Můj pohled na kraft

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by Grunt »

Nebo je teda možnost hrát zajímavé postavy, které jsou slabé ;)
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by černý vlk »

Grunt wrote:Nebo je teda možnost hrát zajímavé postavy, které jsou slabé ;)
a "erpit" s nima třeba v dílně, páč všude jinde zdechnou, zvlášť po úpravách v craftu ;)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by Grunt »

No ještě tady ty změny nemám moc "ošefované", ale holt to pak chce víc uvažovat, víc RPit a shánět si partu...
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by photter »

Lashek wrote:Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thalie :)
na tohle byly i v týmu hodně rozporuplný názory a tým se rozhodně nebude hádat ve veřejný části fóra :D
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by KaTo »

photter wrote:
Lashek wrote:Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thalie :)
na tohle byly i v týmu hodně rozporuplný názory a tým se rozhodně nebude hádat ve veřejný části fóra :D
..už se perou! Už se perou!! :twisted:

P.S.
Coby majitel DEXové postavy (hraničář) samosřejmně lobuju za zvýšení dmg pro malé zbraně držené ve dvou rukách :oops: :lol: !
Mimochodem - nápad na vyrovnání dmg outputu (nevím nakolik reálný) - musely by existovat dvoje "malé" zbraně. Jedny může nosit každý (stávající stav) a druhé co by mohl nosit jen ten kdo by měl DEX vyšší než 14-18-atd.
Tím by se od odstranili klasické mlátičky a vznikl by ekvivalent omezení, že obouručku unese jen silák 18+ STR. Takže "šikovně" zabíjet s obouručněmi drženými malými zbraněmi by mohl zacházet jen někdo "DEX"ově šikovný.
Takové to - STR prostě dýkou dá takovou ránu díky STR. DEXař v v ráně dýkou šikovně zakroutí a dmg zvýší tím.

P.P.S.
A když už lobbing...každý kdo hraje míň jak dvě-tři hodiny denně by měl od systému dostávat paušálně při lognutí desetitisícové částky (ať se uskrovním - v závislosti na levelu :lol: až statisícové), aby se příjmy vyrovnal se svojí postavou kolečkářům, co lootí a lootí desítky hodin denně.
*pokračuje ve výčtu*
Pak samozřejmně i craftové expy (plošně :lol: ), aby se vyrovnal crafterům, co hnijou v dílně desítky hodin denně.
*dostává se do role*
No a na závěr zvýšené expy, to aby se vyrovnal těm maníkům, co jsou připojení na časových expech desítky hodin denně!!!
*nasadí čivavě v náručí čtvrtníčkovi parohy*
Když rovnost, tak pro všechny!!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by nomis_b »

černý vlk wrote: Co udělám když si to Nomis stejně tak udělá
byt to jen na mne, tak sem craft nedelal vubec, sedel bych si doma a lootil a maximalne bych rozsiroval pevne Q typu : posta, sber bylin, lovec odmen atd...

ale holt byla potreba udelat prace i jinde a nechal jsem se premluvit i k udelani craftu + temhle upravam... neni to ciste me rozhodnuti a necucam si ho z prstu

(to jen tak pro poradek)
A zase se craftí...
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by Esuliams »

KaTo wrote:
photter wrote:
Lashek wrote:Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thalie :)
na tohle byly i v týmu hodně rozporuplný názory a tým se rozhodně nebude hádat ve veřejný části fóra :D
..už se perou! Už se perou!! :twisted:

P.S.
Coby majitel DEXové postavy (hraničář) samosřejmně lobuju za zvýšení dmg pro malé zbraně držené ve dvou rukách :oops: :lol: !
Mimochodem - nápad na vyrovnání dmg outputu (nevím nakolik reálný) - musely by existovat dvoje "malé" zbraně. Jedny může nosit každý (stávající stav) a druhé co by mohl nosit jen ten kdo by měl DEX vyšší než 14-18-atd.
Tím by se od odstranili klasické mlátičky a vznikl by ekvivalent omezení, že obouručku unese jen silák 18+ STR. Takže "šikovně" zabíjet s obouručněmi drženými malými zbraněmi by mohl zacházet jen někdo "DEX"ově šikovný.
Takové to - STR prostě dýkou dá takovou ránu díky STR. DEXař v v ráně dýkou šikovně zakroutí a dmg zvýší tím.

P.P.S.
A když už lobbing...každý kdo hraje míň jak dvě-tři hodiny denně by měl od systému dostávat paušálně při lognutí desetitisícové částky (ať se uskrovním - v závislosti na levelu :lol: až statisícové), aby se příjmy vyrovnal se svojí postavou kolečkářům, co lootí a lootí desítky hodin denně.
*pokračuje ve výčtu*
Pak samozřejmně i craftové expy (plošně :lol: ), aby se vyrovnal crafterům, co hnijou v dílně desítky hodin denně.
*dostává se do role*
No a na závěr zvýšené expy, to aby se vyrovnal těm maníkům, co jsou připojení na časových expech desítky hodin denně!!!
*nasadí čivavě v náručí čtvrtníčkovi parohy*
Když rovnost, tak pro všechny!!
Dokonalý! :mrgreen:
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Můj pohled na kraft

Post by efu_redo »

