Chtěl sem se zeptat, když už se uvažuje o drobných změnách craftu, neuvažuje se i o drobných změnách rozložení surovin?
Když si to tak vezmu co vlastně podtemnáci potřebují nahoře? Hmm možná tak legendarní kůži a prastaré duby? Nevím
Co potřebují povrhňani dole? Hmm stínovou ocel, meteoritickou ocel, safír, rubín a smaragd.
Není to trošku nepoměr?
Nezajímají mě řeči že podtemnáků je mín a mají to těžší. Není to pravda, málo jich není a ty subrasy sou mnohem silnější jak ty nahoře. Což znamená, že bez velkého rizika seženou vše.
Nechápu proč třeba v podtemnu vůbec rostou stromy, ty bych dal nahoru. Ale jistě by se našlo i něco další, aby si obě strany dělaly výměnné pobyty.
Je mi jasné, že zakládám oheň, ale už sem takový