Můj pohled na kraft

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Můj pohled na kraft

Post by efu_redo »

pilnik wrote:..
PM.

Jen dodám poslední reakci, já nemám problém s craftem a ani tím, že je někdo silnej a druhej slabej. Klidně budu ten slabej. Jsem tu z jiného důvodu.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by kucik »

Napriklad ten RDD by mel mit zase slabinu v zachranejch hodech, coz rozhodily sperky - to uz je snad taky na ceste k naprave.

Ale aby si to nekdo nevylozil spatne: Nikdy nebudou vsechny classy vyrovnane. Neni to cilem a neni to imho ani mozne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Můj pohled na kraft

Post by pilnik »

to kucik : RDD nema slabinu v zachranych hodech ba naopak bard ma will ref, rdd fort will a hlavne bard ma spelcraft kerej zvysuje savy
Obuki - ten vod Škopku
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by -RoF- »

Já tušil, že skončíte u RDD :roll:
Je fakt že je to silné povolání a každý hned člověka s tímhle označí za PB. Zvlaštní je, že ho tu ale moc lidí nehraje, vím ted tak max o 3 postavách co hrají pravidelnějc.

No nic už sem trošku mimo topic.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Můj pohled na kraft

Post by pilnik »

to rof:
jasny a proto vsechny RDD slavnostne upalme
*skrtne sirkou ale pochvili ji sfoukne*achjo oni maji imunitu na ohen :D
nema cenu resit,kterej build je nejsilnejsi dycky nejakej bude
Obuki - ten vod Škopku
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by kucik »

Jo. To jsem právě řešil nechtěl, že je ten a ten build silnější.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Můj pohled na kraft

Post by sandoftime »

efu_redo wrote:
pilnik wrote:....
Co třeba neřešit rozdíly, které jsou mezi dex a str chary. Co třeba řešit jak oslabit monka, který je přesílený už v základním nwn a je to hrozný prase? Když už chcete změnu, začal bych u jednotlivých charakterů, kteří rovnováhu velmi narušují.
monk bez možnosti multiclassu vůbec přesílený není, je pravda že s možností ho namixovat s jiným povoláním se z něho stáívá dost silný zabiják, ale bez téhle možnosti je mi ho docela líto

je ale fakt že díky rukavicím je to jediná z dexterů který má aspoň nějaký dmg
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by KaTo »

sandoftime wrote:monk bez možnosti multiclassu vůbec přesílený není, je pravda že s možností ho namixovat s jiným povoláním se z něho stáívá dost silný zabiják, ale bez téhle možnosti je mi ho docela líto

je ale fakt že díky rukavicím je to jediná z dexterů který má aspoň nějaký dmg
Dovolím si nesouhlasit - monk je "přesílený prasopes" sám osobě, natož v buildu s čímkoli. A mnich, který "kašle" na DEX a jeden STR...v kombinaci s jeho útoky za kolo *významně se zazubí* ani snad nic jiné povolání nepotřebuje (oka, oka, ty 4lvl CoTa, aby měl další útok navíc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a nějaký ten sejv :twisted: ).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Můj pohled na kraft

Post by nomis_b »

černý vlk wrote: nemá smysl něco teoreticky řešit,..a rozhodovat "z kanceláře" jak změní praxe, je opravdu špatný krok
ja docela hraju a nevidel bych v tom takovej problem. klerik/fighter treba ma dmg silne i kdyz ma jednoruc z boostu,
wizarda se to nedotkne, valecnici maj devast, zlodeji maj vetsi sneak nez elem. dmg, lukaru se to nedotklo,

ano dotkne se to monku, a dextaru bez sneaku. ty to tady pises, jak kdyby to bylo na 3. svetovou. Ano, hraju osobne za dextare, citim to, ale neni to likvidacni.

no vidim ze co sem napsal, tak ste stejne ohodnotili predtimm, tak nic no.


Takze zaver:

Vsici jsou stastni, a tesi se az bude upraven i zbytek craftu (lobbing)
A zase se craftí...
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Můj pohled na kraft

Post by sandoftime »

KaTo wrote:
sandoftime wrote:monk bez možnosti multiclassu vůbec přesílený není, je pravda že s možností ho namixovat s jiným povoláním se z něho stáívá dost silný zabiják, ale bez téhle možnosti je mi ho docela líto

je ale fakt že díky rukavicím je to jediná z dexterů který má aspoň nějaký dmg
Dovolím si nesouhlasit - monk je "přesílený prasopes" sám osobě, natož v buildu s čímkoli. A mnich, který "kašle" na DEX a jeden STR...v kombinaci s jeho útoky za kolo *významně se zazubí* ani snad nic jiné povolání nepotřebuje (oka, oka, ty 4lvl CoTa, aby měl další útok navíc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a nějaký ten sejv :twisted: ).
monka na sílu zabije každý zkušenější hráč a každá silnější potvora

AC fakt mizerné a ač má hafo utoků, k čemu mu jsou když nic netrefí?

