Můj pohled na kraft
Re: Můj pohled na kraft
Nebo je teda možnost hrát zajímavé postavy, které jsou slabé 
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Můj pohled na kraft
a "erpit" s nima třeba v dílně, páč všude jinde zdechnou, zvlášť po úpravách v craftuGrunt wrote:Nebo je teda možnost hrát zajímavé postavy, které jsou slabé
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Můj pohled na kraft
No ještě tady ty změny nemám moc "ošefované", ale holt to pak chce víc uvažovat, víc RPit a shánět si partu...
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Můj pohled na kraft
na tohle byly i v týmu hodně rozporuplný názory a tým se rozhodně nebude hádat ve veřejný části fóraLashek wrote:Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thalie
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Můj pohled na kraft
..už se perou! Už se perou!!photter wrote:na tohle byly i v týmu hodně rozporuplný názory a tým se rozhodně nebude hádat ve veřejný části fóraLashek wrote:Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thalie![]()
P.S.
Coby majitel DEXové postavy (hraničář) samosřejmně lobuju za zvýšení dmg pro malé zbraně držené ve dvou rukách
Mimochodem - nápad na vyrovnání dmg outputu (nevím nakolik reálný) - musely by existovat dvoje "malé" zbraně. Jedny může nosit každý (stávající stav) a druhé co by mohl nosit jen ten kdo by měl DEX vyšší než 14-18-atd.
Tím by se od odstranili klasické mlátičky a vznikl by ekvivalent omezení, že obouručku unese jen silák 18+ STR. Takže "šikovně" zabíjet s obouručněmi drženými malými zbraněmi by mohl zacházet jen někdo "DEX"ově šikovný.
Takové to - STR prostě dýkou dá takovou ránu díky STR. DEXař v v ráně dýkou šikovně zakroutí a dmg zvýší tím.
P.P.S.
A když už lobbing...každý kdo hraje míň jak dvě-tři hodiny denně by měl od systému dostávat paušálně při lognutí desetitisícové částky (ať se uskrovním - v závislosti na levelu
*pokračuje ve výčtu*
Pak samozřejmně i craftové expy (plošně
*dostává se do role*
No a na závěr zvýšené expy, to aby se vyrovnal těm maníkům, co jsou připojení na časových expech desítky hodin denně!!!
*nasadí čivavě v náručí čtvrtníčkovi parohy*
Když rovnost, tak pro všechny!!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Můj pohled na kraft
byt to jen na mne, tak sem craft nedelal vubec, sedel bych si doma a lootil a maximalne bych rozsiroval pevne Q typu : posta, sber bylin, lovec odmen atd...černý vlk wrote: Co udělám když si to Nomis stejně tak udělá
ale holt byla potreba udelat prace i jinde a nechal jsem se premluvit i k udelani craftu + temhle upravam... neni to ciste me rozhodnuti a necucam si ho z prstu
(to jen tak pro poradek)
A zase se craftí...
Re: Můj pohled na kraft
Dokonalý!KaTo wrote:..už se perou! Už se perou!!photter wrote:na tohle byly i v týmu hodně rozporuplný názory a tým se rozhodně nebude hádat ve veřejný části fóraLashek wrote:Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thalie![]()
![]()
P.S.
Coby majitel DEXové postavy (hraničář) samosřejmně lobuju za zvýšení dmg pro malé zbraně držené ve dvou rukách![]()
!
Mimochodem - nápad na vyrovnání dmg outputu (nevím nakolik reálný) - musely by existovat dvoje "malé" zbraně. Jedny může nosit každý (stávající stav) a druhé co by mohl nosit jen ten kdo by měl DEX vyšší než 14-18-atd.
Tím by se od odstranili klasické mlátičky a vznikl by ekvivalent omezení, že obouručku unese jen silák 18+ STR. Takže "šikovně" zabíjet s obouručněmi drženými malými zbraněmi by mohl zacházet jen někdo "DEX"ově šikovný.
Takové to - STR prostě dýkou dá takovou ránu díky STR. DEXař v v ráně dýkou šikovně zakroutí a dmg zvýší tím.
P.P.S.
A když už lobbing...každý kdo hraje míň jak dvě-tři hodiny denně by měl od systému dostávat paušálně při lognutí desetitisícové částky (ať se uskrovním - v závislosti na leveluaž statisícové), aby se příjmy vyrovnal se svojí postavou kolečkářům, co lootí a lootí desítky hodin denně.
*pokračuje ve výčtu*
Pak samozřejmně i craftové expy (plošně), aby se vyrovnal crafterům, co hnijou v dílně desítky hodin denně.
*dostává se do role*
No a na závěr zvýšené expy, to aby se vyrovnal těm maníkům, co jsou připojení na časových expech desítky hodin denně!!!
*nasadí čivavě v náručí čtvrtníčkovi parohy*
Když rovnost, tak pro všechny!!
Re: Můj pohled na kraft
To že si gej vím už dlouho, ale takovejhle?KaTo wrote:P.P.S.
A když už lobbing...každý kdo hraje míň jak dvě-tři hodiny denně by měl od systému dostávat paušálně při lognutí desetitisícové částky (ať se uskrovním - v závislosti na leveluaž statisícové), aby se příjmy vyrovnal se svojí postavou kolečkářům, co lootí a lootí desítky hodin denně.
*pokračuje ve výčtu*
Pak samozřejmně i craftové expy (plošně), aby se vyrovnal crafterům, co hnijou v dílně desítky hodin denně.
*dostává se do role*
No a na závěr zvýšené expy, to aby se vyrovnal těm maníkům, co jsou připojení na časových expech desítky hodin denně!!!
*nasadí čivavě v náručí čtvrtníčkovi parohy*
Když rovnost, tak pro všechny!!
Víš co by to mělo za následek? Na serveru by nikdo nehrál a jen by se jednou deně každý logl, aby dostal nášup svých XP a zas by se odlogl! S kým by si pak měli hrát ti maníci?
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Můj pohled na kraft
Bohajeho, to byla srandaefu_redo wrote:...KaTo wrote:P.P.S.
...
*nasadí čivavě v náručí čtvrtníčkovi parohy*
Když rovnost, tak pro všechny!!
Víš co by to mělo za následek? Na serveru by nikdo nehrál a jen by se jednou deně každý logl, aby dostal nášup svých XP a zas by se odlogl! S kým by si pak měli hrát ti maníci?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Můj pohled na kraft
Aha.KaTo wrote:efu_redo wrote:....
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Můj pohled na kraft
pardon, fakt to neber jako osobní útok...měl jsem to napsat "nomis"..prostě obecně, ten, kdo dělá změnu...nomisů je přeci vícenomis_b wrote:byt to jen na mne, tak sem craft nedelal vubec, sedel bych si doma a lootil a maximalne bych rozsiroval pevne Q typu : posta, sber bylin, lovec odmen atd...černý vlk wrote: Co udělám když si to Nomis stejně tak udělá
ale holt byla potreba udelat prace i jinde a nechal jsem se premluvit i k udelani craftu + temhle upravam... neni to ciste me rozhodnuti a necucam si ho z prstu
(to jen tak pro poradek)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Můj pohled na kraft
Včera jsem diskutovala ve hře s Černým vlkem a o čem : O síle postav o dex a silových postavách jen pro příklad uvadím konkrétnost.
- Černý vlk - silová postava na 15 lvl zabije dva prastaré tygry v Prahvozdu naráz.
- Rotona - dextr postava na 20 lvl nezabije bez přítelíčka či sumona ani jednoho prastareho tygra.
Vím nejsem žádný buildař a jistě nedělám správné kroky ve vývoji postavy, ale když si vzpomenu kolik mne stálo času než-li jsem tu svou postavičku dotlačila až k 21 lvlu tak mne polévá studený pot, při pomyšlení dělat novou silovou.
- Černý vlk - silová postava na 15 lvl zabije dva prastaré tygry v Prahvozdu naráz.
