srážení a výcvik
srážení a výcvik
poté, kdy jsem se dozvěděl na vlastní kůži, že i zlobři sráží...musím to tu napsat. Silové buildy (dál plechovky) mají bonus k dovednosti "výcvik" plynoucí z jejich síly...to je jejich výhoda oproti dexterům. Buildy zaměřené na obratnost i když maxují výcvik, nikdy nedosáhnou stejného výcviku jako buildy silové. To je v pořádku. Věc, kterou nechápu a nezdá se mi ani trošku fer je, že plechovky NAVÍC mají bonusy k výcviku ve vybavení a dexteři ne..vidím to u svých postav..má postava silová má výcvik srovnatelný na 16. úrovni s výcvikem dextrové postavy na dvojnásobném levlu, přitom výcvik maxuji s oběma a s tou dextrovkou mám dokonce +10 výcvik feat (a stejně si ji srazí tygr v prahvozdě O-o)...
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: srážení a výcvik
Máš si sebou vzít plechovkučerný vlk wrote:poté, kdy jsem se dozvěděl na vlastní kůži, že i zlobři sráží...musím to tu napsat. Silové buildy (dál plechovky) mají bonus k dovednosti "výcvik" plynoucí z jejich síly...to je jejich výhoda oproti dexterům. Buildy zaměřené na obratnost i když maxují výcvik, nikdy nedosáhnou stejného výcviku jako buildy silové. To je v pořádku. Věc, kterou nechápu a nezdá se mi ani trošku fer je, že plechovky NAVÍC mají bonusy k výcviku ve vybavení a dexteři ne..vidím to u svých postav..má postava silová má výcvik srovnatelný na 16. úrovni s výcvikem dextrové postavy na dvojnásobném levlu, přitom výcvik maxuji s oběma a s tou dextrovkou mám dokonce +10 výcvik feat (a stejně si ji srazí tygr v prahvozdě O-o)...
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: srážení a výcvik
*plechovka jde po tygrech, tygři po dexterovi, srazí ho, zabijí ho páč nemůže zdrhat, plechovka pak zabije tygry* hmmm hmmm k čemu to pomůže??de Aers wrote:Máš si sebou vzít plechovkučerný vlk wrote:poté, kdy jsem se dozvěděl na vlastní kůži, že i zlobři sráží...musím to tu napsat. Silové buildy (dál plechovky) mají bonus k dovednosti "výcvik" plynoucí z jejich síly...to je jejich výhoda oproti dexterům. Buildy zaměřené na obratnost i když maxují výcvik, nikdy nedosáhnou stejného výcviku jako buildy silové. To je v pořádku. Věc, kterou nechápu a nezdá se mi ani trošku fer je, že plechovky NAVÍC mají bonusy k výcviku ve vybavení a dexteři ne..vidím to u svých postav..má postava silová má výcvik srovnatelný na 16. úrovni s výcvikem dextrové postavy na dvojnásobném levlu, přitom výcvik maxuji s oběma a s tou dextrovkou mám dokonce +10 výcvik feat (a stejně si ji srazí tygr v prahvozdě O-o)...
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: srážení a výcvik
Všechno chápu, jen jedno mi není jasný.. co je na tom špatně?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: srážení a výcvik
dvojité posílení? třeba to? silové postavy mají mít vyšší výcvik kvůli větší síle...ale ne ještě bonusy na výbavě, ke kterým dexteři přístup nemají...so easyDenGrasse wrote:Všechno chápu, jen jedno mi není jasný.. co je na tom špatně?
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: srážení a výcvik
Nemáš si sebou brát slabé plechovky, které tě nejsou schopné uhlídat, když se po tobě vrhne tygrčerný vlk wrote: *plechovka jde po tygrech, tygři po dexterovi, srazí ho, zabijí ho páč nemůže zdrhat, plechovka pak zabije tygry* hmmm hmmm k čemu to pomůže??
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: srážení a výcvik
proc furt na forech kazdej breci ?

