Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by DenGrasse »

hrát dobře aasimara je těžší než hrát dobře kobolda :wink:

právě teď se v Týmu řeší, jestli se s přeaasimarováním Thalie bude něco dělat, například se aasimaři zakážou :mrgreen:

aasimara, tieflinga atd. by si měli brát hráči zkušení, kteří na Thalii už mají něco za sebou.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by nomis_b »

ale assimar nema zadnej hezkej vzhled.. jeslit ti jde OPRAVDU ciste jen o vzhled, kobold je nejhezci rasou kazdopadne !

jinac jine vzheldy sou hiran a hakavran, kazdej je tkaova velka korba, a jsou si skoro ekvivalentni, jeden je na povrchu a jeden v podtemnu.

tak me napada mozna na web hodit screeny, jak takova rasa vlastne vypada primo ve hre.. ne vsichni ho nejdriv videli, a az pak si ho udelali..
A zase se craftí...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by kucik »

sandoftime wrote:ať nezakládám nový topic, je možné někde požádat o změnu portrétu postavy? já u jedné své postavy portrét nevidím (tzn. není ani v balíku pro thalii) a nevím kam jsem ho dal ani jaký má být :oops: potřeboval bych nový
Mno jo. Napis mi nazev portretu, na kterej to chces zmenit a postavu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
curmande
Nováček
Posts: 11
Joined: 17:50 08. Mar 2010
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by curmande »

no jo kdyby to někdo vyscreenoval bylo by to fakt úžasný no....a jeste mi vysvetlit jestli je mozny aby treba kobold zil na povrchu a uctíval dobrýho boha....něco jako deekin třeba ten taky zlej nebyl že jo
User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: Změna vzhledu postavy

Post by Glumišek »

curmande wrote:no jo kdyby to někdo vyscreenoval bylo by to fakt úžasný no....a jeste mi vysvetlit jestli je mozny aby treba kobold zil na povrchu a uctíval dobrýho boha....něco jako deekin třeba ten taky zlej nebyl že jo
Tak ti nevím, v historii popravdě dávné, v době kdy byl národ koboldů ještě mladý, takřka po jeho zrodu, jsem se na tuto možnost rovněž ptal. Tehdy to umožněno nebylo a to i z toho důvodu, že se jedná o rasu podtemna a ta by měla mít na povrchu přes den trvalou slepotu, tudíž technická obtíž.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by nomis_b »

jen tak pro info z galerie na foru, ajk sou krasni ti koboldi !
Attachments
koboldi 3.jpg
A zase se craftí...
User avatar
curmande
Nováček
Posts: 11
Joined: 17:50 08. Mar 2010
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by curmande »

ted do chce jeste ty hikarany (nebo jak se to menuje)
no nwm no na tom screenu je kobold venku nebo ne? a slepotu nema....(fakt mi nejdou zly postavicky a v podtemnu bejt nechci ale zaroven chci kobolda tak nwm)
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by nomis_b »

slepotu nema, protoze to bylo foceny asi pred upravou, ci nekdy k ranu.. nekdy to blbne ahodi ti to slepotu az pozdejc, ne presne pri svitani. jinac fotku hirana sem na foru moc rychle nenasel... takze nekdo jinej by taky moh najit trea u sebe na komplu :D
A zase se craftí...
User avatar
curmande
Nováček
Posts: 11
Joined: 17:50 08. Mar 2010
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by curmande »

Kobold

klíčové slovo:
Kobold
-2 charisma
+2 skryvani
+2 tichý pohyb
imunita na nemoci a jedy
ecl 1


No nikde tam slepotu nevidim....nespletli ste si to s Hiran

kličová slova:
Hiran
+4 sila
+2 odolnost
-2 obratnost
-2 moudrost
+4 záchranný hod proti strachu
+4 zastrašování
+4 výcvik
Darkvision
slepota na světle
ECL 1
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by kucik »

Slepotou si nejsem jistej, ale urcite ma frakci podtemna a na povrchu se s nim nikdo bavit nebude. Doporucuju zacit u neceho co jde hrat jednoduse.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
curmande
Nováček
Posts: 11
Joined: 17:50 08. Mar 2010
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by curmande »

no ja bych chtel proste kobolda...ale zaroven hrat na povrchu da se udelat nejakej kompromis? kobold zijici na povrchu?
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by nomis_b »

ne
A zase se craftí...
User avatar
curmande
Nováček
Posts: 11
Joined: 17:50 08. Mar 2010
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by curmande »

proc? :(
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by Lord_Berserk »

udelej si krasnou pul-orcici a neres naky specijality a nevsednosti :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Změna vzhledu postavy

Post by nomis_b »

curmande wrote:proc? :(
no muzes si udelat doel v podtemnu kobolda a zkus utect na povrch. to jde i systemove, ael bude to predstavovat i to co chces, neboli vsechny straze, vsechny NPC budou "cervene" ale jeslti ti to nevadi, tak to muzes absoluvovat. akorat te to pri kazde smrti hodi do podtemnackeho mesta.

to je reseni tve situace.. ale obecne kobolda je nepratelsky k povrchu, proc by ho nemlei lide zabijet na potkani ? to je odpoved.
A zase se craftí...
Locked