A jeden božský trpaslík.Pajule wrote:bože...každej píšetepříspěvky mega louhý a kdo to má pak celé číst?
teď k věci... meteor náhoodou sem tam na povrch spadneale stejně je málo crafterů kdo ho dokáže zpracovat , co já vím tak snad jen dva KORA , ale Jachyra už nehraje a Sandra (Monstera)
Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Tretas wrote:Luelle, ale tady jde o to, že podtemňáci se k těm povrchňáckým surovinám dostanou (ke stromům, i ke kůžím), ale my povrchňané se k meteoru dostat nemůžeme.
No ale nemá to smysl řešit, DM se vyjádřil že řešení se blíží, tak to je jedno.
ale to je taky IC logika
tlamičky si vylezou v prahvozdě a někdo je jen tak nevypráská
ale slézt dolů? hmmm to by asi byla jistý sebevražda...
ano projít městem tlamiček je zakázané a nedivím se - copak by tlama jen tak prošla karathou
takže mrmlat se dá jen na to, že suroviny dole nejsou přístupné pokud neprojdete městem, což nejde
=)
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Tadýdá tramtadí tramtadá.....pajulko a ostatní, tady nejde o to že by chtěl být někdo nejlepší, tady jde o suroviny a jejich dostupnost. To že vy to pořád schováváte za to, že někdo chce být namistrovaný kovář meteoritu je nesmyslný argument
Ale nic to nemá smysl
Ale nic to nemá smysl
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
ne smysl to nemá , řeší se to pořád pořád , fakt ...jo dobrá a k čemu ti budou suroviny , ba jo prodáš je za draho , komu zase crafterům
jasně , suroviny se točí samozřemě jen kolem craftu a je jasné čím dražší suroviny tím horšípřístup a k některým holt takový ,že to ani nejde..
ale já envim nejsem crafter takovej teda já necraftim vlastně vůbec , takže mi je to šumáček

ale já envim nejsem crafter takovej teda já necraftim vlastně vůbec , takže mi je to šumáček
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
*bere si do ruky kafčo a začíná si pročítat tuhle zajímavou diskuzi, místy se celkem i baví*
EDIT:
*koukne se zle na toho trpaslika a na to z ceho to kove na te kovadline*
EDIT:
*koukne se zle na toho trpaslika a na to z ceho to kove na te kovadline*
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
přesně tak, a to mi stačí ke štěstí . . . teda k meteoritickému meči !!!Sobik wrote:A jeden božský trpaslík.Pajule wrote:bože...každej píšetepříspěvky mega louhý a kdo to má pak celé číst?
teď k věci... meteor náhoodou sem tam na povrch spadneale stejně je málo crafterů kdo ho dokáže zpracovat , co já vím tak snad jen dva KORA , ale Jachyra už nehraje a Sandra (Monstera)
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
jde o to, ze pokud dochazi ke konfrontaci postav z ruznych frakci, ze by meli byt nastavene co nejvyrovnanejsi podminky, cim vetsi budou rozdily, tim vice bude stiznosti - tot cely problem
nwn
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
TO Infra: jo si jedina postava,kterou znam co dela sperkarinu...jo uz davno sem od tebe chtela dva prstynky,to ze chci ale na svem lvl prsteny protoze zadny nemam se ale da jeste pochopit a nedela to ze me nekoho,kdo rozumi craftu...
btw:ten muj prispevek vubec nebyl na tebe a ani ne tebe Rofe
vzdavam se.....
Edit:ke vsemu nevim jediny ic duvod,proc bych si nemohla objednat zakazku od nekoho koho dobre znam rozhodne vic nez naky drowy....tak se necil
btw:ten muj prispevek vubec nebyl na tebe a ani ne tebe Rofe
vzdavam se.....
Edit:ke vsemu nevim jediny ic duvod,proc bych si nemohla objednat zakazku od nekoho koho dobre znam rozhodne vic nez naky drowy....tak se necil
Last edited by G14 on 15:37 29. Jan 2010, edited 1 time in total.
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Já to myslel všeobecněG14 wrote: btw:ten muj prispevek vubec nebyl na tebe a ani ne tebe Rofe![]()
vzdavam se.....
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
jo, Sandra umí na nejvyšší úrovni skoro vše, i tu šperkařinu, truhlařinu a krejčovství, ale nějak ji to nebaví a tak odpočívá a zakázky nebere ( a taky moc nehraje, , protože se domnívá, že vybudování a protěžování podtemna byl největšíé omyl na Thalii ) ale ze vzpomínek na předchozí životy má nápad - co takhle neutrální ostrov s bandou překupníků, kteří vykoupí vše lacino a dráže prodají ( jen ovšem to, co nakoupili ) kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )artaxas wrote:přesně tak, a to mi stačí ke štěstí . . . teda k meteoritickému meči !!!Sobik wrote:A jeden božský trpaslík.Pajule wrote:bože...každej píšetepříspěvky mega louhý a kdo to má pak celé číst?
teď k věci... meteor náhoodou sem tam na povrch spadneale stejně je málo crafterů kdo ho dokáže zpracovat , co já vím tak snad jen dva KORA , ale Jachyra už nehraje a Sandra (Monstera)
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
no zajímalo by mě kdo by tohle dodržel, já bych je musel prostě vykrást, pokud by tam byly takové cennosti jako drahokamy a meteor ...přece to nebudu platit na nějakém odlehlém ostrověmonstera wrote:
kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Sandra:
Něco takovýho měl bejt snad Hag Grar a jak to dopadlo..
Něco takovýho měl bejt snad Hag Grar a jak to dopadlo..
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
To snad jde snadno ošetřit - ti překupníci by mohli být nadupaní mistři bojových umění na lvl 40, a hlídky by byli čarodějové na téže úrovni - navíc lze zajistit dopravu z pevniny jen ve dne a z podtemna jen v noci, a automatická smrt pro toho, kdo nestihne poslední odjíždějící loď ve své povolené době....artaxas wrote:no zajímalo by mě kdo by tohle dodržel, já bych je musel prostě vykrást, pokud by tam byly takové cennosti jako drahokamy a meteor ...přece to nebudu platit na nějakém odlehlém ostrověmonstera wrote:
kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )![]()
![]()
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
já bych to ošetřil tří-královou sebrankou - chuck norris(monk), sylvester stalone(WM- těžký kulomet) a arnold schwarzeneger(monk)monstera wrote:To snad jde snadno ošetřit - ti překupníci by mohli být nadupaní mistři bojových umění na lvl 40, a hlídky by byli čarodějové na téže úrovni - navíc lze zajistit dopravu z pevniny jen ve dne a z podtemna jen v noci, a automatická smrt pro toho, kdo nestihne poslední odjíždějící loď ve své povolené době....artaxas wrote:no zajímalo by mě kdo by tohle dodržel, já bych je musel prostě vykrást, pokud by tam byly takové cennosti jako drahokamy a meteor ...přece to nebudu platit na nějakém odlehlém ostrověmonstera wrote:
kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )![]()
![]()
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Proste NoPvp lokace. (1 ci vide - dle rozlohy ostrova)monstera wrote:jo, Sandra umí na nejvyšší úrovni skoro vše, i tu šperkařinu, truhlařinu a krejčovství, ale nějak ji to nebaví a tak odpočívá a zakázky nebere ( a taky moc nehraje, , protože se domnívá, že vybudování a protěžování podtemna byl největšíé omyl na Thalii ) ale ze vzpomínek na předchozí životy má nápad - co takhle neutrální ostrov s bandou překupníků, kteří vykoupí vše lacino a dráže prodají ( jen ovšem to, co nakoupili ) kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )