Prasárna na entou.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Prasárna na entou.

Post by Sorrow »

To je pravda, tech prasaren je tam hodne.
Horsi je kdyz nekdo na neco poukaze, tak je jeste ten zlej on sam :?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Prasárna na entou.

Post by kucik »

Tak to reste, kdyz se vam neco nelibi. Bud to proberte primo s dotycnym (treba si to neuvedomuje) a nebo to reknete DM.

Jen tak o tom mluvit fakt nicemu nepomuze.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Prasárna na entou.

Post by Necrooo »

kucik wrote:Tak to reste, kdyz se vam neco nelibi. Bud to proberte primo s dotycnym (treba si to neuvedomuje) a nebo to reknete DM.

Jen tak o tom mluvit fakt nicemu nepomuze.
Nojo, ale jak mas promluvit s nekym komu to Dm zakazalo. Ja to uzaviram, me osobne se to proste, jak jsem psal nezdalo fer vuci jistym "moralnim kodexím". Svuj nazor jsem na forum vyjadril. Jestli se to onomu cloveku zdalo moralne oukej, tak dobre no. Muj nazor ale zna.

Co se tyce Tebe Cairone. Omlouvam se Ti tedy. Ty ruze, mas pravdu, to jsem si treba v danou chvili psani prispevku neuvedomil (dik za pripomenuti). Co se tyka Kelu, ted si nedokazu pod tim vyrazem nic predstavit, pokad-li se ale jedna o to co sem pri sve prvni navsteve udelal v Arene. Tak za to, a to ted neber nalehko, dekuji, za nevedemost se plati a ja jsem rad za to jak to dopadlo.

Co se tyce Sorrow. Jsem rád že ten me pochopil. Tak jsem to myslel. Chtěl jsem prostě poukazat.

Toť snad vše. :wink:
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Prasárna na entou.

Post by Pajule »

marii wrote:Ono vubec tady prochazi spoustu veci,ktere drive byli nemyslitelne.....at uz se jedna o to co se pise na foru,nebo se deje ve hre...nechci a nebudu konkretni,ale mozna by dmka a hlavne take nase hlavni dmko, meli trosku pritvrdit...
berůůů :twisted: nastává doba temna!
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Prasárna na entou.

Post by artaxas »

Necrooo wrote:
Co mi vadí, jako ze prasárna - Muj spolecnik dnes rano byl u alansijsky, tak mi dal vedet, logl jsem a bezel za nim
Přidal jsem tam jen tu pomlčku, ale docela tam sedí ne? :mrgreen:
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Prasárna na entou.

Post by Pajule »

jojo je to myslim dokonce proti pravidům :wink:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Prasárna na entou.

Post by pilnik »

no...kdož jste bez viny hodte si kamenem....
Obuki - ten vod Škopku
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Prasárna na entou.

Post by de Aers »

*jde si pro hromadu kamení*
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Prasárna na entou.

Post by nomis_b »

*jde si koupit vousy *


// pro neznale: http://www.youtube.com/watch?v=duIILW-ZHmo

Jinac k prasarnam : Clovek vidi kolem sebe tolik prasaren, ze tohle bych vubec neresil. To, ze kolem me nekdo probehne kdyz sem v invizu mi fakt prijde jakovec, kterou nema vyznam resit.

Kdyby si zabil matku a nekdo ti jako SD, nebo s invisem vybral podklad pred nosem a pak zdrhnul, kdyz si toho bosse zabil ty, to by byla hnusnejsi prasarna.. a i to se deje.
A zase se craftí...
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: Prasárna na entou.

Post by Miky »

S vyspělým přístupem, který tu prezentuje Necrooo:
Necrooo wrote:Ja to uzaviram, me osobne se to proste, jak jsem psal nezdalo fer vuci jistym "moralnim kodexím". Svuj nazor jsem na forum vyjadril. Jestli se to onomu cloveku zdalo moralne oukej, tak dobre no. Muj nazor ale zna.
Necrooo wrote:Jako me se spis ejdna vo to ze jestli tyhle veci tu sou normalni tak fajn, reknete. Ja je taky zacnu provozovat 8)
..se není divit, že tu ty prasárny přibývají.
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Prasárna na entou.

Post by Necrooo »

Miky wrote:S vyspělým přístupem, který tu prezentuje Necrooo:
Necrooo wrote:Ja to uzaviram, me osobne se to proste, jak jsem psal nezdalo fer vuci jistym "moralnim kodexím". Svuj nazor jsem na forum vyjadril. Jestli se to onomu cloveku zdalo moralne oukej, tak dobre no. Muj nazor ale zna.
Necrooo wrote:Jako me se spis ejdna vo to ze jestli tyhle veci tu sou normalni tak fajn, reknete. Ja je taky zacnu provozovat 8)
..se není divit, že tu ty prasárny přibývají.
Nevím proč o tom mluvíš jako o prasárně, když vám to jako prasárna nepřipadá.
jakoby se tu ted neco protiřečilo.
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: Prasárna na entou.

Post by Miky »

Necrooo wrote: Nevím proč o tom mluvíš jako o prasárně, když vám to jako prasárna nepřipadá.
jakoby se tu ted neco protiřečilo.
Neprotiřečilo, jen jsi nepochopil kontext (já nejsem oni). Jinak, místo zbytečného tahání za slova, se zkus zamyslet nad tím, jak příště řešit podobou zápletku přímo ve hře a k pobavení všech.
Locked