nastavis sam.
Trochu sem udelal ocistu chlazeni, ted to vypada nadejne.
Jinak co se tyka tuneni chlazeni uz ani moc nejde, case od elite uz ma sam jeden chladic v sobe a ja mam jeste jeden pridanej.
Ma to i dobrej prutok vzduchu ven.
Tobe se zda nevyhovujici ta grafarna?Kdyz sem si ji porizoval, tak sem si dal praci s hledanim a ona vysla v testech
na nejlepsich hrach tehdy na vybornou.Tak nevim no :?
Ono asi tak, co clovek to i jinej nazor.
Zaskocilo me to az ted a to sem od nich hral bez problemu Mass effect.A ani DA mi neprijde jako naka graficka bomba.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by innfra »

To sorrow: zkus se podívat po novejch catalystech, nebo jestli ty co máš, nedělaj nějakej problém, to se mi stávalo celkem često, za dob co u mě vládly atiny...

Jinak asi před půl hodinou jsem dohrál dragon age a změnil se můj názor...

Mistrovskej kousek.

Jen tři hry mě dokázaly takhle dojmout co se týče příběhu, že jsem uronil slzu...
Neverwinternights
Mafie
Dragon age
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Kiri »

nevim jak vy, ale ja mazu NWN :-D a du po Dragonu :-)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by innfra »

Tak huš, ale nevracej se s tím, že si s tebou ostatní NPC nechtěl ** :twisted:
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
Locked