V prvé ředě nevím co u toho obchodníka dělají balíčky?


Za druhé, chápu většinu cen co tu jsou, věci se nedají běžně koupit a tedy si je buď koupíš, nebo seženeš sám. Ale co mě tedy naprosto dostalo, že 10 ampulí nebo 10 lahví které stojí běžně 60 zl, je někdo schopný prodávat za 400 zl.
Proto prosím hráče, aby se zamysleli nad cenou svých podružných výrobků(polotovarů, …) a dále bych požádal někoho z vedení zda by mohli občas na tyto věci kouknout a postě je smazat. Dle mého tam akorát tyto věci zabírají místo a dotyčný spoléhá jen na to, že když si někdo bude kupovat věci z normální cenou, že se uklepne a koupí i toto.
Myslím, že vyjadřovat se k mému příspěvku je zbytečné, jen prosím zapřemýšlejte.