Zdravim vsechny.
I ja jsem pro uplny wipe a i me to prijde jako jedine rozumne reseni.Sam si myslim ze se muzu radit ke starsim,mozna i k nejstarsim hracum Thalie(nemyslim tim zrovna vek,ikdyz

) A take nebudu v prvnich okamzicich jasat nad smazanim meho herbare postavicek ale co,je to proste tak.
Takze proc nake plkani zde na foru ci skryte narazky proti teamu.
Jako ze to ted stoji za prd a lidi spise odchazi a ze je to odrazuje od hrani a buh vi co jeste.Vzdyt proc se asi deji tyto veci, zrejme proto aby zde hralo cim dal min lidi, az do te doby aby svet zustal jen pro WB a DM.
Po cteni nekterych prispevku je zrejme ze prace na modulu,at uz jako WB nebo DM je prace nevdecna.A ze lidem kteri neco delaji ani ne tak pro sebe jako pro ostatni a to ve svem osobnim volnu a za dacu to spise bere chut.Takze proc radsi nepockat ci nejak nepomoci a nebo treba jen nepodekovat za neco co se dela pro vas hrace.
Bude wipe,tak se snad svet nezbori.Aspon budou moci vsichni zacit od zacatku a take ze se nekteri nebudou moci uchylovat k takovejm recem jako ze ,,nojo,oni jsou tu dyl,oni jsou silnejsi,oni ...apd,,.Je jasne ze se to po chvilce zmeni a ze nekteri s levelama utecou a ze nekteri rychlejc zbohatnou ale to sebude dit tak i tak.Osobne si myslim ze ty okamziky, kdy zacina vice hracu najednou a pospolu patri k tem nejhezcim co jsem kdy prozival.
Takze Don't panic pratele a opravdu nepropadejte panice.
S pozdravem zahranicni dopisovatel(aspon nyni).
Sorrow