Grafický efekty (pláště, animace boje...)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Grafický efekty (pláště, animace boje...)

Post by Lord_Berserk »

Sem si dneska chtel vylepcit NWN nakejma animacema boje ze bych opet zaflak slozku Override :mrgreen: ale narazil sem na problem zrejme s Patchem nebo novejma hakama Thalie. Pred wipe mi animace boje primo z webu Thalie fungovali (verze 2.0 naka) az nato ze se nane nedalo divat a vypadalo to jako kdyz postava brusli :mrgreen:

Bohuzel ted mi postavicka ani nebrusli, proste jako kdyz bych je tam nenahral... pritom vylepseni prstu funguje, naka kravina sviticich zbrani mi taky sla, vzhled skretojidu taky a dalsi kraviny...

Zkousel sem tohle:
1. http://nwvault.ign.com/View.php?view=Mo ... tail&id=12
2. http://nwvault.ign.com/View.php?view=Mo ... tail&id=13
3. http://www.neverwinter.cz/modules.php?n ... load&cid=6

Dal sem objevil to, ze plaste se proste nehejbaji u nikoho...proste jak tu nekdo psal Zehlici Prkna :lol: a pritom v mym modulu co si hraju v toolu se mi vlnej...

Neco sem nasel na plaste, ale nevim k cemu to presne je:
nakej Hak pro v1.29 a niz :shock:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ha ... ail&id=628

Tak to jen takovej topic pro rejpaly v NWN... jen piste postrehy jak to nejak sladit atd... :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 985
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Grafický efekty (pláště, animace boje...)

Post by Sorrow »

Nebrusli, pochopitelne kdyz je po olympiade :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Locked