sandoftime wrote:ať nezakládám nový topic, je možné někde požádat o změnu portrétu postavy? já u jedné své postavy portrét nevidím (tzn. není ani v balíku pro thalii) a nevím kam jsem ho dal ani jaký má být potřeboval bych nový
Mno jo. Napis mi nazev portretu, na kterej to chces zmenit a postavu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
no jo kdyby to někdo vyscreenoval bylo by to fakt úžasný no....a jeste mi vysvetlit jestli je mozny aby treba kobold zil na povrchu a uctíval dobrýho boha....něco jako deekin třeba ten taky zlej nebyl že jo
curmande wrote:no jo kdyby to někdo vyscreenoval bylo by to fakt úžasný no....a jeste mi vysvetlit jestli je mozny aby treba kobold zil na povrchu a uctíval dobrýho boha....něco jako deekin třeba ten taky zlej nebyl že jo
Tak ti nevím, v historii popravdě dávné, v době kdy byl národ koboldů ještě mladý, takřka po jeho zrodu, jsem se na tuto možnost rovněž ptal. Tehdy to umožněno nebylo a to i z toho důvodu, že se jedná o rasu podtemna a ta by měla mít na povrchu přes den trvalou slepotu, tudíž technická obtíž.
ted do chce jeste ty hikarany (nebo jak se to menuje)
no nwm no na tom screenu je kobold venku nebo ne? a slepotu nema....(fakt mi nejdou zly postavicky a v podtemnu bejt nechci ale zaroven chci kobolda tak nwm)
slepotu nema, protoze to bylo foceny asi pred upravou, ci nekdy k ranu.. nekdy to blbne ahodi ti to slepotu az pozdejc, ne presne pri svitani. jinac fotku hirana sem na foru moc rychle nenasel... takze nekdo jinej by taky moh najit trea u sebe na komplu
Slepotou si nejsem jistej, ale urcite ma frakci podtemna a na povrchu se s nim nikdo bavit nebude. Doporucuju zacit u neceho co jde hrat jednoduse.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
no muzes si udelat doel v podtemnu kobolda a zkus utect na povrch. to jde i systemove, ael bude to predstavovat i to co chces, neboli vsechny straze, vsechny NPC budou "cervene" ale jeslti ti to nevadi, tak to muzes absoluvovat. akorat te to pri kazde smrti hodi do podtemnackeho mesta.
to je reseni tve situace.. ale obecne kobolda je nepratelsky k povrchu, proc by ho nemlei lide zabijet na potkani ? to je odpoved.