Vyveďtě mě někdo z omylu
Rozsah kritiku
Rozsah kritiku
Používám bitevní sekeru a rozsah mám jen 19-20/3x.Vylepšený kritický mám a zajímalo by mě zda se to tedy co je v popisu featu vstahuje jen na meče nebo i na tu moji sekeru,páč by to jinak mělo být 17-20.
Vyveďtě mě někdo z omylu
Vyveďtě mě někdo z omylu
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Rozsah kritiku
ten feat rozšíří kritický rozsah na dvojnásobek, tzn. meč, který má rozsah 19-20(2) dostane 17-20(4), sekera která má rozsah pouze 20)1) dostane 19-20(2)Radim wrote:Používám bitevní sekeru a rozsah mám jen 19-20/3x.Vylepšený kritický mám a zajímalo by mě zda se to tedy co je v popisu featu vstahuje jen na meče nebo i na tu moji sekeru,páč by to jinak mělo být 17-20.
Vyveďtě mě někdo z omylu
je to v pořádku
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Rozsah kritiku
Snad te dokazu vyvest z omylu. Ten feat zdvojnasobuje puvodni hodnotu a to je z 20 na 19-20. v prikladu je tam myslim mec co ma 19-20 a teda po zdvojnasobeni 17-20.Radim wrote:Používám bitevní sekeru a rozsah mám jen 19-20/3x.Vylepšený kritický mám a zajímalo by mě zda se to tedy co je v popisu featu vstahuje jen na meče nebo i na tu moji sekeru,páč by to jinak mělo být 17-20.
Vyveďtě mě někdo z omylu
O prime posunuti +2rozsah ma jen feat WM.
edit: Sandoftime byl rychlejsi
Re: Rozsah kritiku
Istvan wrote:Snad te dokazu vyvest z omylu. Ten feat zdvojnasobuje puvodni hodnotu a to je z 20 na 19-20. v prikladu je tam myslim mec co ma 19-20 a teda po zdvojnasobeni 17-20.Radim wrote:Používám bitevní sekeru a rozsah mám jen 19-20/3x.Vylepšený kritický mám a zajímalo by mě zda se to tedy co je v popisu featu vstahuje jen na meče nebo i na tu moji sekeru,páč by to jinak mělo být 17-20.
Vyveďtě mě někdo z omylu
O prime posunuti +2rozsah ma jen feat WM.
edit: Sandoftime byl rychlejsi
Vďaka mnohokrát
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an