Urezavani
Urezavani
Upozornuju ze se nejedna o stiznost ! (hodil sem to sem pac nevim kde jinde by to bylo vhodnejsi, jedna se spis o nazor na situaci)
Co se stalo:
prepadena postava byla prepadena, omracena a nasledne ji byl vyriznutej jazyk. Nutno dodat ze vse bylo zahrano ve smyslu RP, dokonce bych rekl ze az HCRP (coz ocenuji a zaroven dekuji dotycnemu hraci za prima hru)
Problem:
problem nastava ze utocnik vyriznul jazyk ve stylu HCRP (postava ktera je omracena nejak nema moznost znemoznit vyriznuti jazyka ani nejake akce) tudiz napadeny nema moznost mluvit, coz je dost omezujici ale budiz. Problem vidim ale jinde. Jak hrat dal postavu napadeneho ?
1. Hrat s vyriznutym jazykem ?
2. Delat jakoze se nic nestalo ?
Logicke mozna prijde hrat s vyriznutym jazykem podle RP vyvoje hry ale pak nastavaji dalsi diskutabilni situace:
-Co kdyz se utocnik rozhodne napadenemu uriznout ruku ? (napadeny nebude skutecne nosit zbran nebo stit ?)
-Co kdyz se utocnik rozhodne uriznout nohu nebo hlavu ? (no bez hlavy by postava asi tezko pokracovala, takze perma smrt ? v pripade nohy bude hrac skutecne po cely zivot skakat na jedne noze az dodoby nez mu nekdo udela protezu ?)
Druhy pripad je proste divny. Hrat mrtveho brouka jakoby se nic nestalo kdyz se stalo ...
Jeste jsem zapomel dodat ze uriznutacast byla zabavena utocnikem a odnesena (zrejme jako pamatka nebo trofej) tudiz pri uriznuti ruky nebo jine casti tela nelze hrat neco jako prisiti uriznute casti felcarem.
Tak kdyz budete mit chut tak muzete psat jak by ste hrali postavu kdyby vam nekdo neco urizl popripade jaky mate na takoveto situace nazor ...
Co se stalo:
prepadena postava byla prepadena, omracena a nasledne ji byl vyriznutej jazyk. Nutno dodat ze vse bylo zahrano ve smyslu RP, dokonce bych rekl ze az HCRP (coz ocenuji a zaroven dekuji dotycnemu hraci za prima hru)
Problem:
problem nastava ze utocnik vyriznul jazyk ve stylu HCRP (postava ktera je omracena nejak nema moznost znemoznit vyriznuti jazyka ani nejake akce) tudiz napadeny nema moznost mluvit, coz je dost omezujici ale budiz. Problem vidim ale jinde. Jak hrat dal postavu napadeneho ?
1. Hrat s vyriznutym jazykem ?
2. Delat jakoze se nic nestalo ?
Logicke mozna prijde hrat s vyriznutym jazykem podle RP vyvoje hry ale pak nastavaji dalsi diskutabilni situace:
-Co kdyz se utocnik rozhodne napadenemu uriznout ruku ? (napadeny nebude skutecne nosit zbran nebo stit ?)
-Co kdyz se utocnik rozhodne uriznout nohu nebo hlavu ? (no bez hlavy by postava asi tezko pokracovala, takze perma smrt ? v pripade nohy bude hrac skutecne po cely zivot skakat na jedne noze az dodoby nez mu nekdo udela protezu ?)
Druhy pripad je proste divny. Hrat mrtveho brouka jakoby se nic nestalo kdyz se stalo ...
Jeste jsem zapomel dodat ze uriznutacast byla zabavena utocnikem a odnesena (zrejme jako pamatka nebo trofej) tudiz pri uriznuti ruky nebo jine casti tela nelze hrat neco jako prisiti uriznute casti felcarem.
Tak kdyz budete mit chut tak muzete psat jak by ste hrali postavu kdyby vam nekdo neco urizl popripade jaky mate na takoveto situace nazor ...
Podporte nový projekt
Re: Urezavani
je to jednoduche....muze se to stat komukoliv.....tyrani na postavach,uriznuti,useknuti,vypaleni cehokoliv....
jak se v techto pripadech zachovat?
dotycny co toto na obeti udela by sam po ukonu mel napsat po tellu dotycnemu hraci obeti zda chce svou postavu dal hrat takto postizenou vuci jemu zraneni a nebo ne
ovsemze existuje moznost aby dotycny takto hrat svou postizenou postavu nemusel,pokud sam nechce...
pokud chce,ano hrajte to dale a treba navzdy
pokud ale ne,dotycny co vykonaval ukon musi chapat,ze vy toto budete akceptovat pouze na par dni,hodin ci mesicu....