malá nápověda - bojovník s devastem, vs. low ac monk přes sílu, na koho si vsadíš?

ps: bojovníka namísto CoTka, +6 dmg za epickou specializaci je výhodnější
Last edited by sandoftime on 19:22 26. Apr 2010, edited 1 time in total.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by černý vlk »

sandoftime wrote: monka na sílu zabije každý zkušenější hráč a každá silnější potvora

AC fakt mizerné a ač má hafo utoků, k čemu mu jsou když nic netrefí?

malá nápověda - bojovník s devastem, vs. low ac monk přes sílu, na koho si vsadíš?

ps: bojovníka, +6 dmg za epickou specializaci
a jak zkušenější hráč zabije silového monka? :) co to znamená, mizerné AC? Low AC monk na sílu bude mít pořád větší AC než bojovníček s devastem ;) ..navíc nikde není psáno, že silový monk nemůže mít devast na ruce ;)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Můj pohled na kraft

Post by sandoftime »

zajímavé takže řekneme si rozdíly

bojovník se scimitarem rozsah 15-20 / monk rozsah 19-20

bojovník utočné číslo 30 + bonus za sílu +4 za featy / monk 25 + bonus za sílu + 4 za featy

bojovník 4 útoky za kolo / monk 5 útoků za kolo

bojovník obrané číslo maximální 3+20 štít 8+20 zbroj +1 obratnost +20 dodge +20 natural +20 odražení +8 tumble (ano, bojovník lze mixovat se zlodějem) tedy suma sumárum AC 120

monk obranné číslo maximální (jede-li přes sílu) +8 za 40 úrovní monka, 6+(1-2) za obratnost 6+(1-2) za moudrost (ano u obojího beru vlastnosti na maximální hodnotě), +20 za zbroj(robu) +20 dodge, +20 odražení, +20 natural +8 tumble tedy suma sumárum AC 112

ano, monk dělaný přes sílu s byť s dobrými vlastnostmi ostatními (moudrost a dexa oboje +2) dá stále menší AC oproti štítu

nwn není nic než matematika, nějaké připomínky vlčku?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Můj pohled na kraft

Post by sandoftime »

kucik wrote:Ale aby si to nekdo nevylozil spatne: Nikdy nebudou vsechny classy vyrovnane. Neni to cilem a neni to imho ani mozne.
a která je teda ta nejsilnější? ptám se samozřejmě jen informativně *vymýšlí mezitím jméno nové postavy*
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
gimlicek
Nováček
Posts: 29
Joined: 18:04 03. Apr 2010
Location: Praha

Re: Můj pohled na kraft

Post by gimlicek »

Ahoj,
měla bych dotaz k tomu očarování. Používám scimitar a nechala jsem si ho očarovat malou duší (40%). Dostala jsem navíc 1 ke zranění zvukem. Časem jsem si pořídila novou šavličku a nechala ji očarovat silnějším kamenem opět na zvuk. A ejhle, nové očarování dělá to samé co to původní. Můj dotaz zní, k čemu je vlastně to očarování lepším kamenem, když mi za značně více peněz poskytne stejné vlastnosti?
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Můj pohled na kraft

Post by černý vlk »

sandoftime wrote:zajímavé takže řekneme si rozdíly

bojovník se scimitarem rozsah 15-20 / monk rozsah 19-20

bojovník utočné číslo 30 + bonus za sílu +4 za featy / monk 25 + bonus za sílu + 4 za featy

bojovník 4 útoky za kolo / monk 5 útoků za kolo

bojovník obrané číslo maximální 3+20 štít 8+20 zbroj +1 obratnost +20 dodge +20 natural +20 odražení +8 tumble (ano, bojovník lze mixovat se zlodějem) tedy suma sumárum AC 120

monk obranné číslo maximální (jede-li přes sílu) +8 za 40 úrovní monka, 6+(1-2) za obratnost 6+(1-2) za moudrost (ano u obojího beru vlastnosti na maximální hodnotě), +20 za zbroj(robu) +20 dodge, +20 odražení, +20 natural +8 tumble tedy suma sumárum AC 112

ano, monk dělaný přes sílu s byť s dobrými vlastnostmi ostatními (moudrost a dexa oboje +2) dá stále menší AC oproti štítu

nwn není nic než matematika, nějaké připomínky vlčku?
jistě, nic než matematika? zkus trefit monka s AC 112 :D ty maxime...poskládej válečníka s normální výbavou na lvlu 30 a monka na sílu s levlem 30. S monkem máš větší vztah k alchymii a je to pro monka velmi žádoucí...ale bojovník? Jak s ním dáš +20 dodge? +20 natural? ty matematiku jeden :D porovnávej reálné možnosti a ne teoretické nesmysly...a i tak jak jsi to psal, tak s monkem 6 útoků a zásah na 20, bojovník 4 se zásahem na 20, pořád mi tu uniká, v čem bude mít bojovník s AC 120 navrch :D
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Locked