S tou vypravou na draka dajte vediet kedy, urcite by som sa rad nato pozrel a ak sa niekomu bude chciet moze o tom vytvorit nadherny epos o hrdinoch, ktory radi uverejnime v realiach Thalie.
Vypravy
Ako sme uz spomynali je moznost aby sa z hracskych postav stali NPC a vystupovali v buducnosti Thalie. Takze urcite takeho veci budeme podporovat a mozme sa na niecom dohodnut, kazdy ma moznost.
S tou vypravou na draka dajte vediet kedy, urcite by som sa rad nato pozrel a ak sa niekomu bude chciet moze o tom vytvorit nadherny epos o hrdinoch, ktory radi uverejnime v realiach Thalie.
S tou vypravou na draka dajte vediet kedy, urcite by som sa rad nato pozrel a ak sa niekomu bude chciet moze o tom vytvorit nadherny epos o hrdinoch, ktory radi uverejnime v realiach Thalie.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
2 Franta: No je jasý, že pokud by byl obchod u Potůčků tak by Franta byl šéf. Eleanor by se objevila jenom občas, ale za to by nabízela lepší ceny 
S tim hostincem je to pěknej nápad, to by taky nebylo špatný. Hlavně naše postavy maj tu výhodu, že se dožívají vysokého věku. Takže za 100 let budeme teprve v tom nejlepším
.
P.S.: Asi necham Eleanor porodit dřív než půjdem na draka. Aby po nás taky něco zbylo
S tim hostincem je to pěknej nápad, to by taky nebylo špatný. Hlavně naše postavy maj tu výhodu, že se dožívají vysokého věku. Takže za 100 let budeme teprve v tom nejlepším
P.S.: Asi necham Eleanor porodit dřív než půjdem na draka. Aby po nás taky něco zbylo
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Hm, no ty jako gnom asi jo, ale ja jak hobit.. nevim. Tady je priklad:Seth-Plzen wrote:2 Franta: Hlavně naše postavy maj tu výhodu, že se dožívají vysokého věku. Takže za 100 let budeme teprve v tom nejlepším.
Starý Bral - legendární hobit, který se údajně dožil 130 let.
Pokud bych nahodou v tom obchode byl, tak ze mne bude starik, ktery bude plest pate pres devate
Ale obchod neni zas tak velky, aby se nedal skoupit, je to jen malinka mistnustka bez dalsiho podlazi . NPC bych si udelal klidne sam a obchod doplnil o par prstynku a nahrdelniku
P.S. : Tak mi hlavne napis, az budes chtit rodit, ne ze se to dozvim cirou nahodou !
P.S.2: Tak az tedy bude doufam po drakovi, pujdu prodat vsechno sve vybaveni (jen mece si povesim nad krb) a pujdem za ty prachy zlomcovat zabinozku, at nam to proda, a bude-li penez dost, zkusime i tu hospodu...
P.S.3 Heloe nepujcil by nam nekdo na dobu neurcitou tak 200.000?? Garantuju, ze to vratime
Mám sice jen asi 20.000zl, ale za vlastní portrét na stěně by se dalo mluvit i o nenávratné půjčce. A třeba by i bručouna Theogil přispěl zlatkou nebo dvěma, kdyby tam bylo vystaveno i jeho brnění.nomis_b wrote:P.S.3 Heloe nepujcil by nam nekdo na dobu neurcitou tak 200.000?? Garantuju, ze to vratime
Přece jenom nesmrtelnosti se dá dosáhnout i jinak.
Na draka já nepůjdu, přece jenom se jedná o příbuzné. „VY VRAZI“ Doubkov by jste taky nevybyli jen tak z rozmaru.
Smrt se posmívá našim starostem.
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Mám sice jen asi 20.000zl, ale za vlastní portrét na stěně by se dalo mluvit i o nenávratné půjčce. A třeba by i bručouna Theogil přispěl zlatkou nebo dvěma, kdyby tam bylo vystaveno i jeho brnění.
Přece jenom nesmrtelnosti se dá dosáhnout i jinak.
Hele ty obludo těch 20.000,- zlatých je stejně mých, to se ti to rozdává, když z tebe krev neteče co?
Ale jestli Potůčkovi budou kupovat hospodu, tak jsem ochoten jít do hry a zavřít se na pár dní do kobaltového dolu, nadělám štíty a vyhandluju nějakou tisícovku z cechu obchodníků, počítám, že do vánoc bych těch 200.000,- zlatek mohl dát do kupy a věnovat do kolíbky Potůčkovic pinožižům. T
Přece jenom nesmrtelnosti se dá dosáhnout i jinak.
Hele ty obludo těch 20.000,- zlatých je stejně mých, to se ti to rozdává, když z tebe krev neteče co?
Ale jestli Potůčkovi budou kupovat hospodu, tak jsem ochoten jít do hry a zavřít se na pár dní do kobaltového dolu, nadělám štíty a vyhandluju nějakou tisícovku z cechu obchodníků, počítám, že do vánoc bych těch 200.000,- zlatek mohl dát do kupy a věnovat do kolíbky Potůčkovic pinožižům. T
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Máš o tom nějakej doklad*kření se*, ale ne ty jsem nepočítal, bylo bráno jen co jsem relativně v poho schopen sehnat. V nouzi by se dalo šáhnout do svitkových zásob kde teď je matroš cca. za 30.000zl + bych mohl Frantovy nabídnout svou zásobičku drahých šutráků, aby je zpracoval a zpeněžil. A taky ti samozřejmě můžu pomoct při práci kouzlem nebo radou.
Smrt se posmívá našim starostem.
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
No vobec netusim kolko ta hospoda stoji ale mozem zistit pripadnu cenu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.