ic neni problem jit za knezem do chramu aby vam pomohl nebo udelat hru zajimavejsi tim,ze si nechate pomoci od ostatnich.....napr. hojive masti,nasiti ucha apod.
pamatujte jedno,vzdycky se da slusne domluvit a jde predevsim o zabavu na OBE STRANY.......
jak se v techto pripadech zachovat?
dotycny co toto na obeti udela by sam po ukonu mel napsat po tellu dotycnemu hraci obeti zda chce svou postavu dal hrat takto postizenou vuci jemu zraneni a nebo ne
ovsemze existuje moznost aby dotycny takto hrat svou postizenou postavu nemusel,pokud sam nechce...
pokud chce,ano hrajte to dale a treba navzdy
pokud ale ne,dotycny co vykonaval ukon musi chapat,ze vy toto budete akceptovat pouze na par dni,hodin ci mesicu....
ic neni problem jit za knezem do chramu aby vam pomohl nebo udelat hru zajimavejsi tim,ze si nechate pomoci od ostatnich.....napr. hojive masti,nasiti ucha apod.
pamatujte jedno,vzdycky se da slusne domluvit a jde predevsim o zabavu na OBE STRANY.......
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
- Modrovousice
- Měšťan
- Posts: 293
- Joined: 10:26 29. Sep 2009
- Location: Myší díra
Re: Urezavani
Souhlasím s G14, nejedná se ale pouze o přepadení. Podobnou situaci jsem zažila zrovna při hře s G14. Earania jako kněžka chtěla pomoci Meg s koktáním. Po tellu jsem se ale radši optala zda chce aby to bylo vyléčeno. Je to přeci její originalita a její stráta může hráči otrávit hru. A my jsme tu od toho aby jsme se bavili! Je to přeci hra ne?
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.
Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci
Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci
Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
Re: Urezavani
nebo hrat poskozeni do nejblizsi smrti a pruchodu pres dabla - charakter dostava nove zdrave telo
nwn
Re: Urezavani
Též souhlas s G14.
Hmmm to by mě zajímalo, který kretén tohle udělal.
Kdysi se mi něco podobné stalo, když sem začínal, no není zábavné být hračka pro někoho jiného.
Jinak sme ve fantasy světě a když chceš tak jde vše. T znamená i vrátit ten jazyk.
Upřímně za sebe bych tuhle situaci ignoroval, že se nikdy nestala, zvlášt kdžy se druhá strana nezeptá.
Hmmm to by mě zajímalo, který kretén tohle udělal.
Kdysi se mi něco podobné stalo, když sem začínal, no není zábavné být hračka pro někoho jiného.
Jinak sme ve fantasy světě a když chceš tak jde vše. T znamená i vrátit ten jazyk.
Upřímně za sebe bych tuhle situaci ignoroval, že se nikdy nestala, zvlášt kdžy se druhá strana nezeptá.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Urezavani
Jak aster3 zmínil, oba hráči se bavili. Což je základem hry. Nikdy nemá smysl dělat něco co otravuje toho druhého.
Postava má tedy dvě možnosti:
1. Postava s vyříznutým jazykem by se podle průběhu další hry měla asi chovat jako bez něj. Pokud chce hrát svůj příběh. Myslím, že není ve světě fantasy omezení při tomhle handicapu.
Postava může zajít třeba do doupěte slaadů a vyříznout si jiný, který mu klerik za poplatek přidělá. Pak bude mít třeba speciální schopnost olíznout si nos
. Bude to vypadat kuriózně a zároveň bude mít památku na přepadení. Nebo vyrobit nějaký jazyk, poté ho očarovat a přidělat. Možností vidím dost.
2. Nebo může prostě celou věc ignorovat a jít dál.
Pokud postava přijde o nohu nebo ruku, je to už horší. Ale opět se to dá nějaký způsobem nahradit. Máme tu i nekromancii, která by dokázala přišít ruku, aby fungovala. Avšak je to nelegální na povrchu
. Ostatně je dost pirátů se skleněným okem, hákem či nohou.
V případě hlavy to vidím tak, že kdo chce může si nechat perma-smrt, je to na hráči. Nebo zaplatit daň pánu podsvětí výměnou za tělo.
Postava má tedy dvě možnosti:
1. Postava s vyříznutým jazykem by se podle průběhu další hry měla asi chovat jako bez něj. Pokud chce hrát svůj příběh. Myslím, že není ve světě fantasy omezení při tomhle handicapu.
