očarovaní zbraní

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

očarovaní zbraní

Post by černý vlk »

k mé hrůze mě napadlo...dá se ještě očarovat zbraň, která kvůli vzhledu byla vyměněna za zbraň toolsetovou? doufám že ano, protože jinak by to bylo hodně špatné :(
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: očarovaní zbraní

Post by Sobik »

Nejde.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: očarovaní zbraní

Post by černý vlk »

hmm...tak tím pádem jsem přišel o ty kamy, které Ghorin včera koval pro Nulieth...

dotaz k DM: šlo by to udělat tak, že bych nechal očarovat jiné kamy a tyto očarované + ty co již nejdou očarovat bych vyměnil za toolsetové?
zkusil jsem zadat to očarování..takže budu mít tu kamu z daného kovu předělanou z toolsetu a kamu co ponese to očarování a pak to v toolsetu sjednotím, prý by to neměl být problém (jen řešení technického nedostatku), tak jsem zvědavý :(
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: očarovaní zbraní

Post by nomis_b »

černý vlk wrote:hmm...tak tím pádem jsem přišel o ty kamy, které Ghorin včera koval pro Nulieth...

dotaz k DM: šlo by to udělat tak, že bych nechal očarovat jiné kamy a tyto očarované + ty co již nejdou očarovat bych vyměnil za toolsetové?
zkusil jsem zadat to očarování..takže budu mít tu kamu z daného kovu předělanou z toolsetu a kamu co ponese to očarování a pak to v toolsetu sjednotím, prý by to neměl být problém (jen řešení technického nedostatku), tak jsem zvědavý :(
to sem teda asi jelen, ze to nechapu.

nejjednodusi reseni:
nechej si udelat uplne nove ocarvane craftove kamy .
Udelej si uplne stejne v toolu a kontaktuj DM o vymenu.
Za stare si sezen od Dm prachy zpet (kdyz uz ho stejne Dm budes shanet pro predani veci z toolsetu)
A zase se craftí...
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: očarovaní zbraní

Post by černý vlk »

nomis_b wrote:
černý vlk wrote:hmm...tak tím pádem jsem přišel o ty kamy, které Ghorin včera koval pro Nulieth...

dotaz k DM: šlo by to udělat tak, že bych nechal očarovat jiné kamy a tyto očarované + ty co již nejdou očarovat bych vyměnil za toolsetové?
zkusil jsem zadat to očarování..takže budu mít tu kamu z daného kovu předělanou z toolsetu a kamu co ponese to očarování a pak to v toolsetu sjednotím, prý by to neměl být problém (jen řešení technického nedostatku), tak jsem zvědavý :(
to sem teda asi jelen, ze to nechapu.

nejjednodusi reseni:
nechej si udelat uplne nove ocarvane craftove kamy .
Udelej si uplne stejne v toolu a kontaktuj DM o vymenu.
Za stare si sezen od Dm prachy zpet (kdyz uz ho stejne Dm budes shanet pro predani veci z toolsetu)
no, to není nejjednodušší řešení protože:
1) jedná se o meteor kamy, rudu neseženu už
2) kovář je dělal dost dlouho, znovu ho otravovat to je věčnost :(

já to udělal takhle:
1) očarování jsem si nechal udělat na jiné kamě (obyčejné a kraftové)..ted jen čekám až bude někdo ochotný z řad DM ve jře a vyměním připravenou toolsetovou kamu očarovanou za tu co mám ve hře "pokaženou" a craftovou očarovanou
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
hrusi
Měšťan
Posts: 297
Joined: 09:27 12. Feb 2008
Location: Pilsen city

Re: očarovaní zbraní

Post by hrusi »

Předpokládam, že nevyjde nastejno očarovat meteorický kamy a normální kamy, kakže by to asi neprošlo. (teda za mýho předpokladu) :)
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: očarovaní zbraní

Post by černý vlk »

hrusi wrote:Předpokládam, že nevyjde nastejno očarovat meteorický kamy a normální kamy, kakže by to asi neprošlo. (teda za mýho předpokladu) :)
je to naprosto stejné
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
hrusi
Měšťan
Posts: 297
Joined: 09:27 12. Feb 2008
Location: Pilsen city

Re: očarovaní zbraní

Post by hrusi »

černý vlk wrote:
hrusi wrote:Předpokládam, že nevyjde nastejno očarovat meteorický kamy a normální kamy, kakže by to asi neprošlo. (teda za mýho předpokladu) :)
je to naprosto stejné
Tak to jo to jsem nevěděl. Ale spíš se domluv konkrétně s nějakým Dm.
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: očarovaní zbraní

Post by černý vlk »

hrusi wrote:
černý vlk wrote:
hrusi wrote:Předpokládam, že nevyjde nastejno očarovat meteorický kamy a normální kamy, kakže by to asi neprošlo. (teda za mýho předpokladu) :)
je to naprosto stejné
Tak to jo to jsem nevěděl. Ale spíš se domluv konkrétně s nějakým Dm.
no to bych rád, ale nikde nikdo :p
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
hrusi
Měšťan
Posts: 297
Joined: 09:27 12. Feb 2008
Location: Pilsen city

Re: očarovaní zbraní

Post by hrusi »

Když jsem něco potřeboval tak jsem Dm většinou sehnal ten den a ještě ten den se to vyřídilo nebo jsme se domluvili na druhej den, takže se málo snažíš. Buď rád, že jsi nehrál na nejmenováným serveru, kde mají Dm úplně opačný přístup než tady.
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: očarovaní zbraní

Post by černý vlk »

hrusi wrote:Když jsem něco potřeboval tak jsem Dm většinou sehnal ten den a ještě ten den se to vyřídilo nebo jsme se domluvili na druhej den, takže se málo snažíš. Buď rád, že jsi nehrál na nejmenováným serveru, kde mají Dm úplně opačný přístup než tady.
njn, nechci nikoho moc rušit / otravovat..nejsem zvyklý, že by se mi DM nějak věnoval (radši zdůrazním, že to neberu jako výtku)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: očarovaní zbraní

Post by kucik »

Obvykle ve hre nejaky DM je (s holedem na to, ze vetsina chodi do prace a do skoly). Pokud neresi nejaky problem, tak se DM snazi ozvat. Spis se mi stava, ze nekdo napise do DM kanalu a pak nereaguje.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked