Okradaní bez zabití/zlodějna

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by innfra »

No, problém je ten, že když se skill povede, tak ty nic nemůžeš zjistit, to že ti to hodí tuhle hlášku, by byla ooc informace a použít jí pro další jednání by bylo nefér. Když to neprojde, tak doufám že to tu hlášku o kradení hodí a vyhodí to z hidu.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by artaxas »

monstera wrote:
a okradený musí dostat hlášku "Bylo vám ukradeno 100 zlatých " aby mohl na zloděje reagovat !
Tak to potom okrádání a body v něm ztrácí smysl, když se automaticky okradenému napíše že byl okraden. Taky by mě zajímalo, k čemu je dobré někoho okrást o 100 zl max., když se na tom nedá ani vydělat, to si raději zabiju dva medvědy a nikdo mi nepůjde po krku.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by innfra »

Našel jsem návod pro stavbu zloděje a je to super :lol: ale je to in íngliš

Among the mostly pointless skills for Rogues:

PICK POCKET (DEX). Now frankly, I never saw much call for this Skill, but other
Rogue players swear by it. In particular, in the early game, most of the
peasants walking around Neverwinter are walking around with 40 and 50 gold in
their pockets, which when you just start out, is a lot of money. By the mid-
game, though, I don't see how you'll have much use for this skill, particularly
if you have a high Persuade. If you try this in the single-player game, though,
SAVE FIRST. It is not in your best interests to have half the city guard
chasing you. Smart Rogues evaluate the downside risk and prepare a contingency
plan before taking action. ;-)
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by Miky »

artaxas wrote:Taky by mě zajímalo, k čemu je dobré někoho okrást o 100 zl max., když se na tom nedá ani vydělat, to si raději zabiju dva medvědy a nikdo mi nepůjde po krku.
Každý nemusí přemýšlet jak ty a přepočítávat všechno na xp a gp, ale hrát zloděje protože ho to baví :wink:
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by monstera »

innfra wrote:Našel jsem návod pro stavbu zloděje a je to super :lol: ale je to in íngliš

Among the mostly pointless skills for Rogues:......

Překladač Google to velice půvabně přeložil ( i když by to spíš patřilo do vtípků ) :
Překlad (anglicky > česky)Zobrazit romanizaci
Pick Pocket (DEX). A teď upřímně řečeno, jsem neviděl tolik výzvu pro tento dovedností, ale i jiné
Rogue hráči přísahat na to. Zejména v počátku hry, většina
sedláci chodí Neverwinter nejkrásnější město na světě s 40 a 50 zlata
svých kapes, které, když začněte ven, je hodně peněz. By the mid -
hra, i když, nechápu, jak se budete muset hodně pro tuto dovednost, zvláště
Pokud máte vysoké Přesvědčování. Pokusíte-li to v single-player hra, i když,
FIRST SAVE. Není to ve vašem nejlepším zájmu mít polovinu městská garda
pronásleduje vás. Smart Rogues vyhodnotit riziko negativního vývoje a vypracovat pohotovostní
Plán před přijetím opatření. ;-)
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by DenGrasse »

Miky wrote:Možná by se mělo dočasně zakázat kouzlit, co kdyby někdo čaroval nekromancii v dohledu stráže? A taky zakázat PvP, dočasně než budou systémy, kdyby někdo přepadal v dohledu stráže. Nakonec bude možná nejlepší Thalii pozastavit (dočasně), než se udělají zreálňující systémy na všechny akce a systém, který bude monitorovat jak kdo systémy užívá (jestli dostatečně reálně a na základě toho každé postavě přidělí body, podle kterých se k ní budou DM chovat).
Samozřejmě je ještě jedna možnost a to že nějak zařídíš, aby ti prasící hráči, kvůli kterým se to celý řeší, ve svém díle nepokračovali :wink:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked