Výměna Itemů

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Výměna Itemů

Post by Krata »

jenže vy máte pořád top věci, jak řiká Kucik, jedny ze silnějších předmětů na serveru, jen se sníženou silou pro novej koncept.. ted stále budou lidi x času šetřit na své nové předměty, a ty budou mít sílu vaših předmětů, které jste koupili za pakatel na jednom místě při změně
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: Výměna Itemů

Post by venomeq »

Taktez by mne zajimalo jestli to musi delat jen rejty nebo muzei nekdo jinej pac v infu je psano kontaktovat dm...neni urcone ktere:( kdyz by teda musel bejt u toho rejty poprosil bych aby pisnul treba pm kdy bude mit cas a ja se dle toho zaridim
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Výměna Itemů

Post by efu_redo »

Myslim, že u toho musí být Rejty.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Výměna Itemů

Post by Luelle »

já za sebe říkám, že nevyměňuju, protože se v tom systému nevyznám,co vyměnit a co nevyměnit...
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Výměna Itemů

Post by efu_redo »

efu_redo wrote:Myslim, že u toho musí být Rejty.
Tak jinak. Nemyslím, vím, že to bylo někde řečeno. Takže se asi obrať na Rejtyho. On to kontroluje, co kdyby bylo nějaké to DM nečestné, když už mají všude ty špehy. :mrgreen:
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Výměna Itemů

Post by černý vlk »

co mi ještě nesedí je důvod, proč pro plechovky jsou přidané dovednosti k předmětům a dexterům ne...příklad helma má + X AC + Y výcvik...atd....když už má všechno srážení tak proč zvýhodňovat silové buildy, které stejně mají díky síly vyšší výcvik..tohle prostě nechápu a dost mi to vadí...

a ještě prosím, znovu se zeptám, proč nemůže být na kapuci stejně jako na helmě odražení? Přijde mi opravdu škoda, že monk prakticky nepotřebuje žádnou kapuci a helmu... třeba s výcvikem helma by byla fajn, když všechno sráží, vždyť bez bonusu na odolnost je okamžitě mrtvá (po prvním sražení)

jinak neremcám, že Nuliteth na svém levlu skoro nezvládne 3 tygry v prahvozdě, že je tedy takto oslabena, jen je to rozporuplné, chudák se svým DMG a počtem životů je v porovnání se stavem před opravdu k smíchu...asi to tak má být, monky tady prostě v lásce vedení nemá :P
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Výměna Itemů

Post by Sveneld »

furt mas SR, imunity a rychlost

me se ty zmeny nakonec libej kdyz si to vezmu podle rovnice:

mag sunda fightera, fighter sunda mnicha, mnich sunda maga
nwn
User avatar
Cairon
DM Thalie
Posts: 412
Joined: 11:21 25. May 2009
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by Cairon »

Sveneld wrote:furt mas SR, imunity a rychlost

me se ty zmeny nakonec libej kdyz si to vezmu podle rovnice:

mag sunda fightera, fighter sunda mnicha, mnich sunda maga
A zloděje zmlátěj všichni tři :mrgreen:
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku

" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Výměna Itemů

Post by černý vlk »

Sveneld wrote:furt mas SR, imunity a rychlost

me se ty zmeny nakonec libej kdyz si to vezmu podle rovnice:

mag sunda fightera, fighter sunda mnicha, mnich sunda maga
jak může mnich sundat mága? stačí, když bude mít kamenku a odolej elementům...s rukavicemi, které mají přídatné DMG 1d6 oheň (žádné vylepšení)..a ano, fighterovi stačí dát srážení, hodit si na něj 20 a mnich je KO ;) nu což, Nulieth je v důchodu, moc už nikam chodit nebude, možná Kryn, jako za starých časů, ten by měla ještě zvládat :D

ano, má SR, imky atd, ale jsou ji naprd, když chcípne po prvním sražení :D
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Výměna Itemů

Post by efu_redo »

