Obchodní v dílně(povrch)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Obchodní v dílně(povrch)

Post by Awadar »

Nevím jestli to tu už někdy nebylo, ale prostě mě to nedá to sem dát znovu.

V prvé ředě nevím co u toho obchodníka dělají balíčky?
Image
Image
Za druhé, chápu většinu cen co tu jsou, věci se nedají běžně koupit a tedy si je buď koupíš, nebo seženeš sám. Ale co mě tedy naprosto dostalo, že 10 ampulí nebo 10 lahví které stojí běžně 60 zl, je někdo schopný prodávat za 400 zl.

Proto prosím hráče, aby se zamysleli nad cenou svých podružných výrobků(polotovarů, …) a dále bych požádal někoho z vedení zda by mohli občas na tyto věci kouknout a postě je smazat. Dle mého tam akorát tyto věci zabírají místo a dotyčný spoléhá jen na to, že když si někdo bude kupovat věci z normální cenou, že se uklepne a koupí i toto.

Myslím, že vyjadřovat se k mému příspěvku je zbytečné, jen prosím zapřemýšlejte.
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by Sobik »

Taky sem tam viděl hovadiny, jako šutry z pokladů (Zirkon etc). A malý formy za 375 zlatek za kus taky nikdo kupovat nebude... Chtělo by to čas od času promazat.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Dečka
Nováček
Posts: 31
Joined: 19:00 02. Sep 2009

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by Dečka »

Tak balíček jsem tam viděl cpát postavu Orakul (to ho velice rád prásknu :twisted: ) a vubec si myslim, že by bylo fajn, pokud by to šlo logovat a nejvtipnější prodejce po zásluze odměnit nějakym banánkem, strženim levelu nebo tak.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by Tretas »

Dečka wrote:odměnit nějakym banánkem.
BAN za vložení "špatného" předmětu k obchodníkovi?? :shock: :roll:
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Dečka
Nováček
Posts: 31
Joined: 19:00 02. Sep 2009

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by Dečka »

Tretas wrote:
Dečka wrote:odměnit nějakym banánkem.
BAN za vložení "špatného" předmětu k obchodníkovi?? :shock: :roll:
Já o tom přirozeně nerozhoduju, ale ano pár dní klidu určitě prospěje expertovi, kterej umyslně nakoupí o patro níž deset flašek za 60 a nahoře je dá za 400. Tohle udělá dvacetkrát za sebou a tím zacpe obchodníkovi možnost mít tam jinejch 20 předmětů. Jestli tobě to přijde normální...mně určitě ne.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by Tretas »

Normální mi to přirozeně nepřijde, samozřejmě je to blbost. Avšak navrhovat za to trest BAN mi přijde taky ujeté. :wink: Ale jak jsi psal, my o to nerozhodujeme necháme to na týmu.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by Necrooo »

Dečka wrote:Tak balíček jsem tam viděl cpát postavu Orakul (to ho velice rád prásknu :twisted: ) a vubec si myslim, že by bylo fajn, pokud by to šlo logovat a nejvtipnější prodejce po zásluze odměnit nějakym banánkem, strženim levelu nebo tak.
Takze misto abys neco vysvetlil nováčkovi, tak bys ho radši zabanoval? Jo chlape! Dobre ty! Ses fakt borec! :twisted:
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by DenGrasse »

Myslím, že IC se brzy zjistí, jak zachází dotyčný se zásilkami, které mají přijít do konkrétních rukou...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Drobček
Nováček
Posts: 46
Joined: 20:02 19. Feb 2009

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by Drobček »

zdravit, ja tam dávat veca čo sem tam pri prechádzka nakopat a tiež dať cena rôzna, nepoznať cena každá tu, tak to tam dať hala bala ako ma napadnúť
Drobček -- dobráčisko od kosti, zväčša sám, túlajúc sa svetom
Máčny Máčik - svojský druid
Obaja skončit vďaka zmena vo svet
Noob
Nováček
Posts: 4
Joined: 21:04 08. Mar 2010

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by Noob »

Dečka wrote:Tak balíček jsem tam viděl cpát postavu Orakul (to ho velice rád prásknu :twisted: ) a vubec si myslim, že by bylo fajn, pokud by to šlo logovat a nejvtipnější prodejce po zásluze odměnit nějakym banánkem, strženim levelu nebo tak.

Čau

jop k obchodníkovi jsem cpal nějaký blbosti: nějakej ten balíček drobností
ale nedával jsem tam balíček pro krále.... a už vůbec ne ampule za 400.. Prodej balíčku drobností jsem zkonzultoval s kamarádem a další den jsem ho odkoupil... :wink:
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by Nalkanar »

Jen dodatek z pohledu nováčka:
je těžké určit cenu výrobku, když tam zrovna není stejný výrobek.. já jsem cenu nějak odhadoval právě z cizých výrobků, ale momentálně mi příjde, že u obchodníka není jako dřív celá sorta věcí, ale jenom omezený výběr.
.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by Krata »

Dečka wrote:Tak balíček jsem tam viděl cpát postavu Orakul (to ho velice rád prásknu :twisted: ) a vubec si myslim, že by bylo fajn, pokud by to šlo logovat a nejvtipnější prodejce po zásluze odměnit nějakym banánkem, strženim levelu nebo tak.
co je na tom špatnýho? Když někdo prasí tak porušuje pravidla, BAN na 2 dny dotyčného podle mě umírní :) , ale jen při opakovaném problému.. na poprvé bych ho třeba jen killnul nebo mu strhnul lvl :twisted:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by Sobik »

Ale to už si ze mě děláte srandu, ne? Probohy když už tam házíte hovadiny, tak aspoň v nějakým větším stacku! Děkuji za pochopení.
Attachments
aas.PNG
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by sandoftime »

kůže nejdou stakovat
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Post by zachy »

asi měl na mysli formičky po jedný a flašky po deseti
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Locked