Neviditelnost + skrytí
Re: Neviditelnost + skrytí
Jo a se bavíte furt o TS a všímavosti.
Takový bard si s dvěma kouzlama dá +30 naslouchání, má a to ještě jako skill povolání a k otmu ještě písničku a hodí si kapuci a šup s Arii mám klidně i naslouchání 70, má pak někdo šanci?
Zase na druhou stranu beru, nakouzlit ty kouzla není sranda, ale jde to.
Takový bard si s dvěma kouzlama dá +30 naslouchání, má a to ještě jako skill povolání a k otmu ještě písničku a hodí si kapuci a šup s Arii mám klidně i naslouchání 70, má pak někdo šanci?
Zase na druhou stranu beru, nakouzlit ty kouzla není sranda, ale jde to.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Neviditelnost + skrytí
No vida-RoF- wrote:Jo a se bavíte furt o TS a všímavosti.
Takový bard si s dvěma kouzlama dá +30 naslouchání, má a to ještě jako skill povolání a k otmu ještě písničku a hodí si kapuci a šup s Arii mám klidně i naslouchání 70, má pak někdo šanci?
Zase na druhou stranu beru, nakouzlit ty kouzla není sranda, ale jde to.
Btw - napadlo mě (jen nástřel) desatero Thalijského zloděje
1. neukryješ (se)
2. nepokradeš
3. neprohlédneš
4. nezasáhneš
5. nesrazíš
6. nezraníš
7. nezabiješ
8. neubráníš
9. neusejvuješ
10. nemáš prachy na ress
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Neviditelnost + skrytí
stejne tak muze zlodej nakouzli i hranicarsky kouzla na schovani... napr: http://nwn.wikia.com/wiki/Camouflage
Proste kdyz si nedas ani bodik, nemuzes cekat zazraky.. a kdyz si tam das bodiky vsechny, ze vidis vse ?? Tak proto sis je tam daval, ne?
Jasne ze i treba BARD , muze zaspivat, a ma lepsi SPOT, stejne tak BARD si muze dat pisnicku i na HIDE...
je to proste kdyby a coby.. a furt +/- plati ze se HIDar, kterej tam dava vsechny bodiky schova v 80-90% postav, ktere tam nedaj ani 1 bodik, pokud nejsou nejake katastrofalni rozdily lvlu a to je duvod pro ty ostatni postavy tam ty bodiky cpat.
opakuju: Neni cil Thalie udelat zlodeje, ktereho neobjevi VUBEC nic.
Proste kdyz si nedas ani bodik, nemuzes cekat zazraky.. a kdyz si tam das bodiky vsechny, ze vidis vse ?? Tak proto sis je tam daval, ne?
Jasne ze i treba BARD , muze zaspivat, a ma lepsi SPOT, stejne tak BARD si muze dat pisnicku i na HIDE...
je to proste kdyby a coby.. a furt +/- plati ze se HIDar, kterej tam dava vsechny bodiky schova v 80-90% postav, ktere tam nedaj ani 1 bodik, pokud nejsou nejake katastrofalni rozdily lvlu a to je duvod pro ty ostatni postavy tam ty bodiky cpat.
opakuju: Neni cil Thalie udelat zlodeje, ktereho neobjevi VUBEC nic.
A zase se craftí...
Re: Neviditelnost + skrytí
Naopak, cílem Thalie je udělat ze zloděje mrzkého chudáka, který si osvojí Katovo desatero.
Vlastně, všechny ženy v domácnosti a všichni farmáři jsou zlodějové. Protože jsou slabí a chabí. 
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Neviditelnost + skrytí
Ad tve desatero:
rogue je tymova postava. sam je proste slabsi, kdyz se pocita souboj PvP, kdyz tento souboj zacina za predpokladu ze se oba vidi atd..
obecne rict ze je slabsi je hodne jedostranne. To je jako by si rekl, ze kouzelnik je slaby, vuci valecnikovi, ze staci 1 srazeni a je konec. Ano, je tomu tak a presto se na thalii vyskytuji kouzelnici, kterym to nevadi..
Podle me jsou v NWN daleko horsi povolani, ktere jsou uplne k XXX napr. harfenik a ten jezdec z posledniho patche...
Nekomu se proste zlodej nelibi, nekomu ano. Zlodej zase umi pouzivat predmety jinych povolani, cist svitky, pokladat pasti, odemykat truhly (a ze se pri rozbijeni truhle skutecne veci rozbijeji) atd... S poslednim patchem ocarovavace je na tom o hodne lepe, a celkove se to vice blizi nastaveni NWN to ocarovani, takez si myslim, ze ta propagacni kampan "nicime dextare" uz nema jaksi cim topit pod kotlem.
rogue je tymova postava. sam je proste slabsi, kdyz se pocita souboj PvP, kdyz tento souboj zacina za predpokladu ze se oba vidi atd..
obecne rict ze je slabsi je hodne jedostranne. To je jako by si rekl, ze kouzelnik je slaby, vuci valecnikovi, ze staci 1 srazeni a je konec. Ano, je tomu tak a presto se na thalii vyskytuji kouzelnici, kterym to nevadi..
