Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Sobik »

Pajule wrote:bože...každej píšetepříspěvky mega louhý a kdo to má pak celé číst?

teď k věci... meteor náhoodou sem tam na povrch spadne ;) ale stejně je málo crafterů kdo ho dokáže zpracovat , co já vím tak snad jen dva KORA , ale Jachyra už nehraje a Sandra (Monstera)
A jeden božský trpaslík. :P
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Luelle »

Tretas wrote:Luelle, ale tady jde o to, že podtemňáci se k těm povrchňáckým surovinám dostanou (ke stromům, i ke kůžím), ale my povrchňané se k meteoru dostat nemůžeme.

No ale nemá to smysl řešit, DM se vyjádřil že řešení se blíží, tak to je jedno. :)

ale to je taky IC logika

tlamičky si vylezou v prahvozdě a někdo je jen tak nevypráská

ale slézt dolů? hmmm to by asi byla jistý sebevražda...

ano projít městem tlamiček je zakázané a nedivím se - copak by tlama jen tak prošla karathou

takže mrmlat se dá jen na to, že suroviny dole nejsou přístupné pokud neprojdete městem, což nejde

=)
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by -RoF- »

Tadýdá tramtadí tramtadá.....pajulko a ostatní, tady nejde o to že by chtěl být někdo nejlepší, tady jde o suroviny a jejich dostupnost. To že vy to pořád schováváte za to, že někdo chce být namistrovaný kovář meteoritu je nesmyslný argument :wink:

Ale nic to nemá smysl :P
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Pajule »

ne smysl to nemá , řeší se to pořád pořád , fakt ...jo dobrá a k čemu ti budou suroviny , ba jo prodáš je za draho , komu zase crafterům ;) jasně , suroviny se točí samozřemě jen kolem craftu a je jasné čím dražší suroviny tím horšípřístup a k některým holt takový ,že to ani nejde..

ale já envim nejsem crafter takovej teda já necraftim vlastně vůbec , takže mi je to šumáček :) ;)
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Necrooo »

*bere si do ruky kafčo a začíná si pročítat tuhle zajímavou diskuzi, místy se celkem i baví*

EDIT:
*koukne se zle na toho trpaslika a na to z ceho to kove na te kovadline*
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by artaxas »

Sobik wrote:
Pajule wrote:bože...každej píšetepříspěvky mega louhý a kdo to má pak celé číst?

teď k věci... meteor náhoodou sem tam na povrch spadne ;) ale stejně je málo crafterů kdo ho dokáže zpracovat , co já vím tak snad jen dva KORA , ale Jachyra už nehraje a Sandra (Monstera)
A jeden božský trpaslík. :P
přesně tak, a to mi stačí ke štěstí . . . teda k meteoritickému meči !!! :twisted:
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Sveneld »

jde o to, ze pokud dochazi ke konfrontaci postav z ruznych frakci, ze by meli byt nastavene co nejvyrovnanejsi podminky, cim vetsi budou rozdily, tim vice bude stiznosti - tot cely problem
nwn
User avatar
G14
Rytíř
Posts: 540
Joined: 16:24 13. Sep 2008
Location: všudezdejší,momentálně Zákupy!

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by G14 »

TO Infra: jo si jedina postava,kterou znam co dela sperkarinu...jo uz davno sem od tebe chtela dva prstynky,to ze chci ale na svem lvl prsteny protoze zadny nemam se ale da jeste pochopit a nedela to ze me nekoho,kdo rozumi craftu...
btw:ten muj prispevek vubec nebyl na tebe a ani ne tebe Rofe :wink:
vzdavam se..... :mrgreen:
Edit:ke vsemu nevim jediny ic duvod,proc bych si nemohla objednat zakazku od nekoho koho dobre znam rozhodne vic nez naky drowy....tak se necil :wink:
Last edited by G14 on 15:37 29. Jan 2010, edited 1 time in total.
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by -RoF- »

