Craftové šaty

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Craftové šaty

Post by Esuliams »

Jaký kov, že jsi to k tomu dubovému dřevu použila?
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Craftové šaty

Post by rotona »

Esuliams wrote:Jaký kov, že jsi to k tomu dubovému dřevu použila?
Bronz, chapu že železo by bylo lepší ale i tak by ten luk už měl alespon něco umět, protože u štítů zaleží víc na kovu a u luků zaleží více na dřevě, teda alespon by to tak mělo být a zdá se mi že i je.
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Craftové šaty

Post by Esuliams »

Doporučuju vyhledat nějakého zkušenějšího truhláře přímo ve hře. On ti poradí. Zkus třeba Tomase
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Craftové šaty

Post by nomis_b »

jezisi, vy byste taky hend chteli, aby kdyz prijdete ke kovadline padali +5.. co by pak padalo po mesici crfateni? +20?
Vsadim se klidne, ze tak za 10hodin craftu umis +1 i v kovarine, ktere ma asi nejhorsi vstupy na suroviny.

Proste to cvhvilku trva, nez je to pouzitelne.. a ze zacatku nejsou ty naklady tak strasne.

A jenom pripominam, ze opravdu u luku zavisi trosku vice na kovu, nez na dreve, ale samozrejme je idealni mit oboji co nejlepsi.
A zase se craftí...
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Craftové šaty

Post by artaxas »

nomis_b wrote:Je fakt, ze zbroje vice zaviseji na sutru, nez na kuzi..
Tak to je ale stále stejný problém, rubín je druh nejlepší kámen a s velmistrovskou je to stále k ničemu. použitellné jsou šaty a zb roje od 22 lvl (legendární)
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Craftové šaty

Post by Necrooo »

Milá rotono, povazuji se rekneme za kováře a lepší výrobky mi začli až když jsem si vyskilloval železo. Prostě to nějaký čas trvá, musíš tomu věnovat času, chce to trpělivost a ta přináší růže. 8)
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Craftové šaty

Post by Rejty »

nomis_b wrote:jezisi, vy byste taky hend chteli, aby kdyz prijdete ke kovadline padali +5.. co by pak padalo po mesici crfateni? +20?
Vždyť v některejch craftech padá +20... :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Craftové šaty

Post by nomis_b »

Rejty wrote: Vždyť v některejch craftech padá +20... :mrgreen:
Kazdej to pocita jinak, ja sem +20 myslel jako mec +20 a ten zatim ( 8) ) na thalii nenajdes

.. podle tveho pocitani je mec +20 : +20 utok, +20 dmg, takze +40 :?
A zase se craftí...
Locked