Poděkování
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Poděkování
trochu všeobecnější, ale díky všem dm které jsem tu zatím potkal, naposledy když mi kdosi sundal postavičku z útesu(doteď nechápu jak se mi tam ten trouba zasekl ale nemohl se ani hnout)
dm s takovou ochotou poradit a pomoct jsem dlouho neviděl, bez ironie, díky
dm s takovou ochotou poradit a pomoct jsem dlouho neviděl, bez ironie, díky
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Poděkování
ja take dekuji spoluhracum za napad... DM (vsem zucastnenim), ze na to reagovali a protistrane taky.ATom wrote:Děkuji vám za bitvu, ikdyz jsem si moc nezabojoval díky mému nestíhajícímu PCLDamian wrote:
DM, Nulieth, Rithien, Bageshur, Miawill, Aysha, Pako Pakal, Hemirrhagus.
No a nakonec vsem statecnym obrancum podtemna, a, ale pěkný zážitek.
Prima jsem se bavila, skoda akorat tech lagu..
Xantipa
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
Re: Poděkování
To jsme to meli dost podobne. U nas to zacalo tim, ze jsem psala na PJ ze ohlasuji utok na mesto...Bahnak wrote:bitva byla veselá, díky ritjien a BUovi že mou zoufalou potřebu ochránit rodne město v zárodku típli...
Jinak bitva z meho pohledu:
Přechod
LAG
Armada
LAG
Drak
LAG
Armada s lebkama nad hlavou
LAG
Rithien
LAG
Načitani posveti
Pak mě DMka zvedli: Přechod/zbytky armady/BU/Načítání podsvetí
Fajn bitva...
a pak jista malinka postavicka provokovala straze az vybehli...
Pak jsem se s Ayshou prosla az ke zricim (ona rada provokace) a vybehl nejaky bojovnik, zmaten zustal stat pred mostem...
pak mi to padlo
log do hry a Bu krici utok na mesto ... chvilka cekani...
LAG slibujici zabavu
objevila se armada
drsny LAG
drak
drsny LAG
vidim Kor Rorrok ma vycisteni hlavy, ale to uz se k nemu riti rychla smrt
LAG
honicka s drowim bojovikem priskokama vpred
LAG
drak je mrtvy, ale armada take proridla
nejaky klerda a caryfuk od vas delaji dobre double kombo kouzel a moje "luxusni ferrari" zacina vztekle vrcet.
zavladne zmatek a vsichni kousek ustupuji...
dokouzlujeme co bylo odkouzlene a davame druhou vlnu...
LAG
jedna soukroma bitva s jistym NPC klerikem...
LAG
nesu telo Valdora, kouzlim ... na co alergicky reaguje zrici a haze odkouzleni
to me trochu nakrklo, jakoby to parta vedela a zrici mydlen bojovniky brzy umira
okradam Valdora a zjistuji ze mam u sebe zbytecne moc zlata..a on hrozne malo
a tak rada souhlasim s tim ze ustupujeme...
... bloudime ... a prechazime priskokama vpred diky lagum
... nastesti mame mezi sebou zkusene znalce podtemna a nabirame spravny kurz smer povrch
... porad se nekdo flaka vzadu...
... tesne u vychodu nejaky utajeny speh od vas zkousi odtahnout vzadu se flakajiciho bojovnika, nastesti jsme si toho vsimli, bezime na schody, hledame dobre schovaneho speha
... jednomu z nasich padlych nekdo dole seknul hlavu a tim padem rozhodl, ze si riznem taky...
... chvilku jeste premyslim jestli nevytahnout drowaky na slunicko, ale pak nekdo rika, ze nejsme jako oni...