- Rotona - dextr postava na 20 lvl nezabije bez přítelíčka či sumona ani jednoho prastareho tygra.
Vím nejsem žádný buildař a jistě nedělám správné kroky ve vývoji postavy, ale když si vzpomenu kolik mne stálo času než-li jsem tu svou postavičku dotlačila až k 21 lvlu tak mne polévá studený pot, při pomyšlení dělat novou silovou.
Re: Můj pohled na kraft
Záleží na tom, zda vlk jede nějaký build a zná mechaniku a ty ne. Jestli tomu tak je, pak to nemá žádnou vypovídací hodnotu....rotona wrote:...
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Můj pohled na kraft
To je zas debata o nesmrtelnosti chrousta. Muzete rikat, ze ta a ta postava je silnejsi a drsnejsi a muzete mit treba pravdu. Na serveru jsou hraci, kteri se bavi pilovanim sveho buildu k dokonalosti a zaroven jsou tu hraci, kteri pri levelu klikaji na featy podle jejich ikonky.
A vite co? Pokud tolik herni mechaniku neznate, tak proste tezko dosahnete stejne vybuildenejch postav jako nekdo, kdo se zabyva jen stavenim buildu.
Mohou tu byt zvyhodneny silovky, nebo dexari, kouzlici, nebo nekouzlici povolani, Jednoabilitove classy, nebo spise ty multiabilitove.
Vezmete-li ale v uvahu celou variabilitu nwn potazmo DnD, musite si uvedomit, ze tech moznosti je tolik, ze vzdy budou nejake lepsi a horsi buildy. Pokud te to taky tak trapi, tak si udelej taky mnicha, nebo cleric-fightera a muzes se pysnit tim, ze taky zabijes dva tygry.
A konecne se dostavame k tomu, ze porovnavat co kdo a jak zabije fakt neni moc smysluplny. To bych mohl tvrdit, ze muj wizard bez kouzel a summonu taky nema zadnou sanci a mel by se mu zvysit BAB progress a HD.
A vite co? Pokud tolik herni mechaniku neznate, tak proste tezko dosahnete stejne vybuildenejch postav jako nekdo, kdo se zabyva jen stavenim buildu.
Mohou tu byt zvyhodneny silovky, nebo dexari, kouzlici, nebo nekouzlici povolani, Jednoabilitove classy, nebo spise ty multiabilitove.
Vezmete-li ale v uvahu celou variabilitu nwn potazmo DnD, musite si uvedomit, ze tech moznosti je tolik, ze vzdy budou nejake lepsi a horsi buildy. Pokud te to taky tak trapi, tak si udelej taky mnicha, nebo cleric-fightera a muzes se pysnit tim, ze taky zabijes dva tygry.
A konecne se dostavame k tomu, ze porovnavat co kdo a jak zabije fakt neni moc smysluplny. To bych mohl tvrdit, ze muj wizard bez kouzel a summonu taky nema zadnou sanci a mel by se mu zvysit BAB progress a HD.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Můj pohled na kraft
aneb pokud nemáš sladěný superbuild nemáš co dělat po lvlu 20 v Prahvozdě? wow, dobrýefu_redo wrote:Záleží na tom, zda vlk jede nějaký build a zná mechaniku a ty ne. Jestli tomu tak je, pak to nemá žádnou vypovídací hodnotu....rotona wrote:...
k Rotoně: celkem mě překvapilo, jak těžce bojuje i s prastarým tygrem..poté co slyšela, že se ji pak její zbraň vymění za šmejd s maximálním očarovánm + 2 elementem, tak z toho byla opravdu dost rozčarovaná..
nemá smysl něco teoreticky řešit, ti, co navrhovali změny k horšímu s tím očarováním, udělejte si postavu lvl 20 s vámi navrhovanou výbavou a zkuste si boj !!! jinak než v praxi si to neověříte..a rozhodovat "z kanceláře" jak změní praxe, je opravdu špatný krok
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)