Vrhací sekery?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Arash
Nováček
Posts: 25
Joined: 10:35 05. Mar 2008

Vrhací sekery?

Post by Arash »

Zdravím, jak je to tady s vrhacíma sekerama?
Váží stack 50?
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Vrhací sekery?

Post by Esuliams »

Jedna sekera 1 libra. Balíček 35liber asi. Vyndavá se po 100kusech, což je celkem zátěz.
Arash
Nováček
Posts: 25
Joined: 10:35 05. Mar 2008

Re: Vrhací sekery?

Post by Arash »

aha ještě jeden dotaz co s tím souvisí?
Tady jsou vrhací sekerky, šurikeny, šipky a prak jako obouruční zbraně?
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Vrhací sekery?

Post by Esuliams »

Vrhací sekery a šipky jsou určitě jednoruční. Ostatní nejspíše taky
Arash
Nováček
Posts: 25
Joined: 10:35 05. Mar 2008

Re: Vrhací sekery?

Post by Arash »

Aha díky, zmátlo mě to co je napsáno na stránkách.
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Vrhací sekery?

Post by Esuliams »

Dle mě je to tam dobře, alespoň u těch seker a praku
User avatar
Quin_Fryar
Nováček
Posts: 31
Joined: 23:04 09. Jun 2010

Re: Vrhací sekery?

Post by Quin_Fryar »

Nevíte jestli u vrhacích zbraní funguje feat rychlá střelba? co přidává útok navíc?
User avatar
White wolf
Poutník
Posts: 69
Joined: 09:17 14. May 2010

Re: Vrhací sekery?

Post by White wolf »

Quin_Fryar wrote:Nevíte jestli u vrhacích zbraní funguje feat rychlá střelba? co přidává útok navíc?

Pokud vím ten feet platí pouze a jen pro luk a další funguje pro kuši.
Locked