Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Bahnak »

Nechtěl jsem ragovat, hlavně ne hned, už jsem klidny, tak mužu.

Suroviny dole i nahoře jsou dostačujici.
To že nahoře neni meteor a par šutriku? Craftil jsem nahoře, vím o čem mluvím a musím se smát.
Na povrchu jsem leštil všechny podtemňacke kamínky... At mi nikdo neříká že se nedaj sehnat. Daj. Je to jen o RP a troše srandy.
Těm co chcou za každou cenu solovat a mit za dva dny hry 40 level a vedle dilny dul s meteorem bych rad něco vzkazal, ale neudělám to.
Těm co ví a craftí děkuji že povětšinou vubec nereagovali, neboť mi ten TOPIC přijde v zakladu jako stížnost dítěte mamince, že ta holčička vedle má hezčí šatičky.

To Carion: jsou tady i ti, co si váží vaší práce a cení si ji. Mlčí když padne servr, neobtěžují hovadinama co si dodelaji sami za hodinu dvě ve hře. Díky vám, že pořád makáte a nikdo to neocení, pořád jen samé: CHCI, chci, a chci.

Pro připadne zajemce vybuduju servr kde bude jedna mistnost, postave ihned po logu vypadne 1 miliarda zlatych a expu a nad hlavou se objevi zlaty napis "BUH"... Snad se bude většině zde odpovidajich hraču libit a budu mít "plno".
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Pajule »

Bahnak wrote:Nechtěl jsem ragovat, hlavně ne hned, už jsem klidny, tak mužu.

Suroviny dole i nahoře jsou dostačujici.
To že nahoře neni meteor a par šutriku? Craftil jsem nahoře, vím o čem mluvím a musím se smát.
Na povrchu jsem leštil všechny podtemňacke kamínky... At mi nikdo neříká že se nedaj sehnat. Daj. Je to jen o RP a troše srandy.
Těm co chcou za každou cenu solovat a mit za dva dny hry 40 level a vedle dilny dul s meteorem bych rad něco vzkazal, ale neudělám to.
Těm co ví a craftí děkuji že povětšinou vubec nereagovali, neboť mi ten TOPIC přijde v zakladu jako stížnost dítěte mamince, že ta holčička vedle má hezčí šatičky.

To Carion: jsou tady i ti, co si váží vaší práce a cení si ji. Mlčí když padne servr, neobtěžují hovadinama co si dodelaji sami za hodinu dvě ve hře. Díky vám, že pořád makáte a nikdo to neocení, pořád jen samé: CHCI, chci, a chci.

Pro připadne zajemce vybuduju servr kde bude jedna mistnost, postave ihned po logu vypadne 1 miliarda zlatych a expu a nad hlavou se objevi zlaty napis "BUH"... Snad se bude většině zde odpovidajich hraču libit a budu mít "plno".

co na to říct , snad jen ,že má pravua že souhlasim! :wink:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Tretas »

Nojono, tak hold jak někdo něco nemá, tak je nervózní. :mrgreen:
Já sem dám jen takový nápad.

Dole by měli meteor a například diamant. Bylo by to stále odloučené od povrchu jako do teď. Ale u povrchňanů by zase byl smaragd a safír, který by byl taky odloučený zase od podtemna. Pomohlo by to k RP, bylo by to zajímavé a přitom by stížnosti být neměly. (samozřejmě někdo si stížnost najde vždy :-) )

Je to můj názor, a návrh, tak me neukamenujte! :wink:
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Bahnak »

nekamenuju Jorgu
hezky napad, skoda ze již podobne funguje
A pokud ne tak at mi dotycny ukaze prstem dole na ohnivy opal...
(ale treba se mylim a nekde tam je a treba se mylime vsichni a nahore je taky vsechno)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by artaxas »

Bahnak wrote:nekamenuju Jorgu
hezky napad, skoda ze již podobne funguje
A pokud ne tak at mi dotycny ukaze prstem dole na ohnivy opal...
(ale treba se mylim a nekde tam je a treba se mylime vsichni a nahore je taky vsechno)
ohnivý opál je pro podtemno přístupný - je v ...
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Bahnak »

pokud to beres takto tak ano, je pristupny, pokud se nekdy bude hlasovat pro jeho absolutni znepristupneni podtemnakum, klidne zvedam ruku...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Tretas »

Bahnaku, nevím jestli jsem to nepochopil já nebo ty, ale já měl na mysli zamezení přístupu jen k surovinám které jsou nejlepší, prostě legendy.
Opál by zůstal (podle mojeho návrhu).
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Esuliams »

Opál je v Podtemnu taky
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Bahnak »

že ja radsi nemlčel, ale neda mi to... co treba nechat DMka přepočítat kolik postav má nahoře prsteny a amulety s kameny zespoda (nejlepe z meteoru), kolik zbraní je nahoře z meteoru. Sečíst, podtrhnout a porovnat s podtemnakama...

