Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Post by efu_redo »

Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

V této lokaci nefunguje jeden přechod. Směrem po cestě dál do hor. ( přechod úplně zmizel )

Kdyby to tu bylo někde hlášené nebo jsem to hlásil do špatného topicu, sry.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Post by efu_redo »

Dnes jsem ještě narazil na tyto lokace, kde jsou rozbité přechody.

Dorénský hvozd- západní les - dno propasti. ( tady jsou dvě jeskyně. Jedna, která tě vyvede z propasti a druhá, kde je sice modrý blok, skrz který se do ní nedá vejít )

Dorénský hvozd- západní les - most nad roklí ( když přejdeš most a chceš se vydat na západ, je tam přechod ale zas nefunguje, přechod je po cestě na západ )
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Post by -RoF- »

efu_redo wrote:Dnes jsem ještě narazil na tyto lokace, kde jsou rozbité přechody.

Dorénský hvozd- západní les - dno propasti. ( tady jsou dvě jeskyně. Jedna, která tě vyvede z propasti a druhá, kde je sice modrý blok, skrz který se do ní nedá vejít )

Dorénský hvozd- západní les - most nad roklí ( když přejdeš most a chceš se vydat na západ, je tam přechod ale zas nefunguje, přechod je po cestě na západ )
Páč to ještě není dodělané.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Cairon
DM Thalie
Posts: 412
Joined: 11:21 25. May 2009
Contact:

Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Post by Cairon »

Makám na tom ... vydržte ... bude to ... *podívá se na hodinky* ... a vlastně vy to nepotřebujete vědět. Vy máte být jen mile překvapeni , šokování a zvednout si spadlou čelist z klávesnice :mrgreen:
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku

" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Post by rotona »

Téda Cairone , velmi dobře napsané , už se těším. Mooc :wink:
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Post by efu_redo »

Teda Cairone..... :twisted: Víš, že v lokaci loviště je baner na přechod do jiné lokace nefunkční? Funguje tak, že když na něj nalezu, otočí mě jako kdyby mě přehodil do lokace. Jen mě nikam nepřehodí.

Edit: těch lokací jménem loviště jich tam je víc. Takže je to přesně ta lokace na západ od Dorna.


Lool. Z lokace severní vřesoviště jdu zas do lokace severní vřesoviště. Na tom není nic divného. Až na to, že před přechodem je cedule doubkov ale když do lokace vlezu, doubkov není. Namísto toho je tam cesta a severní vřesoviště :!:

Cairone :!: Přiznej se, co si udělal s hobitama? Co ti frodo udělal?! Vrahu :mrgreen:

Hehe, takové úpravy mě baví. Doubkov byl přesunut úplně jinam. :mrgreen:
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Post by efu_redo »

Z údolí větrů směrem do tartenu nefunguje přechod. ( jedná se o cestu na gruberik ) // díky za skvělý quest jménem zachraň sám sebe. A to jen díky nefunčnímu přechodu. Ti mágové zas nechali zmizet cestu i gruberik. Jak se odtama mám asi dostat? Když všude jsou krvelačné bestie co mě chtějí sbaštit? Pomooc :!: :!:


Ha, už jsme tu dva uvěznění. Schodli jsme se ve hře, že to je práce nějakého zlověstného čaroděje a my musíme společně najít jinou cestu domů a probít se. Takže díky Cairone za nechtěný quest :mrgreen:

Jo... nejlepší je cedule co říká, že vjíždíš do doubkova a doubkov je ve skutečnosti někde jinde. :mrgreen:

Edit: bojím bojím. Nejlepší způsob jak udělat hráči quest a dát mu DM kill a nebýt přitom ve hře. :mrgreen: :mrgreen:
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Post by efu_redo »

Cairon wrote:Makám na tom ... vydržte ... bude to ... *podívá se na hodinky* ... a vlastně vy to nepotřebujete vědět. Vy máte být jen mile překvapeni , šokování a zvednout si spadlou čelist z klávesnice :mrgreen:
Šokovaný jsem a vystrašený k tomu všemu taky. Bojím se, že krom své brady, budu muset zvednout z hrobu svou uvězněnou postavičku. :mrgreen: Tys normálně přesunul celá městečka. Tomu se říká zrada :!: :mrgreen: Schováváš hobity a starostu gruberiku. To má být nějaký odboj? Nebo co? :mrgreen:
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Post by efu_redo »

Sláva.. gruberik se našel. :mrgreen:

Hele, Cairone, je to všechno úmysl? A nebo si hrál s lokacema pexeso. :lol: Tak či tak, bavím se ve hře a nejsem sám :D

Má postava asi přestane pít víno.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Cairon
DM Thalie
Posts: 412
Joined: 11:21 25. May 2009
Contact:

Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Post by Cairon »

Vysvětlení k přechodům a změnám ve směrech: měníme Thalii za pochodu , nové lokace , nový spawn , nové dungeony , nové turisticky zajímavé lokace , přesuny cest a další drobnosti , které na první pohled ani nezaregistrujete. To vše se děje za provozu , protože nechceme udělat totální odstávku servu ( bylo by to určitě na několik týdnů ) , takže mějte pochopení , vydržte ty drobné problémky , restarty servru navíc , zlobivé přechody a podobně , uvidíte co se z toho nakonec krásného vylíhne. Někteří už měli možnost pár nových zázraků vidět a určitě mi dají za pravdu , že to stojí za to přetrpět.
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku

" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Post by efu_redo »

Změna se mi líbí. Jen jsem nevěděl zda to je opravdu záměr nebo chybka. Mimochodem, ten přechod mezi tartenem a cestou do gruberiku chybí. Jinak je to senzační. Konečně jsou medvědi medvědi!!! a né jen nějací cucáci co maj převlek medvěda :!: :mrgreen:

Edit: a nové lokace co jsou v al.. horách jsou taky skvělé. Mají štávu.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Post by Rejty »

efu_redo wrote:...
Ne všechny změny má na svědomí Cairon... :wink:
Vedoucí týmu Thalie
Locked