Podle me jsou v NWN daleko horsi povolani, ktere jsou uplne k XXX napr. harfenik a ten jezdec z posledniho patche...
Nekomu se proste zlodej nelibi, nekomu ano. Zlodej zase umi pouzivat predmety jinych povolani, cist svitky, pokladat pasti, odemykat truhly (a ze se pri rozbijeni truhle skutecne veci rozbijeji) atd... S poslednim patchem ocarovavace je na tom o hodne lepe, a celkove se to vice blizi nastaveni NWN to ocarovani, takez si myslim, ze ta propagacni kampan "nicime dextare" uz nema jaksi cim topit pod kotlem.
A zase se craftí...
Re: Neviditelnost + skrytí
Nomisi, nemusíš to vysvětlovat, Kato si dělá srandu. 
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Neviditelnost + skrytí
ad to převlíkání....
jasně má logiku, že si třeba člověk během chvilky změní chrániče a tak
ale někdo šel, za chůze překliknul zbroj, nakouzlil a zas si jí oblékl to mi přijde jako nechutnost
jinak, co se týče hidu je snad IC logické, že boty dávající tichý pohyb budou z měkkoučké kůže - takže žádná ochrana - u pláště je to složitější, proč by jako plášt dával do skrývání? dává to tak možná logiku kvůli barvě, ale jinak je to taky takové, že odůvodnění se spíš blíží očekávání, ale dejme tomu, že to odpovídá nějaké "spravedlnosti" a vyváženosti
Všechno je o výběru a zloděj vůbec není k ničemu...mít tak mocnou zbraň jako je UMD a k tomu zákeřňáky to je vážně něco
když k tomu máte vraha a povede se vám to, obět zparalyzujete, tak prostě konec
naopak když si ke zloději dáte SD HIPS vám hodněkrát zachrání život
jasně má logiku, že si třeba člověk během chvilky změní chrániče a tak
ale někdo šel, za chůze překliknul zbroj, nakouzlil a zas si jí oblékl to mi přijde jako nechutnost
jinak, co se týče hidu je snad IC logické, že boty dávající tichý pohyb budou z měkkoučké kůže - takže žádná ochrana - u pláště je to složitější, proč by jako plášt dával do skrývání? dává to tak možná logiku kvůli barvě, ale jinak je to taky takové, že odůvodnění se spíš blíží očekávání, ale dejme tomu, že to odpovídá nějaké "spravedlnosti" a vyváženosti
Všechno je o výběru a zloděj vůbec není k ničemu...mít tak mocnou zbraň jako je UMD a k tomu zákeřňáky to je vážně něco
když k tomu máte vraha a povede se vám to, obět zparalyzujete, tak prostě konec
naopak když si ke zloději dáte SD HIPS vám hodněkrát zachrání život
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Neviditelnost + skrytí
jj, píšu s nadsázkou (jinak bych tam neměl "veselé" smajlíky), doufám, že to nomisi chápeš taky tak a že jsi odpovídal víceméně pro formu.efu_redo wrote:Nomisi, nemusíš to vysvětlovat, Kato si dělá srandu.
P.S.
*znovu vezme ještě rýpátko* Jenže ty povolání co popisuješ jsou prestižky, ne základní povolání
P.P.S.
Já osobně mám zloděje rád pro jejich "univerzálnost" a na Thalii ho hraju s vědomím, že kdejaký prasopes/trpaslec s devastem se po mě projde jako bruselský úředník po národních právech. A že pokud chci do dungu, taktoho prasopsa prostě musím "najmout" do první linie, aby mi to k těm truhlám vydevastil
P.P.P.S.
Když už jsme u toho lobingu, přijde mi, že je málo zamknutých základních pokladů a dveří (ačkoli dost jich je zapastěných => to se mi líííííbíííííííí), např. Karathské stoky a tak.
edit to luelle: Jen pro úplnost - UMD má svoji sílu až od lvlu 20+ (a jeho používání sakra leze do peněz). Do tý doby je dobrý tak na škrábání brambor
Co se týká bot - nechápu proč by boty nemohly mít TICHY POHYB = měkká podrážka a zároveň BRNENI = ocelí vyztužené holeně z tvrzené kůže apod.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Neviditelnost + skrytí
neco za neco.. takovej bude i krejci po upravach. tedy nejlepsi AC je takove, ze to chresti az za roh a zase nejmekci kuze nema moc obranu, kazdy si pak usije na miru presne co mu bude vyhovovat.. ale oplatovane boty s + na tichy pohyb to nebudouKaTo wrote: Co se týká bot - nechápu proč by boty nemohly mít TICHY POHYB = měkká podrážka a zároveň BRNENI = ocelí vyztužené holeně z tvrzené kůže apod.