...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: srážení a výcvik
myslím, že vycházíš z nesprávných informací..ale i kdyby ne - kde je problém? Existuje snad nějaké závazné pravidlo, že všichni musí dostat to samé?černý vlk wrote:dvojité posílení? třeba to? silové postavy mají mít vyšší výcvik kvůli větší síle...ale ne ještě bonusy na výbavě, ke kterým dexteři přístup nemají...so easyDenGrasse wrote:Všechno chápu, jen jedno mi není jasný.. co je na tom špatně?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: srážení a výcvik
když mi přijde něco divného, tak to napíšu..pokud vycházím z nesprávných informací (vycházím z praxe, ale nemusím znát vše, že ano) tak je to zvláštní, že se to tak jeví..a pokud je účelem zvýraznit a prohloubit rozdíl v typech postav ohledně výcviku, tak to je pak jiná. Určitě je to zcela logické a určitě to povede k variabilitě a k zábavěDenGrasse wrote:myslím, že vycházíš z nesprávných informací..ale i kdyby ne - kde je problém? Existuje snad nějaké závazné pravidlo, že všichni musí dostat to samé?černý vlk wrote:dvojité posílení? třeba to? silové postavy mají mít vyšší výcvik kvůli větší síle...ale ne ještě bonusy na výbavě, ke kterým dexteři přístup nemají...so easyDenGrasse wrote:Všechno chápu, jen jedno mi není jasný.. co je na tom špatně?
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: srážení a výcvik
Lord_Berserk wrote:proc furt na forech kazdej breci ?![]()
nemaj co jinýho na práci
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: srážení a výcvik
kdo to má pořád číst?Pajule wrote:Lord_Berserk wrote:proc furt na forech kazdej breci ?![]()
nemaj co jinýho na práci
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: srážení a výcvik
Tak to nečtiEsuliams wrote:kdo to má pořád číst?Pajule wrote:Lord_Berserk wrote:proc furt na forech kazdej breci ?![]()
nemaj co jinýho na práci
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: srážení a výcvik
rada1: sraz tygra dřív než on tebečerný vlk wrote:*plechovka jde po tygrech, tygři po dexterovi, srazí ho, zabijí ho páč nemůže zdrhat, plechovka pak zabije tygry* hmmm hmmm k čemu to pomůže??
rada2: rekni plechovce at srazi tygra
fórek...
proč jde tygr po tobě a ne po plechovce když ty jako dextrař máš vyšší AC? nějak mi to neštymuje...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: srážení a výcvik
Hold na Thalii nikdy neproběhne něco podobného jako bitva u Azincourtu. Pro ty co nevědí co se tam stalo. To najedné straně stálo 12 000 (6k lučištníci, 1k rytíři) anglánů a na druhé 40 000(armáda založená na těžké jízdě) Francouzů. Den předtím pršelo. Rytíři se motali v blátě a tak lučistníci po pár salvách vytáhli kudly a zapíchávali plecháče škvírkami v brnění. Angláni prostě vyhráli.
Pardon... možná to je OT, možná probokuju, hold mám zrovna fakt mizernou náladu.
Pardon... možná to je OT, možná probokuju, hold mám zrovna fakt mizernou náladu.
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: srážení a výcvik
protože díky předmětům vyšší AC naopak nemá? a nebo je možné že ten tygr vidí že mu prorazí disciplínu v případě, že je schopný trefit postavy obě, npc se občas chovají dost jasnovideckyBahnak wrote:rada1: sraz tygra dřív než on tebečerný vlk wrote:*plechovka jde po tygrech, tygři po dexterovi, srazí ho, zabijí ho páč nemůže zdrhat, plechovka pak zabije tygry* hmmm hmmm k čemu to pomůže??
rada2: rekni plechovce at srazi tygra![]()
fórek...
proč jde tygr po tobě a ne po plechovce když ty jako dextrař máš vyšší AC? nějak mi to neštymuje...
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!