KaTo wrote:P.P.S.
A když už lobbing...každý kdo hraje míň jak dvě-tři hodiny denně by měl od systému dostávat paušálně při lognutí desetitisícové částky (ať se uskrovním - v závislosti na levelu :lol: až statisícové), aby se příjmy vyrovnal se svojí postavou kolečkářům, co lootí a lootí desítky hodin denně.
*pokračuje ve výčtu*
Pak samozřejmně i craftové expy (plošně :lol: ), aby se vyrovnal crafterům, co hnijou v dílně desítky hodin denně.
*dostává se do role*
No a na závěr zvýšené expy, to aby se vyrovnal těm maníkům, co jsou připojení na časových expech desítky hodin denně!!!
*nasadí čivavě v náručí čtvrtníčkovi parohy*
Když rovnost, tak pro všechny!!
To že si gej vím už dlouho, ale takovejhle? :D

Víš co by to mělo za následek? Na serveru by nikdo nehrál a jen by se jednou deně každý logl, aby dostal nášup svých XP a zas by se odlogl! S kým by si pak měli hrát ti maníci?
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by KaTo »

efu_redo wrote:
KaTo wrote:P.P.S.
...
*nasadí čivavě v náručí čtvrtníčkovi parohy*
Když rovnost, tak pro všechny!!
...
Víš co by to mělo za následek? Na serveru by nikdo nehrál a jen by se jednou deně každý logl, aby dostal nášup svých XP a zas by se odlogl! S kým by si pak měli hrát ti maníci?
Bohajeho, to byla sranda :shock: :lol: ...pro ty kteří to vzali vážně :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: opakuji, that is joke! Až takhle krátkozraký nejsem ani já! *nasadí si svý dna od půlitrů a jde se podívat z okna :shock: :mrgreen: *
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Můj pohled na kraft

Post by efu_redo »

KaTo wrote:
efu_redo wrote:....
Aha. :shock:

:mrgreen:
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by černý vlk »

nomis_b wrote:
černý vlk wrote: Co udělám když si to Nomis stejně tak udělá
byt to jen na mne, tak sem craft nedelal vubec, sedel bych si doma a lootil a maximalne bych rozsiroval pevne Q typu : posta, sber bylin, lovec odmen atd...

ale holt byla potreba udelat prace i jinde a nechal jsem se premluvit i k udelani craftu + temhle upravam... neni to ciste me rozhodnuti a necucam si ho z prstu

(to jen tak pro poradek)
pardon, fakt to neber jako osobní útok...měl jsem to napsat "nomis"..prostě obecně, ten, kdo dělá změnu...nomisů je přeci více :D
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by rotona »

Včera jsem diskutovala ve hře s Černým vlkem a o čem : O síle postav o dex a silových postavách jen pro příklad uvadím konkrétnost.
- Černý vlk - silová postava na 15 lvl zabije dva prastaré tygry v Prahvozdu naráz.
- Rotona - dextr postava na 20 lvl nezabije bez přítelíčka či sumona ani jednoho prastareho tygra.
Vím nejsem žádný buildař a jistě nedělám správné kroky ve vývoji postavy, ale když si vzpomenu kolik mne stálo času než-li jsem tu svou postavičku dotlačila až k 21 lvlu tak mne polévá studený pot, při pomyšlení dělat novou silovou.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Můj pohled na kraft

Post by efu_redo »

rotona wrote:...
Záleží na tom, zda vlk jede nějaký build a zná mechaniku a ty ne. Jestli tomu tak je, pak to nemá žádnou vypovídací hodnotu....
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by kucik »

To je zas debata o nesmrtelnosti chrousta. Muzete rikat, ze ta a ta postava je silnejsi a drsnejsi a muzete mit treba pravdu. Na serveru jsou hraci, kteri se bavi pilovanim sveho buildu k dokonalosti a zaroven jsou tu hraci, kteri pri levelu klikaji na featy podle jejich ikonky.
A vite co? Pokud tolik herni mechaniku neznate, tak proste tezko dosahnete stejne vybuildenejch postav jako nekdo, kdo se zabyva jen stavenim buildu.
Mohou tu byt zvyhodneny silovky, nebo dexari, kouzlici, nebo nekouzlici povolani, Jednoabilitove classy, nebo spise ty multiabilitove.

Vezmete-li ale v uvahu celou variabilitu nwn potazmo DnD, musite si uvedomit, ze tech moznosti je tolik, ze vzdy budou nejake lepsi a horsi buildy. Pokud te to taky tak trapi, tak si udelej taky mnicha, nebo cleric-fightera a muzes se pysnit tim, ze taky zabijes dva tygry.

A konecne se dostavame k tomu, ze porovnavat co kdo a jak zabije fakt neni moc smysluplny. To bych mohl tvrdit, ze muj wizard bez kouzel a summonu taky nema zadnou sanci a mel by se mu zvysit BAB progress a HD.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by černý vlk »

efu_redo wrote:
rotona wrote:...
Záleží na tom, zda vlk jede nějaký build a zná mechaniku a ty ne. Jestli tomu tak je, pak to nemá žádnou vypovídací hodnotu....
aneb pokud nemáš sladěný superbuild nemáš co dělat po lvlu 20 v Prahvozdě? wow, dobrý :D

k Rotoně: celkem mě překvapilo, jak těžce bojuje i s prastarým tygrem..poté co slyšela, že se ji pak její zbraň vymění za šmejd s maximálním očarovánm + 2 elementem, tak z toho byla opravdu dost rozčarovaná..

nemá smysl něco teoreticky řešit, ti, co navrhovali změny k horšímu s tím očarováním, udělejte si postavu lvl 20 s vámi navrhovanou výbavou a zkuste si boj !!! jinak než v praxi si to neověříte..a rozhodovat "z kanceláře" jak změní praxe, je opravdu špatný krok
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Locked