Cairon wrote:
Sveneld wrote:furt mas SR, imunity a rychlost

me se ty zmeny nakonec libej kdyz si to vezmu podle rovnice:

mag sunda fightera, fighter sunda mnicha, mnich sunda maga
A zloděje zmlátěj všichni tři :mrgreen:
To není fér. I zloděj má právo žít a být silný jako ostatní. Lobuju za epické itemy pro zloděje. Je to vážně nefér a je to diskriminace :!: Mám zloděje a chci aby byl silný a zvládl všechno jako ostatní charaktery. Nechci být jen přicmrndávač, co chodí v partě a otevírá zámky a sundavá pasti. Všechny povolání by měly být vyladěné a to jak statama, tak výbavou. A to by měla být hlavní priorita týmu. Nepřijde vám to hloupé? Proč jsou takhle omezení hráči, co hrají zloděje? Jaký dung sám vymlátím a kde budu mít dost XP??? Je to hnus, taková diskriminace :!:
Sry za OT.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Lynx23
Poutník
Posts: 71
Joined: 22:16 25. Mar 2009
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by Lynx23 »

no, kdo je mág/zaklínač nebo bojovník s devastem, je celkem vpoho si myslím

když shrnu toho mnicha tak plusy jsou: imka na jed, rychlost, SR, možnost boostnout oc (ikdyž to ted oproti bojovníkovi asi nebude moc), více útoků
minusy: nemožnost kombinace s dalším povoláním, zřejmě zatím nic dobrého na hlavu, nižší ab, nižší dmg, rukavice nejsou ekvivalentní zbraním (takže kamy)

celkem ted mnichům nezávidím

a ten zloděj to má taky těžký. s odpastovaním, odemykaním a zakernakum je to holt postava do party (ted víc než předtím)
Last edited by Lynx23 on 19:01 03. May 2010, edited 1 time in total.
paladin Daladan
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Výměna Itemů

Post by Sveneld »

černý vlk wrote:
Sveneld wrote:furt mas SR, imunity a rychlost

me se ty zmeny nakonec libej kdyz si to vezmu podle rovnice:

mag sunda fightera, fighter sunda mnicha, mnich sunda maga
jak může mnich sundat mága? stačí, když bude mít kamenku a odolej elementům...s rukavicemi, které mají přídatné DMG 1d6 oheň (žádné vylepšení)..a ano, fighterovi stačí dát srážení, hodit si na něj 20 a mnich je KO ;) nu což, Nulieth je v důchodu, moc už nikam chodit nebude, možná Kryn, jako za starých časů, ten by měla ještě zvládat :D

ano, má SR, imky atd, ale jsou ji naprd, když chcípne po prvním sražení :D
pokud vim tak ty rukavice tam meli +5kovy, s tim prorazis vse, na nejakou kamenku nebo predtuchu si stezovat nemusis
nwn
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Výměna Itemů

Post by efu_redo »

Lynx23 wrote:a ten zloděj to má taky těžký. s odpastovaním, odemykaním a zakernakum je to holt postava do party (ted víc než předtím)
A o tom to je. Když budu chtít hrát sám, zahraju si singl.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Lynx23
Poutník
Posts: 71
Joined: 22:16 25. Mar 2009
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by Lynx23 »

efu_redo wrote:
Lynx23 wrote:a ten zloděj to má taky těžký. s odpastovaním, odemykaním a zakernakum je to holt postava do party (ted víc než předtím)
A o tom to je. Když budu chtít hrát sám, zahraju si singl.
Takhle bych to nezjednodušil, protože někdo muže chtít hrát s více lidma, rád s nima něco podniknout a přesto mít možnost volby a nebýt přiliš závislý na ostatních. Jen jsem konstatoval, že zloděj závislý na ostatních je (což je ale akceptovatelný a neni to žádná novinka). Na druhou stranu v některých případech jsou zas ostatní závislí na zloději.
paladin Daladan
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Výměna Itemů

Post by černý vlk »

Sveneld wrote: pokud vim tak ty rukavice tam meli +5kovy, s tim prorazis vse, na nejakou kamenku nebo predtuchu si stezovat nemusis
mluvil jsem o vylepšení..vylepšení zbraní dává i DMG, což ty rukavice nedávají..takže i když prorazíš, skoro nic neuděláš ;), elementy ti pohltí a mág bude mít robu, která pohlcuje +10 / 5 třeba, takže dáš krásných 1-20 -5, což je krása ;) ale dost o monkovi, nechť upadne v zapomění ;)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Locked