Výměna Itemů
Výměna Itemů
Četla jsem to oznamení o "Výměně přesílených itemů" a moc to asi nechápu , ale i tak vyděla jsem ve hře na starých hráčích hoodně silné itemy ale pokud to chápu dobře chcete mi sebrat i moje boty +5 - TAK to teda ne , já si je zasloužím , snažila jsem se jak blbá .... (tady byl dlouhý text který jsem taději smazala) .
DM se mnou bude chodit do prahvozdu? Protože mne tam pak všechno sežere .
Neumím si ani predstavit jak bude probihat vyměna, ted sem vyrobila luk za 130 000 a to mi ho hned seberete ? a date mi za nej co?
Peníze ?
A bude co za ty peníze koupit? Nebo peníze ztratí cenu ?
Proběhne Devalvace? No Revalvace určitě ne !!
To zase budou v obchodech jen nahodné Itemy? Jako štíty a meče?
To bude pred obchody zastup nahatych postaviček vyčkávajících zda-li něco dostanou?
Jsem proti DEVALVACI to už raději malý WIPE - neboli častečný kdy zustanou postavam expy ale itemy a peníze zmizí, alespon by to bylo pořadne a poctivé.
- PS : Předpokladám že se na mne ted DM naštvou a proto Vás ujištuji že Vás mám skutečně všechny velmi ráda.
DM se mnou bude chodit do prahvozdu? Protože mne tam pak všechno sežere .
Neumím si ani predstavit jak bude probihat vyměna, ted sem vyrobila luk za 130 000 a to mi ho hned seberete ? a date mi za nej co?
Peníze ?
A bude co za ty peníze koupit? Nebo peníze ztratí cenu ?
Proběhne Devalvace? No Revalvace určitě ne !!
To zase budou v obchodech jen nahodné Itemy? Jako štíty a meče?
To bude pred obchody zastup nahatych postaviček vyčkávajících zda-li něco dostanou?
Jsem proti DEVALVACI to už raději malý WIPE - neboli častečný kdy zustanou postavam expy ale itemy a peníze zmizí, alespon by to bylo pořadne a poctivé.
- PS : Předpokladám že se na mne ted DM naštvou a proto Vás ujištuji že Vás mám skutečně všechny velmi ráda.
Re: Výměna Itemů
Taky mám v tomhle ohledu dotaz: Je nutné měnit equip u postavy, za kterou už pravděpodobně nebudu hrát (případně jenom na dokončení questu)?
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Výměna Itemů
Částečný wipe by nebyl spravedlivý ani trochu. Vidělají na tom akorát nové postavy, třeba já. 
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Výměna Itemů
Neboj se Rotonko škodná nebudeš, koupíš si dost dobré věci.
Sice ne tak dokonalé, ale co sem viděl ty obchody, tak to jde.
neboj
Sice ne tak dokonalé, ale co sem viděl ty obchody, tak to jde.
neboj
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Výměna Itemů
Hehe malý wipe mě pobavilrotona wrote:Četla jsem to oznamení o "Výměně přesílených itemů" a moc to asi nechápu , ale i tak vyděla jsem ve hře na starých hráčích hoodně silné itemy ale pokud to chápu dobře chcete mi sebrat i moje boty +5 - TAK to teda ne , já si je zasloužím , snažila jsem se jak blbá .... (tady byl dlouhý text který jsem taději smazala) .
DM se mnou bude chodit do prahvozdu? Protože mne tam pak všechno sežere .
Neumím si ani predstavit jak bude probihat vyměna, ted sem vyrobila luk za 130 000 a to mi ho hned seberete ? a date mi za nej co?
Peníze ?
A bude co za ty peníze koupit? Nebo peníze ztratí cenu ?
Proběhne Devalvace? No Revalvace určitě ne !!
To zase budou v obchodech jen nahodné Itemy? Jako štíty a meče?
To bude pred obchody zastup nahatych postaviček vyčkávajících zda-li něco dostanou?