G14 wrote: btw:ten muj prispevek vubec nebyl na tebe a ani ne tebe Rofe :wink:
vzdavam se..... :mrgreen:
Já to myslel všeobecně :wink:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by monstera »

artaxas wrote:
Sobik wrote:
Pajule wrote:bože...každej píšetepříspěvky mega louhý a kdo to má pak celé číst?

teď k věci... meteor náhoodou sem tam na povrch spadne ;) ale stejně je málo crafterů kdo ho dokáže zpracovat , co já vím tak snad jen dva KORA , ale Jachyra už nehraje a Sandra (Monstera)
A jeden božský trpaslík. :P
přesně tak, a to mi stačí ke štěstí . . . teda k meteoritickému meči !!! :twisted:
jo, Sandra umí na nejvyšší úrovni skoro vše, i tu šperkařinu, truhlařinu a krejčovství, ale nějak ji to nebaví a tak odpočívá a zakázky nebere ( a taky moc nehraje, , protože se domnívá, že vybudování a protěžování podtemna byl největšíé omyl na Thalii ) ale ze vzpomínek na předchozí životy má nápad - co takhle neutrální ostrov s bandou překupníků, kteří vykoupí vše lacino a dráže prodají ( jen ovšem to, co nakoupili ) kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by artaxas »

monstera wrote:
kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )
no zajímalo by mě kdo by tohle dodržel, já bych je musel prostě vykrást, pokud by tam byly takové cennosti jako drahokamy a meteor ...přece to nebudu platit na nějakém odlehlém ostrově :twisted: :twisted: :twisted:
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by zachy »

Sandra:
Něco takovýho měl bejt snad Hag Grar a jak to dopadlo..
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by monstera »

artaxas wrote:
monstera wrote:
kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )
no zajímalo by mě kdo by tohle dodržel, já bych je musel prostě vykrást, pokud by tam byly takové cennosti jako drahokamy a meteor ...přece to nebudu platit na nějakém odlehlém ostrově :twisted: :twisted: :twisted:
To snad jde snadno ošetřit - ti překupníci by mohli být nadupaní mistři bojových umění na lvl 40, a hlídky by byli čarodějové na téže úrovni - navíc lze zajistit dopravu z pevniny jen ve dne a z podtemna jen v noci, a automatická smrt pro toho, kdo nestihne poslední odjíždějící loď ve své povolené době....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by artaxas »

monstera wrote:
artaxas wrote:
monstera wrote:
kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )
no zajímalo by mě kdo by tohle dodržel, já bych je musel prostě vykrást, pokud by tam byly takové cennosti jako drahokamy a meteor ...přece to nebudu platit na nějakém odlehlém ostrově :twisted: :twisted: :twisted:
To snad jde snadno ošetřit - ti překupníci by mohli být nadupaní mistři bojových umění na lvl 40, a hlídky by byli čarodějové na téže úrovni - navíc lze zajistit dopravu z pevniny jen ve dne a z podtemna jen v noci, a automatická smrt pro toho, kdo nestihne poslední odjíždějící loď ve své povolené době....
já bych to ošetřil tří-královou sebrankou - chuck norris(monk), sylvester stalone(WM- těžký kulomet) a arnold schwarzeneger(monk)
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Necrooo »

monstera wrote:jo, Sandra umí na nejvyšší úrovni skoro vše, i tu šperkařinu, truhlařinu a krejčovství, ale nějak ji to nebaví a tak odpočívá a zakázky nebere ( a taky moc nehraje, , protože se domnívá, že vybudování a protěžování podtemna byl největšíé omyl na Thalii ) ale ze vzpomínek na předchozí životy má nápad - co takhle neutrální ostrov s bandou překupníků, kteří vykoupí vše lacino a dráže prodají ( jen ovšem to, co nakoupili ) kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )
Proste NoPvp lokace. (1 ci vide - dle rozlohy ostrova)
Locked