Výměna Itemů

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Výměna Itemů

Post by rotona »

Četla jsem to oznamení o "Výměně přesílených itemů" a moc to asi nechápu , ale i tak vyděla jsem ve hře na starých hráčích hoodně silné itemy ale pokud to chápu dobře chcete mi sebrat i moje boty +5 - TAK to teda ne , já si je zasloužím , snažila jsem se jak blbá .... (tady byl dlouhý text který jsem taději smazala) .
DM se mnou bude chodit do prahvozdu? Protože mne tam pak všechno sežere .

Neumím si ani predstavit jak bude probihat vyměna, ted sem vyrobila luk za 130 000 a to mi ho hned seberete ? a date mi za nej co?
Peníze ?
A bude co za ty peníze koupit? Nebo peníze ztratí cenu ?
Proběhne Devalvace? No Revalvace určitě ne !!
To zase budou v obchodech jen nahodné Itemy? Jako štíty a meče?
To bude pred obchody zastup nahatych postaviček vyčkávajících zda-li něco dostanou?
Jsem proti DEVALVACI to už raději malý WIPE - neboli častečný kdy zustanou postavam expy ale itemy a peníze zmizí, alespon by to bylo pořadne a poctivé.

- PS : Předpokladám že se na mne ted DM naštvou a proto Vás ujištuji že Vás mám skutečně všechny velmi ráda.
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Výměna Itemů

Post by Sobik »

Taky mám v tomhle ohledu dotaz: Je nutné měnit equip u postavy, za kterou už pravděpodobně nebudu hrát (případně jenom na dokončení questu)?
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Výměna Itemů

Post by efu_redo »

Částečný wipe by nebyl spravedlivý ani trochu. Vidělají na tom akorát nové postavy, třeba já. :mrgreen:
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Výměna Itemů

Post by -RoF- »

Neboj se Rotonko škodná nebudeš, koupíš si dost dobré věci.
Sice ne tak dokonalé, ale co sem viděl ty obchody, tak to jde.

neboj :wink:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by Derken- »

rotona wrote:Četla jsem to oznamení o "Výměně přesílených itemů" a moc to asi nechápu , ale i tak vyděla jsem ve hře na starých hráčích hoodně silné itemy ale pokud to chápu dobře chcete mi sebrat i moje boty +5 - TAK to teda ne , já si je zasloužím , snažila jsem se jak blbá .... (tady byl dlouhý text který jsem taději smazala) .
DM se mnou bude chodit do prahvozdu? Protože mne tam pak všechno sežere .

Neumím si ani predstavit jak bude probihat vyměna, ted sem vyrobila luk za 130 000 a to mi ho hned seberete ? a date mi za nej co?
Peníze ?
A bude co za ty peníze koupit? Nebo peníze ztratí cenu ?
Proběhne Devalvace? No Revalvace určitě ne !!
To zase budou v obchodech jen nahodné Itemy? Jako štíty a meče?
To bude pred obchody zastup nahatych postaviček vyčkávajících zda-li něco dostanou?
Jsem proti DEVALVACI to už raději malý WIPE - neboli častečný kdy zustanou postavam expy ale itemy a peníze zmizí, alespon by to bylo pořadne a poctivé.

- PS : Předpokladám že se na mne ted DM naštvou a proto Vás ujištuji že Vás mám skutečně všechny velmi ráda.
Hehe malý wipe mě pobavil :) Bud velkej nebo žádnej( já jsem pro žádnej).. A já myslím že todle měnění je lepší. Navíc určitě nebudeš sama koho teď v prahvozdu sežerou
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Výměna Itemů

Post by Bahnak »

neboj, jde hlavne o vyluxování itemu s pouzitim/den a preboostenych itemu, o kterých se i predem mluvilo ze pujdou pryc. Boty +5 mi byly taky schváleny takže pokud v nich nemáš jeste treba +5 síla tak ti zustanou. Pokud v nich nejaky bonus máš, tak si je holt jen vymenis za obyc +5. Niceho se nebojte, hlavne komunikujte s DM a vse dobre dopadne, já osobne jsem s vymenou spokojen, sice nemam zadny bonus k odolnosti a prisel jsem o prsten neviditelnosti, plast lepsiho utociste, simitar za 350k, atd, atd, atd... ale byla mi ucinena nahrada v penezich a hned na miste jsem si mohl vyluxovane veci vymenit za nove ekvivalentni. Dobra prace teame, už to chtelo....
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Thenesen
Měšťan
Posts: 181
Joined: 21:00 14. Mar 2010

Re: Výměna Itemů

Post by Thenesen »

nepochopil jsme co presne se meni...

soucet bonusu se mysli pouze vlastnosti nebo i OC?
meni se vsechny zbrane? mam +3 zbran ocarovanou elektrikou... je potreba ji menit?
Scrio

Thenesen
User avatar
Lynx23
Poutník
Posts: 71
Joined: 22:16 25. Mar 2009
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by Lynx23 »

Taky jsem pro změnu, ale z tohodle jsem ted trochu nervozní, páč to vypadá, že s potvorami za 1xp budu svádět vyrovnáné souboje a pak mě sfoukne low zaklínač, který ted bude asi celkem king, a pošle mě třeba o 2 měsíce zpět. Ale důvěřuji dm teamu, že ví co dělají a klady převáží.
paladin Daladan
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Výměna Itemů

Post by zachy »

Mno nastává vláda mágů... Kazdej bude nosit jenom spodáry a dreveny klacky :D
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Výměna Itemů

Post by Necrooo »

To vypadá že jako Mág přijdu asi o svoji hůl s předtuchou a pláštěm a na kouzla(2 a 2 použití za vyspání), o háv očí, co dává Tsko(1pouziti za vyspani), nepletu-li se?
Dečka
Nováček
Posts: 31
Joined: 19:00 02. Sep 2009

Re: Výměna Itemů

Post by Dečka »

Nepleteš se v obchodech už je ta samá s 50 nábojema myslim
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Výměna Itemů

Post by Necrooo »

Dečka wrote:Nepleteš se v obchodech už je ta samá s 50 nábojema myslim
Takze 9k za pouziti jednoho kouzla. Mno to bude velice zajimave.
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by Esuliams »

Ony už jou dobít ty náboje? A kde?
Dečka
Nováček
Posts: 31
Joined: 19:00 02. Sep 2009

Re: Výměna Itemů

Post by Dečka »

Doslechl jsem se, že zámysl s dobíjenim tu je, ale tady asi Necroo podělil 450/50
a to ještě špatně, protože tady stojí dva náboje použití :wink:
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Výměna Itemů

Post by Necrooo »

Dečka wrote:Doslechl jsem se, že zámysl s dobíjenim tu je, ale tady asi Necroo podělil 450/50
a to ještě špatně, protože tady stojí dva náboje použití :wink:
No jestli to je tedy při starym ze hul za 450k. A zustali ji dve kouzla (predtucha a stít na kouzla) a kazde z nich ma 50naboju, tak pak 4500gp za jeden naboj. Coz je vyhodne a koupim si asi naky do zasoby :lol: - nez pak cekat na spawn u dobrodruha. 8)

Edit: "dva naboje pouziti" ze jako kdyz pouziji predtuchu tak mi to z 50 skoci na 48 pak na 46? Sem se koukl na tvuj prispevek a neni mi zcela jasne jak to chapat. Jinak pokad to tak je, tak nechapu proc to tak je. Aby to kouzlo stalo 2naboje.
Locked