Naštěstí už to nemám,ale byla to integrovaná takže vopruz.Teď už jedině klasiku na stole,ale to pohodlícko v pelechu mělo svoje výhodyinnfra wrote:Záleží jakou grafiku tam máš, prodávaj se i 25K s integrovanejma hnusama či turbocashe, na mým původním jsem byl rád když se mi netrhali W3 na dotě na minimálních detailechRadim wrote: Já měl za 25 a i NWN mi tam cukalo a nebyl zrovna špatnej.Už do toho nikdy nejdu...jedině klasiku
Na současným si zahraju v pohodě pecky jako borderlands sice to neni po grafický stránce zázrak, ale na to že je to rok starý pecko za 16K to jde
Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Mam dotaz.Po chvilce hrani mi to schodi uplne hru i pc.
Sem si na 100% jistej ze je to tim, jak se prehreje grafarna.
Mam 4 jadro a grafiku ATI Radeon HD 3800 series 512Mb, coz je o
dost dostacujici.Ale s tutim padanim nehratelne.
Nastaveni hry sem nechal tak jak si to udelala sama.
Nemate nekdo stejne problemy nebo nakou radu?
Sem si na 100% jistej ze je to tim, jak se prehreje grafarna.
Mam 4 jadro a grafiku ATI Radeon HD 3800 series 512Mb, coz je o
dost dostacujici.Ale s tutim padanim nehratelne.
Nastaveni hry sem nechal tak jak si to udelala sama.
Nemate nekdo stejne problemy nebo nakou radu?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
4 jádra sou pohodička, ta "grafika" toho bude mít plný kecky
co si to nastavilo samo ? zkus jí odlehčit, uber detaily a tak, pokud aspoň vydrží dýl, než to padne, je diagnóza správná
pak buď potunit chlazení tej ATIny nebo koupit opravdovou grafiku :-p
co si to nastavilo samo ? zkus jí odlehčit, uber detaily a tak, pokud aspoň vydrží dýl, než to padne, je diagnóza správná
pak buď potunit chlazení tej ATIny nebo koupit opravdovou grafiku :-p
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
No i NT jsou celkem dobry, jen to chce ten spravny vyber preciRadim wrote:Naštěstí už to nemám,ale byla to integrovaná takže vopruz.Teď už jedině klasiku na stole,ale to pohodlícko v pelechu mělo svoje výhodyinnfra wrote:Záleží jakou grafiku tam máš, prodávaj se i 25K s integrovanejma hnusama či turbocashe, na mým původním jsem byl rád když se mi netrhali W3 na dotě na minimálních detailechRadim wrote: Já měl za 25 a i NWN mi tam cukalo a nebyl zrovna špatnej.Už do toho nikdy nejdu...jedině klasiku
Na současným si zahraju v pohodě pecky jako borderlands sice to neni po grafický stránce zázrak, ale na to že je to rok starý pecko za 16K to jde
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
No, kdyz instalujes hru, tak si to samo udela tu nejlepsi kombinaci pro hrani a nebo si to nastavis sam.photter wrote:4 jádra sou pohodička, ta "grafika" toho bude mít plný kecky
co si to nastavilo samo ? zkus jí odlehčit, uber detaily a tak, pokud aspoň vydrží dýl, než to padne, je diagnóza správná
pak buď potunit chlazení tej ATIny nebo koupit opravdovou grafiku :-p
Trochu sem udelal ocistu chlazeni, ted to vypada nadejne.
Jinak co se tyka tuneni chlazeni uz ani moc nejde, case od elite uz ma sam jeden chladic v sobe a ja mam jeste jeden pridanej.
Ma to i dobrej prutok vzduchu ven.
Tobe se zda nevyhovujici ta grafarna?Kdyz sem si ji porizoval, tak sem si dal praci s hledanim a ona vysla v testech
na nejlepsich hrach tehdy na vybornou.Tak nevim no
Ono asi tak, co clovek to i jinej nazor.
Zaskocilo me to az ted a to sem od nich hral bez problemu Mass effect.A ani DA mi neprijde jako naka graficka bomba.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
To sorrow: zkus se podívat po novejch catalystech, nebo jestli ty co máš, nedělaj nějakej problém, to se mi stávalo celkem često, za dob co u mě vládly atiny...
Jinak asi před půl hodinou jsem dohrál dragon age a změnil se můj názor...
Mistrovskej kousek.
Jen tři hry mě dokázaly takhle dojmout co se týče příběhu, že jsem uronil slzu...
Neverwinternights
Mafie
Dragon age
Jinak asi před půl hodinou jsem dohrál dragon age a změnil se můj názor...
Mistrovskej kousek.
Jen tři hry mě dokázaly takhle dojmout co se týče příběhu, že jsem uronil slzu...
Neverwinternights
Mafie
Dragon age
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
nevim jak vy, ale ja mazu NWN
a du po Dragonu 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Tak huš, ale nevracej se s tím, že si s tebou ostatní NPC nechtěl ** 
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!