za ten podpis na foru jsem mela chut riznout si uz davno, takze dekuji
Xantipa
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
Re: Poděkování
Tak ja chci moc moc moc podekovat DM Pajky
zvladas to proste bravurne,porod byl zabavny a dle prani
taky patri diky i postave Israel de Aers za pekny herni zazitek a doufam,ze nebyl posledni
taky Bageshurovi za hrani poradnyho bridila
zvladas to proste bravurne,porod byl zabavny a dle prani
taky patri diky i postave Israel de Aers za pekny herni zazitek a doufam,ze nebyl posledni
taky Bageshurovi za hrani poradnyho bridila
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Poděkování
*červená se*
uá no , ale ..taky co to doprovázelo 
to by tu nešlo ani rozepsovat páč by se to sem nevšlo díky zúčasteněným

to by tu nešlo ani rozepsovat páč by se to sem nevšlo díky zúčasteněným
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
Také děkuji, bylo to moc fájn 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Poděkování
já chci poděkovat všem co se motají kolem Ket
hlavně Stanovi,Diovi,Ottovi..?Merakhovi(bohužel jen jedou
) a samozřejmě Alis 
a tedko i kolem Isi hlavně Israelovi (je to rhozně fajn) a Halle(alis
)
a tedko i kolem Isi hlavně Israelovi (je to rhozně fajn) a Halle(alis
Ketrin- přenádherná juanina paladinka ...krve andělů o které samozřejmě neví
Isioviel - v moci draka , hledaná za vraždy co umí tančit mezi stínem
Isioviel - v moci draka , hledaná za vraždy co umí tančit mezi stínem
Re: Poděkování
poděkování patří G14, vyborna hra, klavesnice notebooku už me zoufale prosi o milost, soused na mě bušil asi 10 minut že by se i rad vyspal, Mág v dilnach ktery chtel očarovat me dva vyrobky už po ste poslal prosebny tell, a ja ne a ne skončit... PS: v rodině panuje fama že jsem co se jistych věci tyče uchyl... klobouk dolu, ještě se mám co učit 
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Poděkování
ty mi lichotis
i ja ti moc dekuju,fakt pekna hra a doufam ze bude mit pokracovani
taky nesmim zapomenout na Sapala a jeho Gemliho,oba si zaslouzite potlesk!
i ja ti moc dekuju,fakt pekna hra a doufam ze bude mit pokracovani
taky nesmim zapomenout na Sapala a jeho Gemliho,oba si zaslouzite potlesk!
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Poděkování
Kiitos Modrovousici za moc pěkné RP. 
Edit: Ta poslední věta mě dostala.
Edit: Ta poslední věta mě dostala.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Poděkování
Dík všem zúčastněným za dnešní akci.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Poděkování
Taky dekuju. Musim rict, ze mne dost prekvapil ten vyvoj situace. A kralovsky sem se bavil pri vyslechu vedenem Arii. 
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Poděkování
diky mockrat vsem statecnym zachrancum, hnusnym podtemnakum a DM.
Hlavni dik patri samozrejmne Marii a jeji Miawill, za to jak vse snasela a s kterou sem si to dlouhe vezeni uzil.. Omlouvam se za ten smradlavejsi konec
Hlavni dik patri samozrejmne Marii a jeji Miawill, za to jak vse snasela a s kterou sem si to dlouhe vezeni uzil.. Omlouvam se za ten smradlavejsi konec
Obuki - ten vod Škopku
Re: Poděkování
Tak...sice jsem ze zacatku vubec nadsena nebyla..kdyz se tam u jezirka objevil Bers,Elrien a Grrg,ale nakonec se s toho vyklubala docela legracni zalezitost:)..Dekuji Caironovi a Ravagornovi za pestrejsi pobyt v cele..Bertovi za spolecnost a povidani.A Arii, Raine,Israelovi,Ghorinovi,Merakhovi a Sermine ,ze byli ochotni jit do toho s nasazenim vlastnich zivutku a penez.
Asi to presne nedopadlo,jak si Bers a Elrien predstavovali,ale nakonec jsou vsichni tam ,kam patri....Dekuji
PS : a nesmim zapomenout na Lienela..pobyt tri tel v jednom pytli se smradochem muselo byt bajecny:D
Asi to presne nedopadlo,jak si Bers a Elrien predstavovali,ale nakonec jsou vsichni tam ,kam patri....Dekuji
PS : a nesmim zapomenout na Lienela..pobyt tri tel v jednom pytli se smradochem muselo byt bajecny:D
Lossë Hyaro
Re: Poděkování
taky dík, po dlouhé době nějaké vzrůšo
.. hlavní dík patří Urlaenovi a Sin.. (nevzpomenu si na zbytek jména
) za hezké věznění
Aidan Bradan - cesty života jsou nevyspitatelné, nepřítel dokáže se stát přítelem, přítel nepřítelem...