Zdravím, jak je to tady s vrhacíma sekerama?
Váží stack 50?
Vrhací sekery?
Re: Vrhací sekery?
Jedna sekera 1 libra. Balíček 35liber asi. Vyndavá se po 100kusech, což je celkem zátěz.
Re: Vrhací sekery?
aha ještě jeden dotaz co s tím souvisí?
Tady jsou vrhací sekerky, šurikeny, šipky a prak jako obouruční zbraně?
Tady jsou vrhací sekerky, šurikeny, šipky a prak jako obouruční zbraně?
Re: Vrhací sekery?
Vrhací sekery a šipky jsou určitě jednoruční. Ostatní nejspíše taky
Re: Vrhací sekery?
Aha díky, zmátlo mě to co je napsáno na stránkách.
Re: Vrhací sekery?
Dle mě je to tam dobře, alespoň u těch seker a praku
- Quin_Fryar
- Nováček
- Posts: 31
- Joined: 23:04 09. Jun 2010
Re: Vrhací sekery?
Nevíte jestli u vrhacích zbraní funguje feat rychlá střelba? co přidává útok navíc?
- White wolf
- Poutník
- Posts: 69
- Joined: 09:17 14. May 2010
Re: Vrhací sekery?
Quin_Fryar wrote:Nevíte jestli u vrhacích zbraní funguje feat rychlá střelba? co přidává útok navíc?
Pokud vím ten feet platí pouze a jen pro luk a další funguje pro kuši.