Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
V této lokaci nefunguje jeden přechod. Směrem po cestě dál do hor. ( přechod úplně zmizel )
Kdyby to tu bylo někde hlášené nebo jsem to hlásil do špatného topicu, sry.
V této lokaci nefunguje jeden přechod. Směrem po cestě dál do hor. ( přechod úplně zmizel )
Kdyby to tu bylo někde hlášené nebo jsem to hlásil do špatného topicu, sry.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Dnes jsem ještě narazil na tyto lokace, kde jsou rozbité přechody.
Dorénský hvozd- západní les - dno propasti. ( tady jsou dvě jeskyně. Jedna, která tě vyvede z propasti a druhá, kde je sice modrý blok, skrz který se do ní nedá vejít )
Dorénský hvozd- západní les - most nad roklí ( když přejdeš most a chceš se vydat na západ, je tam přechod ale zas nefunguje, přechod je po cestě na západ )
Dorénský hvozd- západní les - dno propasti. ( tady jsou dvě jeskyně. Jedna, která tě vyvede z propasti a druhá, kde je sice modrý blok, skrz který se do ní nedá vejít )
Dorénský hvozd- západní les - most nad roklí ( když přejdeš most a chceš se vydat na západ, je tam přechod ale zas nefunguje, přechod je po cestě na západ )
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Páč to ještě není dodělané.efu_redo wrote:Dnes jsem ještě narazil na tyto lokace, kde jsou rozbité přechody.
Dorénský hvozd- západní les - dno propasti. ( tady jsou dvě jeskyně. Jedna, která tě vyvede z propasti a druhá, kde je sice modrý blok, skrz který se do ní nedá vejít )
Dorénský hvozd- západní les - most nad roklí ( když přejdeš most a chceš se vydat na západ, je tam přechod ale zas nefunguje, přechod je po cestě na západ )
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Makám na tom ... vydržte ... bude to ... *podívá se na hodinky* ... a vlastně vy to nepotřebujete vědět. Vy máte být jen mile překvapeni , šokování a zvednout si spadlou čelist z klávesnice 
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Téda Cairone , velmi dobře napsané , už se těším. Mooc 
Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Teda Cairone.....
Víš, že v lokaci loviště je baner na přechod do jiné lokace nefunkční? Funguje tak, že když na něj nalezu, otočí mě jako kdyby mě přehodil do lokace. Jen mě nikam nepřehodí.
Edit: těch lokací jménem loviště jich tam je víc. Takže je to přesně ta lokace na západ od Dorna.
Lool. Z lokace severní vřesoviště jdu zas do lokace severní vřesoviště. Na tom není nic divného. Až na to, že před přechodem je cedule doubkov ale když do lokace vlezu, doubkov není. Namísto toho je tam cesta a severní vřesoviště
Cairone
Přiznej se, co si udělal s hobitama? Co ti frodo udělal?! Vrahu 
Hehe, takové úpravy mě baví. Doubkov byl přesunut úplně jinam.
Edit: těch lokací jménem loviště jich tam je víc. Takže je to přesně ta lokace na západ od Dorna.
Lool. Z lokace severní vřesoviště jdu zas do lokace severní vřesoviště. Na tom není nic divného. Až na to, že před přechodem je cedule doubkov ale když do lokace vlezu, doubkov není. Namísto toho je tam cesta a severní vřesoviště
Cairone
Hehe, takové úpravy mě baví. Doubkov byl přesunut úplně jinam.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Z údolí větrů směrem do tartenu nefunguje přechod. ( jedná se o cestu na gruberik ) // díky za skvělý quest jménem zachraň sám sebe. A to jen díky nefunčnímu přechodu. Ti mágové zas nechali zmizet cestu i gruberik. Jak se odtama mám asi dostat? Když všude jsou krvelačné bestie co mě chtějí sbaštit? Pomooc
Ha, už jsme tu dva uvěznění. Schodli jsme se ve hře, že to je práce nějakého zlověstného čaroděje a my musíme společně najít jinou cestu domů a probít se. Takže díky Cairone za nechtěný quest
Jo... nejlepší je cedule co říká, že vjíždíš do doubkova a doubkov je ve skutečnosti někde jinde.
Edit: bojím bojím. Nejlepší způsob jak udělat hráči quest a dát mu DM kill a nebýt přitom ve hře.

Ha, už jsme tu dva uvěznění. Schodli jsme se ve hře, že to je práce nějakého zlověstného čaroděje a my musíme společně najít jinou cestu domů a probít se. Takže díky Cairone za nechtěný quest
Jo... nejlepší je cedule co říká, že vjíždíš do doubkova a doubkov je ve skutečnosti někde jinde.
Edit: bojím bojím. Nejlepší způsob jak udělat hráči quest a dát mu DM kill a nebýt přitom ve hře.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Šokovaný jsem a vystrašený k tomu všemu taky. Bojím se, že krom své brady, budu muset zvednout z hrobu svou uvězněnou postavičku.Cairon wrote:Makám na tom ... vydržte ... bude to ... *podívá se na hodinky* ... a vlastně vy to nepotřebujete vědět. Vy máte být jen mile překvapeni , šokování a zvednout si spadlou čelist z klávesnice
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Sláva.. gruberik se našel.
Hele, Cairone, je to všechno úmysl? A nebo si hrál s lokacema pexeso.
Tak či tak, bavím se ve hře a nejsem sám 
Má postava asi přestane pít víno.
Hele, Cairone, je to všechno úmysl? A nebo si hrál s lokacema pexeso.
Má postava asi přestane pít víno.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Vysvětlení k přechodům a změnám ve směrech: měníme Thalii za pochodu , nové lokace , nový spawn , nové dungeony , nové turisticky zajímavé lokace , přesuny cest a další drobnosti , které na první pohled ani nezaregistrujete. To vše se děje za provozu , protože nechceme udělat totální odstávku servu ( bylo by to určitě na několik týdnů ) , takže mějte pochopení , vydržte ty drobné problémky , restarty servru navíc , zlobivé přechody a podobně , uvidíte co se z toho nakonec krásného vylíhne. Někteří už měli možnost pár nových zázraků vidět a určitě mi dají za pravdu , že to stojí za to přetrpět.
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Změna se mi líbí. Jen jsem nevěděl zda to je opravdu záměr nebo chybka. Mimochodem, ten přechod mezi tartenem a cestou do gruberiku chybí. Jinak je to senzační. Konečně jsou medvědi medvědi!!! a né jen nějací cucáci co maj převlek medvěda

Edit: a nové lokace co jsou v al.. horách jsou taky skvělé. Mají štávu.
Edit: a nové lokace co jsou v al.. horách jsou taky skvělé. Mají štávu.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Ne všechny změny má na svědomí Cairon...efu_redo wrote:...
Vedoucí týmu Thalie