Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by Esuliams »

neboj se, už jsem s ním měla "tu čest" potkat ho ve hře, překvapivě na Thalii. Tak mi tu nedělej kázání, ano? Však uvidíme...
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by Tretas »

Esuliams wrote:neboj se, už jsem s ním měla "tu čest" potkat ho ve hře, překvapivě na Thalii. Tak mi tu nedělej kázání, ano? Však uvidíme...
Nemá to smysl se tu dohadovat. Já jsem svůj názor napsal, někdo jej pochopil *koukne na Pajky* někdo ne...

Navíc jsme v docela špatném tématu. :)
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by Lord_Berserk »

Tretas wrote:
Pajule wrote:Trestasem
Nemrv mi to jméno pokaždé, když je to možné. :mrgreen:
Pajky ho chtela urcite ztrestat, proto ma rada tak tvy jmeno.... Trestáse(m) :idea:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Změna vzhledu postavy

Post by Pajule »

trálalááá tam tam dumdy dumdy dum...bude hřbitůvačka kvůli tomu ménu nakonec..
ted přijde daanri seřere nás a nařkne ze spamu...


dm si ho jistě ohlídá ;)
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Změna vzhledu postavy

Post by sandoftime »

Aliik wrote:chudak...se na neco zepta a vy ho hned takhle zkritizujete
my ho totiž dobře známe :) ona byla totiž vedle na serveru nedávno velká akce kryštof a já už tehdy předpovídal že to všechno přijde sem a tradá - už to začíná

a jasně že by měli všichni dostat šanci, jenže ono to je občas jako metat tuny hrachu na stěnu
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by Daanri »

Pajule wrote:trálalááá tam tam dumdy dumdy dum...bude hřbitůvačka kvůli tomu ménu nakonec..
ted přijde daanri seřere nás a nařkne ze spamu...


dm si ho jistě ohlídá ;)
Ja uz to vzdal s vami spameri...zaspamujete vsetko co len mozete a potom sa ma clovek prerabovat v hromade zbytocnych prispevok. Ked nemate k tomu povedat nieco rozumne tak sa radsej nevyjadrujte. :roll:

A aby som nebol uplne off topic aj ja, tak co sa tyka tych prichodzich...ked skusia bugovat, porusovat pravidla alebo inac znechucovat hru ostatnym tak velmi rychlo poletia...inac je Thalia otvorena kazdemu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
curmande
Nováček
Posts: 11
Joined: 17:50 08. Mar 2010
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by curmande »

díky Daanri...opravdu nemam v plánu tady bugovat protože aspoň někde ban mít nechci (já na arkhu nebugoval nevim co ty dmka na mě tam narafičili a pak mi dali bezduvodnej ban-na demone to byla pomsta za kamose:))
no a abych moc neodbočoval od tématu...opravdu by to nějak nešlo kdybych si třeba udělal sukuba a hrál s nim pěkný rp v podtemnu ?
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Změna vzhledu postavy

Post by de Aers »

Msta nikdy není dobrý důvod k něčemu špatnému. Tím se již do Tebe nijak nenavážím, pouze... spamuji ? :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by nomis_b »

curmande wrote: no a abych moc neodbočoval od tématu...opravdu by to nějak nešlo kdybych si třeba udělal sukuba a hrál s nim pěkný rp v podtemnu ?
ne.

ale je mozne si dole udleat kobolda, kterej opravdu vypada jako kobold, nebo hikavrana, je to takova obri korba.. a neco co asi neznas. dokonce na nej funguje vetsina vybaveni , a kazde vypada jinak.. tot me doporuceni.


Pokud by si hral moooooc dobre RP tak sem znal jednu postavu, ktera CASEM ziskala jednu premenu ... takze asi tak.. urcite ne od zacatku.

PS: Ten kobold je fakt nadhernej, zkus si ho a uvidis. doporucuji jen sedou kuzi, at ti sedi s nastavenim toho kobolda a nemas divny prechod mezi tvoji kuzi a nasatavenou kuzi postavicky. chce to vyzkouset.
A zase se craftí...
User avatar
curmande
Nováček
Posts: 11
Joined: 17:50 08. Mar 2010
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by curmande »

ten kobold se muze pres externi program nebo ho musim vytvořit a kdybych ho musel nějak udělat tak jak..a tu hikavranu fakt neznam:D
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Změna vzhledu postavy

Post by sandoftime »

ať nezakládám nový topic, je možné někde požádat o změnu portrétu postavy? já u jedné své postavy portrét nevidím (tzn. není ani v balíku pro thalii) a nevím kam jsem ho dal ani jaký má být :oops: potřeboval bych nový
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by Daanri »

Viz stranky a forum Thalie.

http://thalie.pilsfree.cz/rasy-53.htm

Najdes tam vsetko podstatne od vlasnosti, cez navod ako nastavit subrasu a realie zo sveta. Staci citat.

Co sa tyka externych programkov tak tie na Thalii podporovane nie su a pouzivanie takehoto programku je v podstate porusenie pravidiela.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
curmande
Nováček
Posts: 11
Joined: 17:50 08. Mar 2010
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by curmande »

dobre dik moc a nejaky rady ohledne kobola? nabozenstvi?
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by DenGrasse »

reálie koboldů nejsou ještě úplně dotažené, každopádně je to menšinová rasa nemající vlastní sídliště, takže RP kobolda je poměrně těžké (buď jsi otrok někoho mocnějšího, nebo si musíš nějak fikaně poradit).

S náboženstvím je to snadné, koboldi se bohů (těch temných) spíš bojí, než by je uctívali, takže jim občas skládají jednoduché oběti, aby odvrátili jejich hněv. Pokud někde narazí na sílu, která je pro ně nepředstavitelná, mohou ji začít uctívat.
Kobold - otrok bude obvykle uctívat božstvo svých pánů.

PS: v budoucnu se to může změnit, pokud budou dotvořeny reálie této rasy podrobněji.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
curmande
Nováček
Posts: 11
Joined: 17:50 08. Mar 2010
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by curmande »

takže hrát kobolda neni žádná výhra (tak si rozjedu neco co je spíše dobro...např: Aasimar)
Locked