Craftové šaty
Re: Craftové šaty
Jaký kov, že jsi to k tomu dubovému dřevu použila?
Re: Craftové šaty
Bronz, chapu že železo by bylo lepší ale i tak by ten luk už měl alespon něco umět, protože u štítů zaleží víc na kovu a u luků zaleží více na dřevě, teda alespon by to tak mělo být a zdá se mi že i je.Esuliams wrote:Jaký kov, že jsi to k tomu dubovému dřevu použila?
Re: Craftové šaty
Doporučuju vyhledat nějakého zkušenějšího truhláře přímo ve hře. On ti poradí. Zkus třeba Tomase
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craftové šaty
jezisi, vy byste taky hend chteli, aby kdyz prijdete ke kovadline padali +5.. co by pak padalo po mesici crfateni? +20?
Vsadim se klidne, ze tak za 10hodin craftu umis +1 i v kovarine, ktere ma asi nejhorsi vstupy na suroviny.
Proste to cvhvilku trva, nez je to pouzitelne.. a ze zacatku nejsou ty naklady tak strasne.
A jenom pripominam, ze opravdu u luku zavisi trosku vice na kovu, nez na dreve, ale samozrejme je idealni mit oboji co nejlepsi.
Vsadim se klidne, ze tak za 10hodin craftu umis +1 i v kovarine, ktere ma asi nejhorsi vstupy na suroviny.
Proste to cvhvilku trva, nez je to pouzitelne.. a ze zacatku nejsou ty naklady tak strasne.
A jenom pripominam, ze opravdu u luku zavisi trosku vice na kovu, nez na dreve, ale samozrejme je idealni mit oboji co nejlepsi.
A zase se craftí...
Re: Craftové šaty
Tak to je ale stále stejný problém, rubín je druh nejlepší kámen a s velmistrovskou je to stále k ničemu. použitellné jsou šaty a zb roje od 22 lvl (legendární)nomis_b wrote:Je fakt, ze zbroje vice zaviseji na sutru, nez na kuzi..
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Craftové šaty
Milá rotono, povazuji se rekneme za kováře a lepší výrobky mi začli až když jsem si vyskilloval železo. Prostě to nějaký čas trvá, musíš tomu věnovat času, chce to trpělivost a ta přináší růže. 
Re: Craftové šaty
Vždyť v některejch craftech padá +20...nomis_b wrote:jezisi, vy byste taky hend chteli, aby kdyz prijdete ke kovadline padali +5.. co by pak padalo po mesici crfateni? +20?
Vedoucí týmu Thalie
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craftové šaty
Kazdej to pocita jinak, ja sem +20 myslel jako mec +20 a ten zatim (Rejty wrote: Vždyť v některejch craftech padá +20...
.. podle tveho pocitani je mec +20 : +20 utok, +20 dmg, takze +40
A zase se craftí...