Prosba, rada bo tak neco

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by Necrooo »

kucik wrote:Alwarielští se dle reálíí pyšní dost velkou záští vůči čemukoliv, co má co do činění s démony. Z toho pohledu je pro tieflinga i Karatha mnohem nadějnější, co se vyhlídek na přežití týče.
A pro upíra? Vyhlídky? :roll:
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by innfra »

Necrooo wrote: A pro upíra? Vyhlídky? :roll:
Upíra neřeš, žadnej tu neni, protože jim chtěj bejt všichni a připadá jim to super cool, takže tu žádnej nehraje. :mrgreen:
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by Prometheus »

Upír?
Už čoskoro :twisted:
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by Necrooo »

Ten ucitel mnichu, je to pristupne i pro 1lvl? Ten mimo Karathu myslim.
napada me jedno misto jeste, jen nevim jak se tam dostat, zatim :)
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by sandoftime »

Jestli k tomu mohu něco říci já tak monk, konkrétně v dnd(a hlavně v nwn) je povolání zaměřené na self disciplínu

jedná se výhradně o lawful charaktery a nezávisle na dobru/zlu či neutralitě, stále jim ono lawful, tedy zákonný zůstává

i zákonně zlý mnich má nějaký kodex kterým se řídí a tím může být například úcta k učiteli, přestože jeho učitel je ying a on sám je yang

mnich dosahuje svých schopností skrze disciplínu, porozumění sama sobě a také skrze moudrost a touze po poznání a pochopení světa kolem něj

a navíc, není náhodou cíl skutečně zkušených mnichů touha předat své znalosti těm mladším? otevírá se tu ta krásná možnost změny přesvědčení skrze herní činnost a osobně si myslím, že například elfská mniška - mistryně využije své učení k tomu, aby přivedla zlého mnicha, třeba i tieflinga, na tu správnou cestu právě skrze poznání

ale je to jen můj názor ;)
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Locked