Zlatník

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

kdyztak vzdy pls piste, zda se jedna o prsten, ci amulet. prece jen, to je pro me dulezita vec.
A zase se craftí...
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

nomis_b wrote:kdyztak vzdy pls piste, zda se jedna o prsten, ci amulet. prece jen, to je pro me dulezita vec.
tohle byly oba prsteny..

EDIT: při amuletu z titanu ohnivý opál/alexandrit 80/60 to vyhodí taky špatně.. obratnost +2 a obratnost +2..při nasazení přidá jen +2 k obratnosti
Thea
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Zlatník

Post by -RoF- »

Jo u těch mojích stříbrných s granátem a fenalopem, to taky byly prsteny.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

tak já nevím.. zkouším zlatý amulet s topazem a fenelopem ..hlavní šutr max % a když to odkliknu a nastrkám do stolku, tak postava stojí, kouká, nic nedělá a chce to po mě kameny dle nastavení

*povzdychne si*

EDIT: tak po restartu už to u zlata funguje.. tak to nevím, čím to bylo.. a ano, zkoušela jsme to předtím několikrát :D dát do stolku, přenastavit, vyndat a zase dát zpátky a nastavit..u titanu nefunguje.. viz screen
Attachments
chyba1.jpg
Last edited by maliarda on 14:31 30. Mar 2010, edited 2 times in total.
Thea
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

maliarda wrote:e to po mě kameny dle nastavení
zajimave me se zdalo, ze tahle hlaska se uz tam vubec nevypisuje (tedy ze uz neexistuje uplne v cele vyrobe) no to zas bude vecer, hledani chyb... aspon ze sou vsechny na jendom miste.
A zase se craftí...
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Zlatník

Post by -RoF- »

Al e šak o tom sme se včera bavili ne? Že to tak je asi nastavené a nejdou dát max % na 1 kámen.

Například od mithrilu jde dát max 120%. Kdžy tam dáš třeba ametyst 120%, tak to nevezme, páč musíš stanovit % i pro malachit.
Což znamená že musíš dát 100% ametyst a 20% malachit.

Vždy kdžy nastavuju ty kameny, tak pnastavím % pro vedlejší kámen, vyberu druh šutru, pak nastavím % pro hlaví a vyberu druh šutru a zatím to vždy fungovalo.

Max % prostě nejdou bez toho asi.

Což si říkám jaké max šperky a prsteny vyrobíme....hmm slabší než u NPC? :roll:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

jojo bavili...jenže mě to dřív šlo.. fungovalo to v pohodě.. i u toho zlata.. a tam se nevejde ani 100%, takže logicky bych si myslela, že i kdyby to bylo podle naší včerejší úvahy.. musí se vlézt aspoň těch 100%..kamkoliv.. ten kamínek přece nerozpůlíš... tady jsem dala poměr 80/60 a stejně to nejde

add nomis.. mě tam ta hláška při chybě nikdy nezmizela... blikala na mě pořád a postava nikdy nezačala nic dělat.. tím mám na mysli, že jak jsi psal, že by to mělo fungovat (hláška nebýt a postava pracovat), tak mě to teda nefungovalo :D
Thea
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

-RoF- wrote: Například od mithrilu jde dát max 120%. Kdžy tam dáš třeba ametyst 120%, tak to nevezme, páč musíš stanovit % i pro malachit.
Což znamená že musíš dát 100% ametyst a 20% malachit.

no jde tam dát 120%, ale musíš tam dát ty ametysty dva.. což třeba při opálu už je prodražení o 6000 na ceně leštidla..když bys tam mohl nacpat jen achát jako doplněk, který stojí 130
Thea
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

maliarda wrote:tak já nevím.. zkouším zlatý amulet s topazem a fenelopem ..hlavní šutr max % a když to odkliknu a nastrkám do stolku, tak postava stojí, kouká, nic nedělá a chce to po mě kameny dle nastavení

*povzdychne si*

EDIT: tak po restartu už to u zlata funguje.. tak to nevím, čím to bylo.. a ano, zkoušela jsme to předtím několikrát :D dát do stolku, přenastavit, vyndat a zase dát zpátky a nastavit..u titanu nefunguje.. viz screen
z toho vypisu nejde videt, co jsi dala do stloku za veci. dala jsi 1 topaz, nebo 2 topazy ? 1 stack topazu ?

nevim proc se to nespoustilo, pokud to z toho nejde zjistit... nepomuzu ti :cry:
A zase se craftí...
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zlatník

Post by maliarda »

dala jsem jeden topaz a myslím, že to druhé bylo achát.. poměr na titan 140%..takže jsme dala hlavní topaz, vedlejší achát, poměr smíchání 140%

teď, když to čtu, tak z toho vyplývá, že měl asi pravdu RoF..ale přeci nebudu dávat hlavního kamene míň % než je jeho maximum..to bych byla vždycky jakoby o stupeň níž..a nebo narvat dva stejný.. ale to se pak fakt šíleně prodraží
jenže když to funguje u nižších kovů, proč ne tady?

přidávám screen..tohle je u stříbra..ale vyskakuje to samé
Attachments
chyba1.jpg
Thea
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Zlatník

Post by Luelle »

ehm...jen že vám do toho kecám

ale urči poměr smÝchání?
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

Luelle wrote:ehm...jen že vám do toho kecám

ale urči poměr smÝchání?
tam se najde překlepů... ale zkusím je nejak poopravovat, jen kidne piste dalsi...
A zase se craftí...
User avatar
Garett
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:50 13. Sep 2008
Location: Zákupy

Re: Zlatník

Post by Garett »

Zdravim, tak jsem se po delsi odmlce pripojil, ze zkusim udelat nejaky sperk pro vykupciho v podtemnu (ten nekromant v cernym trhu), ale zjistil jsem, ze on porad shani vyrobky ze stareho craftu, mohl by se na to nekdo prosim podivat?
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zlatník

Post by nomis_b »

jo myslis to delani na zakazku ? to funguje jen pro zakladni predmety + zlatnika a v brzke dobe neplanuju opravu. jsou trosku duelzitejsi veci. a jeste bych musel dodelat do delani na zakazku i pro jine remesla. radsi bych dodelal ty zbyvajici crfaty nejdrive.
A zase se craftí...
User avatar
Garett
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:50 13. Sep 2008
Location: Zákupy

Re: Zlatník

Post by Garett »

nomis_b wrote:jo myslis to delani na zakazku ? to funguje jen pro zakladni predmety + zlatnika a v brzke dobe neplanuju opravu. jsou trosku duelzitejsi veci. a jeste bych musel dodelat do delani na zakazku i pro jine remesla. radsi bych dodelal ty zbyvajici crfaty nejdrive.
Jj, myslel jsem to delani na zakazku a prave pro toho zlatnika to nefunguje, protoze shani sperky z ty stary verze zlatnika. Ted napr. shani prsten z adamantinu s rubinem, ale to nyni nelze udelat, protoze pri vyrobe se musi pouzit presne 2 kameny --> vyleze z toho prsten z adamantinu s rubinem a rubinem, coz on nekoupi... ale nevadi, tak zatim budu zkoumat jak se ta zlatnicina zmenila, jsem na to docela zvedavej:)
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Locked