Stejne tak nebude mozne mit boty s nejlepsi obranou a nejvysi odolnosti.. ale tak to je na dlouho.
A zase se craftí...
Re: Neviditelnost + skrytí
Máš pravdu. Ale zas vezmi v úvahu, jak dlouho to kouzlo trvá. Ano. Jednoznačně pokud se chceš specializovat na odhalovaní skrytých postav, tak to máš snadnější, než se specializovat na hide.-RoF- wrote:Jo a se bavíte furt o TS a všímavosti.
Takový bard si s dvěma kouzlama dá +30 naslouchání, má a to ještě jako skill povolání a k otmu ještě písničku a hodí si kapuci a šup s Arii mám klidně i naslouchání 70, má pak někdo šanci?
Zase na druhou stranu beru, nakouzlit ty kouzla není sranda, ale jde to.
Ovšem ber v úvahu, že postava na hide je schopná udržet to skrytí prakticky od restu do restu. Naproti tomu vysoký spot/listen vytáhneš jenom na chvilku.
Vysoký hide ti umožní relativně bezpečný přístup na spoustu míst a často ti to zahrání krk. Jak často se ti hodí vysoký listen/spot?
K vysokému hide většinou nepotřebuješ nic moc dalšího. Dává ti to možnost utéct. Vysoký spot ti sice odhalí skrytou postavu, ale pak ještě musíš mít prostředky, jak jí zlikvidovat.
To jsou věci, který si fakt necucám z prstu. Hraju často zloděje a skrytý postavy.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Neviditelnost + skrytí
Cheche ty hledáš logiku ve fantasy světě? KrásaLuelle wrote:ad to převlíkání....
jasně má logiku, že si třeba člověk během chvilky změní chrániče a tak
ale někdo šel, za chůze překliknul zbroj, nakouzlil a zas si jí oblékl to mi přijde jako nechutnost![]()
jinak, co se týče hidu je snad IC logické, že boty dávající tichý pohyb budou z měkkoučké kůže - takže žádná ochrana - u pláště je to složitější, proč by jako plášt dával do skrývání? dává to tak možná logiku kvůli barvě, ale jinak je to taky takové, že odůvodnění se spíš blíží očekávání, ale dejme tomu, že to odpovídá nějaké "spravedlnosti" a vyváženosti
Všechno je o výběru a zloděj vůbec není k ničemu...mít tak mocnou zbraň jako je UMD a k tomu zákeřňáky to je vážně něco
když k tomu máte vraha a povede se vám to, obět zparalyzujete, tak prostě konec
naopak když si ke zloději dáte SD HIPS vám hodněkrát zachrání život
To samé bych mohl hledat logiku proč se mi se svým SD ztratíš na přímém slunci?
Na tom převlékání zbrojí a šatů, aby si mohl bard nakouzlit nevidím nic špatné. On je to někdy dost risk a jak začne boj dřív, tak je postava bez zbroje a to je už vcelku problém.
PS: UMD je mocná zbran, ale s tím že je ted vše na náboje, to hodně leze do peněz.
Ke kucikovi....jojo souhlas no
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Neviditelnost + skrytí
správnej zloděj se neschovává
a utíká jen když někoho honí aby ho dorazil
nomisovi to došlo a tak nám vymrvil zbraně.. ale my se stejně nedáme
a utíká jen když někoho honí aby ho dorazil
nomisovi to došlo a tak nám vymrvil zbraně.. ale my se stejně nedáme
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Neviditelnost + skrytí
Jak je možný, že když jde o negativní věc, tak za to můžu já, a za pozitivní může vždy Bůh krata ... chmpf... asi se dám na DMkovánísandoftime wrote: nomisovi to došlo a tak nám vymrvil zbraně.. ale my se stejně nedáme
A zase se craftí...
Re: Neviditelnost + skrytí
jo! proč někdy neuděláte flame o mě, sem bůh strachu a hrůzy a všichni mě milujou 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Neviditelnost + skrytí
To mu říkám Osud.nomis_b wrote:...
P.S.
Znáš nomisi ten židovský vtip, jak se modlí Lazar k bohovi: "Bože prosím tě, proč ty mě pořád tak stíháš pohromami, ženu jsi mi vzal, děti jsi mi vzal, majetek jsi mi vzal, moje zdraví jsi mi vzal? Proč, bože, dej mi odpověď proč?!
V tom se z hůry ozve: "..já ti ani nevím, prostě mě tak nějak sereš!"
P.P.S.
Smiř se s tím, že každá poctivá práce nebude zaplacena a každý dobrý skutek bude potrestán!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín