Zlatník
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Zlatník
kdyztak vzdy pls piste, zda se jedna o prsten, ci amulet. prece jen, to je pro me dulezita vec.
A zase se craftí...
Re: Zlatník
tohle byly oba prsteny..nomis_b wrote:kdyztak vzdy pls piste, zda se jedna o prsten, ci amulet. prece jen, to je pro me dulezita vec.
EDIT: při amuletu z titanu ohnivý opál/alexandrit 80/60 to vyhodí taky špatně.. obratnost +2 a obratnost +2..při nasazení přidá jen +2 k obratnosti
Thea
Re: Zlatník
Jo u těch mojích stříbrných s granátem a fenalopem, to taky byly prsteny.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zlatník
tak já nevím.. zkouším zlatý amulet s topazem a fenelopem ..hlavní šutr max % a když to odkliknu a nastrkám do stolku, tak postava stojí, kouká, nic nedělá a chce to po mě kameny dle nastavení
*povzdychne si*
EDIT: tak po restartu už to u zlata funguje.. tak to nevím, čím to bylo.. a ano, zkoušela jsme to předtím několikrát
dát do stolku, přenastavit, vyndat a zase dát zpátky a nastavit..u titanu nefunguje.. viz screen
*povzdychne si*
EDIT: tak po restartu už to u zlata funguje.. tak to nevím, čím to bylo.. a ano, zkoušela jsme to předtím několikrát
Last edited by maliarda on 14:31 30. Mar 2010, edited 2 times in total.
Thea
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Zlatník
zajimave me se zdalo, ze tahle hlaska se uz tam vubec nevypisuje (tedy ze uz neexistuje uplne v cele vyrobe) no to zas bude vecer, hledani chyb... aspon ze sou vsechny na jendom miste.maliarda wrote:e to po mě kameny dle nastavení
A zase se craftí...
Re: Zlatník
Al e šak o tom sme se včera bavili ne? Že to tak je asi nastavené a nejdou dát max % na 1 kámen.
Například od mithrilu jde dát max 120%. Kdžy tam dáš třeba ametyst 120%, tak to nevezme, páč musíš stanovit % i pro malachit.
Což znamená že musíš dát 100% ametyst a 20% malachit.
Vždy kdžy nastavuju ty kameny, tak pnastavím % pro vedlejší kámen, vyberu druh šutru, pak nastavím % pro hlaví a vyberu druh šutru a zatím to vždy fungovalo.
Max % prostě nejdou bez toho asi.
Což si říkám jaké max šperky a prsteny vyrobíme....hmm slabší než u NPC?
Například od mithrilu jde dát max 120%. Kdžy tam dáš třeba ametyst 120%, tak to nevezme, páč musíš stanovit % i pro malachit.
Což znamená že musíš dát 100% ametyst a 20% malachit.
Vždy kdžy nastavuju ty kameny, tak pnastavím % pro vedlejší kámen, vyberu druh šutru, pak nastavím % pro hlaví a vyberu druh šutru a zatím to vždy fungovalo.
Max % prostě nejdou bez toho asi.
Což si říkám jaké max šperky a prsteny vyrobíme....hmm slabší než u NPC?
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zlatník
jojo bavili...jenže mě to dřív šlo.. fungovalo to v pohodě.. i u toho zlata.. a tam se nevejde ani 100%, takže logicky bych si myslela, že i kdyby to bylo podle naší včerejší úvahy.. musí se vlézt aspoň těch 100%..kamkoliv.. ten kamínek přece nerozpůlíš... tady jsem dala poměr 80/60 a stejně to nejde
add nomis.. mě tam ta hláška při chybě nikdy nezmizela... blikala na mě pořád a postava nikdy nezačala nic dělat.. tím mám na mysli, že jak jsi psal, že by to mělo fungovat (hláška nebýt a postava pracovat), tak mě to teda nefungovalo
add nomis.. mě tam ta hláška při chybě nikdy nezmizela... blikala na mě pořád a postava nikdy nezačala nic dělat.. tím mám na mysli, že jak jsi psal, že by to mělo fungovat (hláška nebýt a postava pracovat), tak mě to teda nefungovalo
Thea
Re: Zlatník
-RoF- wrote: Například od mithrilu jde dát max 120%. Kdžy tam dáš třeba ametyst 120%, tak to nevezme, páč musíš stanovit % i pro malachit.
Což znamená že musíš dát 100% ametyst a 20% malachit.
no jde tam dát 120%, ale musíš tam dát ty ametysty dva.. což třeba při opálu už je prodražení o 6000 na ceně leštidla..když bys tam mohl nacpat jen achát jako doplněk, který stojí 130
Thea
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Zlatník
z toho vypisu nejde videt, co jsi dala do stloku za veci. dala jsi 1 topaz, nebo 2 topazy ? 1 stack topazu ?maliarda wrote:tak já nevím.. zkouším zlatý amulet s topazem a fenelopem ..hlavní šutr max % a když to odkliknu a nastrkám do stolku, tak postava stojí, kouká, nic nedělá a chce to po mě kameny dle nastavení
*povzdychne si*
EDIT: tak po restartu už to u zlata funguje.. tak to nevím, čím to bylo.. a ano, zkoušela jsme to předtím několikrátdát do stolku, přenastavit, vyndat a zase dát zpátky a nastavit..u titanu nefunguje.. viz screen
nevim proc se to nespoustilo, pokud to z toho nejde zjistit... nepomuzu ti
A zase se craftí...
Re: Zlatník
dala jsem jeden topaz a myslím, že to druhé bylo achát.. poměr na titan 140%..takže jsme dala hlavní topaz, vedlejší achát, poměr smíchání 140%
teď, když to čtu, tak z toho vyplývá, že měl asi pravdu RoF..ale přeci nebudu dávat hlavního kamene míň % než je jeho maximum..to bych byla vždycky jakoby o stupeň níž..a nebo narvat dva stejný.. ale to se pak fakt šíleně prodraží
jenže když to funguje u nižších kovů, proč ne tady?
přidávám screen..tohle je u stříbra..ale vyskakuje to samé
teď, když to čtu, tak z toho vyplývá, že měl asi pravdu RoF..ale přeci nebudu dávat hlavního kamene míň % než je jeho maximum..to bych byla vždycky jakoby o stupeň níž..a nebo narvat dva stejný.. ale to se pak fakt šíleně prodraží
jenže když to funguje u nižších kovů, proč ne tady?
přidávám screen..tohle je u stříbra..ale vyskakuje to samé
Thea
Re: Zlatník
ehm...jen že vám do toho kecám
ale urči poměr smÝchání?
ale urči poměr smÝchání?
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Zlatník
tam se najde překlepů... ale zkusím je nejak poopravovat, jen kidne piste dalsi...Luelle wrote:ehm...jen že vám do toho kecám
ale urči poměr smÝchání?
A zase se craftí...
Re: Zlatník
Zdravim, tak jsem se po delsi odmlce pripojil, ze zkusim udelat nejaky sperk pro vykupciho v podtemnu (ten nekromant v cernym trhu), ale zjistil jsem, ze on porad shani vyrobky ze stareho craftu, mohl by se na to nekdo prosim podivat?
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Zlatník
jo myslis to delani na zakazku ? to funguje jen pro zakladni predmety + zlatnika a v brzke dobe neplanuju opravu. jsou trosku duelzitejsi veci. a jeste bych musel dodelat do delani na zakazku i pro jine remesla. radsi bych dodelal ty zbyvajici crfaty nejdrive.
A zase se craftí...
Re: Zlatník
Jj, myslel jsem to delani na zakazku a prave pro toho zlatnika to nefunguje, protoze shani sperky z ty stary verze zlatnika. Ted napr. shani prsten z adamantinu s rubinem, ale to nyni nelze udelat, protoze pri vyrobe se musi pouzit presne 2 kameny --> vyleze z toho prsten z adamantinu s rubinem a rubinem, coz on nekoupi... ale nevadi, tak zatim budu zkoumat jak se ta zlatnicina zmenila, jsem na to docela zvedavej:)nomis_b wrote:jo myslis to delani na zakazku ? to funguje jen pro zakladni predmety + zlatnika a v brzke dobe neplanuju opravu. jsou trosku duelzitejsi veci. a jeste bych musel dodelat do delani na zakazku i pro jine remesla. radsi bych dodelal ty zbyvajici crfaty nejdrive.
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...