A pro upíra? Vyhlídky?kucik wrote:Alwarielští se dle reálíí pyšní dost velkou záští vůči čemukoliv, co má co do činění s démony. Z toho pohledu je pro tieflinga i Karatha mnohem nadějnější, co se vyhlídek na přežití týče.
Prosba, rada bo tak neco
Re: Prosba, rada bo tak neco
Re: Prosba, rada bo tak neco
Upíra neřeš, žadnej tu neni, protože jim chtěj bejt všichni a připadá jim to super cool, takže tu žádnej nehraje.Necrooo wrote: A pro upíra? Vyhlídky?
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: Prosba, rada bo tak neco
Upír?
Už čoskoro
Už čoskoro
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Re: Prosba, rada bo tak neco
Ten ucitel mnichu, je to pristupne i pro 1lvl? Ten mimo Karathu myslim.
napada me jedno misto jeste, jen nevim jak se tam dostat, zatim
napada me jedno misto jeste, jen nevim jak se tam dostat, zatim
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Prosba, rada bo tak neco
Jestli k tomu mohu něco říci já tak monk, konkrétně v dnd(a hlavně v nwn) je povolání zaměřené na self disciplínu
jedná se výhradně o lawful charaktery a nezávisle na dobru/zlu či neutralitě, stále jim ono lawful, tedy zákonný zůstává
i zákonně zlý mnich má nějaký kodex kterým se řídí a tím může být například úcta k učiteli, přestože jeho učitel je ying a on sám je yang
mnich dosahuje svých schopností skrze disciplínu, porozumění sama sobě a také skrze moudrost a touze po poznání a pochopení světa kolem něj
a navíc, není náhodou cíl skutečně zkušených mnichů touha předat své znalosti těm mladším? otevírá se tu ta krásná možnost změny přesvědčení skrze herní činnost a osobně si myslím, že například elfská mniška - mistryně využije své učení k tomu, aby přivedla zlého mnicha, třeba i tieflinga, na tu správnou cestu právě skrze poznání
ale je to jen můj názor
jedná se výhradně o lawful charaktery a nezávisle na dobru/zlu či neutralitě, stále jim ono lawful, tedy zákonný zůstává
i zákonně zlý mnich má nějaký kodex kterým se řídí a tím může být například úcta k učiteli, přestože jeho učitel je ying a on sám je yang
mnich dosahuje svých schopností skrze disciplínu, porozumění sama sobě a také skrze moudrost a touze po poznání a pochopení světa kolem něj
a navíc, není náhodou cíl skutečně zkušených mnichů touha předat své znalosti těm mladším? otevírá se tu ta krásná možnost změny přesvědčení skrze herní činnost a osobně si myslím, že například elfská mniška - mistryně využije své učení k tomu, aby přivedla zlého mnicha, třeba i tieflinga, na tu správnou cestu právě skrze poznání
ale je to jen můj názor
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!