To by jeden neveril k jakym cislum by sme se dostali...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Istvan »

artaxas wrote:
Bahnak wrote:nekamenuju Jorgu
hezky napad, skoda ze již podobne funguje
A pokud ne tak at mi dotycny ukaze prstem dole na ohnivy opal...
(ale treba se mylim a nekde tam je a treba se mylime vsichni a nahore je taky vsechno)
ohnivý opál je pro podtemno přístupný - je v ...
Ted jsem to tam chtel napsat :evil:

Bahnacku nejde o to neco znepristupnit, to by jsme sli o krok do zadu. Nejdriv cti a pak pis :wink:
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Istvan »

Bahnak wrote:že ja radsi nemlčel, ale neda mi to... co treba nechat DMka přepočítat kolik postav má nahoře prsteny a amulety s kameny zespoda (nejlepe z meteoru), kolik zbraní je nahoře z meteoru. Sečíst, podtrhnout a porovnat s podtemnakama...

To by jeden neveril k jakym cislum by sme se dostali...
Tak kdyz si to podmeno nehlidate a kazdej tam ma kamaradicky, v dnesni dobe jede ten podtemnej turismus (to jsou ti co nemaj postihy ani dole ani nahore) :D
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Bahnak »

Istvan wrote:Tak kdyz si to podmeno nehlidate a kazdej tam ma kamaradicky, v dnesni dobe jede ten podtemnej turismus (to jsou ti co nemaj postihy ani dole ani nahore) :D
V tom připadě nadale nechapu co se zde řeší...
Vlastně si tim chtěl říct že souhlasíš že není problém si ty suroviny obstarat a na druhou stranu se tu pořád omílá ten "strašlivý" nedostatek zmíněných surovin.
Nerozumím, necham to plavat, nemam k tomu co dodat.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Istvan »

Bahnak wrote:
Istvan wrote:Tak kdyz si to podmeno nehlidate a kazdej tam ma kamaradicky, v dnesni dobe jede ten podtemnej turismus (to jsou ti co nemaj postihy ani dole ani nahore) :D
V tom připadě nadale nechapu co se zde řeší...
Vlastně si tim chtěl říct že souhlasíš že není problém si ty suroviny obstarat a na druhou stranu se tu pořád omílá ten "strašlivý" nedostatek zmíněných surovin.
Nerozumím, necham to plavat, nemam k tomu co dodat.
Me stve ten zpusob jakym to jde sehnat. (jde velmi tezce) Me jde jen o to aby ty lokace byli pristupny... uz tady bylo uznane ze to je chyba pri predelavani lokaci v podtemnu, tak prosim neobhajujte chybu ktera nastala, ale reste jeji napravu. To, ze to fuguje i s chybou je jako jezdit v protismerce... jde to ale ne vzdy je to ciste, aspon tak to citim ja.
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Necrooo »

Jako sory, ale resite tu *zastavi se na chvili a vydechne* blbosti.

Tak jako neni ten a ten kov a ten a ten kamen. Kdyz si to neumite sehnat v Rp rovine, tak mate smulu. Jako sory, ale tohle me dokaze vzdy nasrat, kdyz si lidi zacnou stezovat ze to a to je moc tezky a aby se to zjednodusilo atd atd.
Tym se k tomu vyjadril a vy tu debatujete o sr.....
Nezlobte se na me, ale fakt jako malí tohleto. Vaše problémy bych chtěl mít v reálu.
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Istvan »

Necrooo wrote:Jako sory, ale resite tu *zastavi se na chvili a vydechne* blbosti.

Tak jako neni ten a ten kov a ten a ten kamen. Kdyz si to neumite sehnat v Rp rovine, tak mate smulu. Jako sory, ale tohle me dokaze vzdy nasrat, kdyz si lidi zacnou stezovat ze to a to je moc tezky a aby se to zjednodusilo atd atd.
Tym se k tomu vyjadril a vy tu debatujete o sr.....
Nezlobte se na me, ale fakt jako malí tohleto. Vaše problémy bych chtěl mít v reálu.
A nekdo nepochopil o co jde tak zkusil fintu ala dospelej a posila ostatni hrace na piskoviste... :wink:

z topicku ma vypovidajci hodnotu max prvni stranka, zbytek ani necti
Locked