Jsem proti DEVALVACI to už raději malý WIPE - neboli častečný kdy zustanou postavam expy ale itemy a peníze zmizí, alespon by to bylo pořadne a poctivé.
- PS : Předpokladám že se na mne ted DM naštvou a proto Vás ujištuji že Vás mám skutečně všechny velmi ráda.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Výměna Itemů
neboj, jde hlavne o vyluxování itemu s pouzitim/den a preboostenych itemu, o kterých se i predem mluvilo ze pujdou pryc. Boty +5 mi byly taky schváleny takže pokud v nich nemáš jeste treba +5 síla tak ti zustanou. Pokud v nich nejaky bonus máš, tak si je holt jen vymenis za obyc +5. Niceho se nebojte, hlavne komunikujte s DM a vse dobre dopadne, já osobne jsem s vymenou spokojen, sice nemam zadny bonus k odolnosti a prisel jsem o prsten neviditelnosti, plast lepsiho utociste, simitar za 350k, atd, atd, atd... ale byla mi ucinena nahrada v penezich a hned na miste jsem si mohl vyluxovane veci vymenit za nove ekvivalentni. Dobra prace teame, už to chtelo....
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Výměna Itemů
nepochopil jsme co presne se meni...
soucet bonusu se mysli pouze vlastnosti nebo i OC?
meni se vsechny zbrane? mam +3 zbran ocarovanou elektrikou... je potreba ji menit?
soucet bonusu se mysli pouze vlastnosti nebo i OC?
meni se vsechny zbrane? mam +3 zbran ocarovanou elektrikou... je potreba ji menit?
Scrio
Thenesen
Thenesen
Re: Výměna Itemů
Taky jsem pro změnu, ale z tohodle jsem ted trochu nervozní, páč to vypadá, že s potvorami za 1xp budu svádět vyrovnáné souboje a pak mě sfoukne low zaklínač, který ted bude asi celkem king, a pošle mě třeba o 2 měsíce zpět. Ale důvěřuji dm teamu, že ví co dělají a klady převáží.
paladin Daladan
Re: Výměna Itemů
Mno nastává vláda mágů... Kazdej bude nosit jenom spodáry a dreveny klacky 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Výměna Itemů
To vypadá že jako Mág přijdu asi o svoji hůl s předtuchou a pláštěm a na kouzla(2 a 2 použití za vyspání), o háv očí, co dává Tsko(1pouziti za vyspani), nepletu-li se?
Re: Výměna Itemů
Nepleteš se v obchodech už je ta samá s 50 nábojema myslim
Re: Výměna Itemů
Takze 9k za pouziti jednoho kouzla. Mno to bude velice zajimave.Dečka wrote:Nepleteš se v obchodech už je ta samá s 50 nábojema myslim
Re: Výměna Itemů
Ony už jou dobít ty náboje? A kde?
Re: Výměna Itemů
Doslechl jsem se, že zámysl s dobíjenim tu je, ale tady asi Necroo podělil 450/50
a to ještě špatně, protože tady stojí dva náboje použití
a to ještě špatně, protože tady stojí dva náboje použití
Re: Výměna Itemů
No jestli to je tedy při starym ze hul za 450k. A zustali ji dve kouzla (predtucha a stít na kouzla) a kazde z nich ma 50naboju, tak pak 4500gp za jeden naboj. Coz je vyhodne a koupim si asi naky do zasobyDečka wrote:Doslechl jsem se, že zámysl s dobíjenim tu je, ale tady asi Necroo podělil 450/50
a to ještě špatně, protože tady stojí dva náboje použití
Edit: "dva naboje pouziti" ze jako kdyz pouziji predtuchu tak mi to z 50 skoci na 48 pak na 46? Sem se koukl na tvuj prispevek a neni mi zcela jasne jak to chapat. Jinak pokad to tak je, tak nechapu proc to tak je. Aby to kouzlo stalo 2naboje.