Bohuzel ted mi postavicka ani nebrusli, proste jako kdyz bych je tam nenahral... pritom vylepseni prstu funguje, naka kravina sviticich zbrani mi taky sla, vzhled skretojidu taky a dalsi kraviny...
Zkousel sem tohle:
1. http://nwvault.ign.com/View.php?view=Mo ... tail&id=12
2. http://nwvault.ign.com/View.php?view=Mo ... tail&id=13
3. http://www.neverwinter.cz/modules.php?n ... load&cid=6
Dal sem objevil to, ze plaste se proste nehejbaji u nikoho...proste jak tu nekdo psal Zehlici Prkna
Neco sem nasel na plaste, ale nevim k cemu to presne je:
nakej Hak pro v1.29 a niz
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ha ... ail&id=628
Tak to jen takovej topic pro rejpaly v NWN... jen piste postrehy jak to nejak sladit atd...