Postava může zajít třeba do doupěte slaadů a vyříznout si jiný, který mu klerik za poplatek přidělá. Pak bude mít třeba speciální schopnost olíznout si nos
2. Nebo může prostě celou věc ignorovat a jít dál.
Pokud postava přijde o nohu nebo ruku, je to už horší. Ale opět se to dá nějaký způsobem nahradit. Máme tu i nekromancii, která by dokázala přišít ruku, aby fungovala. Avšak je to nelegální na povrchu
V případě hlavy to vidím tak, že kdo chce může si nechat perma-smrt, je to na hráči. Nebo zaplatit daň pánu podsvětí výměnou za tělo.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Urezavani
Presne tak . jsme ve fantazy svete, kde i podle pravidel ADaD (papirove verze) dovede klerik vylecit v podstate cokoliv (jak jinak rici, kdyz dovede vylecit i smrt
).
A zase se craftí...
Re: Urezavani
Ok beru, že se bavily obě strany. Ale....
byl nějaký tell předtím? Pochybuju. A dle mě by měl být, někteří hráči nebo hráčky nemusí mít žaludek na různé věci ve hře. To by se asi taky mělo respektovat.
A kde že sou ty lokace v podtemnu pro low lvly podtemnáky? Že bych si taky zašel na lov
Tak jak to dělaji podtemnáci nahoře . 
byl nějaký tell předtím? Pochybuju. A dle mě by měl být, někteří hráči nebo hráčky nemusí mít žaludek na různé věci ve hře. To by se asi taky mělo respektovat.
A kde že sou ty lokace v podtemnu pro low lvly podtemnáky? Že bych si taky zašel na lov
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Urezavani
Jsou tam. Klidne muzes, postavy z povrchu jsem to tam i videl vybijet.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Urezavani
tohle je už moje specialita-RoF- wrote:Ok beru, že se bavily obě strany. Ale....
byl nějaký tell předtím? Pochybuju. A dle mě by měl být, někteří hráči nebo hráčky nemusí mít žaludek na různé věci ve hře. To by se asi taky mělo respektovat.
A kde že sou ty lokace v podtemnu pro low lvly podtemnáky? Že bych si taky zašel na lovTak jak to dělaji podtemnáci nahoře .
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Urezavani
Něco podobného se stalo bráchovi před wipem .... nu bárd bez uší není žadný med.
Tankrát to vše dobře dopadlo díky zásahu Daanriho (znovu děkuji a rád vzpomínám), udělal nám fajn miniQ kdy jsme sbírali vosk (odporný včely) , sháněli flakonku krve (mozkožrouta) pro barvení atd. atd. no a nekonec ten milý necromat udělal Parlachinovi dvě nové ušiska a očatoval je a bylo.
To je jedna možnost, druhou by mohla být němota, už jsem viděl pár úžasných postav co mlčeli a moc rád na ně vzpomíním - jé ahoj Terko.
A s ostatníma končetinama totéž, kdopak to tu pajdal Arto?
Pro bývalé hráče Demony - Zlatovous měl taky fajn hák a obětoval tak nošení štítu. Klobouk dolů před těmito hráči ... takže hratelné to je a popřípadě se dá jak již bylo řečeno projít přes rohatého a mít tak nové tělo.
Tankrát to vše dobře dopadlo díky zásahu Daanriho (znovu děkuji a rád vzpomínám), udělal nám fajn miniQ kdy jsme sbírali vosk (odporný včely) , sháněli flakonku krve (mozkožrouta) pro barvení atd. atd. no a nekonec ten milý necromat udělal Parlachinovi dvě nové ušiska a očatoval je a bylo.
To je jedna možnost, druhou by mohla být němota, už jsem viděl pár úžasných postav co mlčeli a moc rád na ně vzpomíním - jé ahoj Terko.
Pro bývalé hráče Demony - Zlatovous měl taky fajn hák a obětoval tak nošení štítu. Klobouk dolů před těmito hráči ... takže hratelné to je a popřípadě se dá jak již bylo řečeno projít přes rohatého a mít tak nové tělo.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Urezavani
Dovoluji si upozornit (jen tak na okraj), že "procházení přes rohatého" není pro živé bytosti úplně běžná věc.. měl by to být velmi traumatický zážitek - koneckonců je to smrt... a tak doufám, že pokud DM někoho uvidí "procházet přes rohatého" za účelem obnovy ucha, "obnoví" mu něco úplně jiného 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- Modrovousice
- Měšťan
- Posts: 293
- Joined: 10:26 29. Sep 2009
- Location: Myší díra
Re: Urezavani
Oslí uši.DenGrasse wrote:Dovoluji si upozornit (jen tak na okraj), že "procházení přes rohatého" není pro živé bytosti úplně běžná věc.. měl by to být velmi traumatický zážitek - koneckonců je to smrt... a tak doufám, že pokud DM někoho uvidí "procházet přes rohatého" za účelem obnovy ucha, "obnoví" mu něco úplně jiného
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.
Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci
Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci
Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.