Výměna Itemů

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by Grunt »

černý vlk wrote:
Grunt wrote:Zaímalo by mne jak je to s Artefakty. Před nějakou dobou jsem našel jílec nějaké katany, který jsem při výměně předmětu měl v bance. Taky odevzdat nebo co s tím?
artefakty jsou artefakty...ty se neodevzdávají...konečně budou některé z nich silné...v porovnání s výbavou ;)
No jo ale nikdo je nebude mít a když ano, tak v kolektivním vlastnictví osmi postav :D
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
User avatar
Garett
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:50 13. Sep 2008
Location: Zákupy

Re: Výměna Itemů

Post by Garett »

Grunt wrote:
černý vlk wrote:
Grunt wrote:Zaímalo by mne jak je to s Artefakty. Před nějakou dobou jsem našel jílec nějaké katany, který jsem při výměně předmětu měl v bance. Taky odevzdat nebo co s tím?
artefakty jsou artefakty...ty se neodevzdávají...konečně budou některé z nich silné...v porovnání s výbavou ;)
No jo ale nikdo je nebude mít a když ano, tak v kolektivním vlastnictví osmi postav :D
Tak se bud dohodnete kdo si ho necha nebo si muzete hodit koskou :)
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Výměna Itemů

Post by efu_redo »

Garett wrote:...
Nebo se můžete dle charakteru postavy okráct. Vykašlete se na soucítění hráče mezi hráčem. Hrajte si svůj charakter, ten druhý hráč se snad kvůli tomuhle za to na vás nemůže zlobit.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Výměna Itemů

Post by Necrooo »

Taky nám byl zabaven prsten s redukcemi 15/- na vsechny elementy a byl to artefakt - nasel jsem ho v bossu jednou.
Takze se artefakty zabavovat budou ci ne? (Týme)

EDIT: Z toho co sem postnul Maku, nevim, proč ten prsten byl zabaven, když nebyl nikde koupen, ale byl nalezen. (takze to je artefakt, ci neni?)
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by nomis_b »

Artefaktem se mini pouze zbrane, ktere se skladaji z nekolik dilu a jsou nahodne nalezitelne, a pote zkovany do sebe.

Tyto artefakty jsou jedine povolene, protze se presne vi o co je zac.

tebo proidany prsten muze byt trebas od DM, ktery pocital se starou paletou. Tyto predmety se ale jiz ted meni, a proto ti ten prsten byl uznan jako presileny. nahradou si urcite dostal penize a moznost si koupit jiny.

Pokud to byl primo extra predmet od DM s nejakym vetsim ucelem, dohodni s e s Dm co ti jej dal, aby ti dal patricnou nahradu.
A zase se craftí...
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: Výměna Itemů

Post by Urlraen »

Nevšiml jsem si jestli to tady už padlo, ale je už teda z obchodů všechno schválený? Může se všechno kupovat? Viděl jsem kapuci +4 naslouchání +4 vnímavost. Momentálně nemám nic na hlavu, protože ty kapuce z té lokace nešli nasadit (nedostatek síly) a chtěl jsem si jednu koupit. Nesebere mi to DM?
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by Rejty »

rotona wrote:NO dobře tak ten prsten zabavili , ale PROČ mne neoslovili ?
PROČ mi za něj nedali penize ? Prostě mi ho sebrali a shodili hru , jak bezvýznamné plevě , jak
bohové kteří vše mohou a nemusí být ani slušní ! Toto mi vadí. Vám ne?
Jestli tohle myslíš vážně, tak už fakt nemám slov. Proč by ti DM zabavovali prsten, který navíc stojí jen 20 tisíc a ještě při tom shazovali server? Přestaň tu laskavě rozšiřovat tyto nepodložené dedukce, které se dají považovat za pomluvy. Po těch tvých příspěvcích už pomalu ztrácím náladu ti něco nahrazovat...
Urlraen wrote:Nevšiml jsem si jestli to tady už padlo, ale je už teda z obchodů všechno schválený? Může se všechno kupovat? Viděl jsem kapuci +4 naslouchání +4 vnímavost. Momentálně nemám nic na hlavu, protože ty kapuce z té lokace nešli nasadit (nedostatek síly) a chtěl jsem si jednu koupit. Nesebere mi to DM?
Může se stát, že se v obchodech najde nevhodný předmět, který unikl kontrole. Ještě jednou to projedu, ale nemohu nic zaručit.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Výměna Itemů

Post by maliarda »

chci se jen zeptat, jestli došlo k pročištění předmětů v magickém krámku v Alwarielu - konkrétně nabídka holí... přijde mi, že tam jsou ještě v nabídce staré - tedy alespoň tam některé dávají vylepšení, které mi na jiném předmětu bylo při výměně zabaveno ..
tak abych nekoupila, a pak o hůl nepřišla

díky
Thea
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by Rejty »

maliarda wrote:chci se jen zeptat, jestli došlo k pročištění předmětů v magickém krámku v Alwarielu - konkrétně nabídka holí... přijde mi, že tam jsou ještě v nabídce staré - tedy alespoň tam některé dávají vylepšení, které mi na jiném předmětu bylo při výměně zabaveno ..
A to konkrétně?
maliarda wrote:tak abych nekoupila, a pak o hůl nepřišla

díky
Nikdo o nic nepřišel. Dostala si finanční náhradu rovnou ceně v obchodě.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Výměna Itemů

Post by maliarda »

Rejty wrote:
maliarda wrote:chci se jen zeptat, jestli došlo k pročištění předmětů v magickém krámku v Alwarielu - konkrétně nabídka holí... přijde mi, že tam jsou ještě v nabídce staré - tedy alespoň tam některé dávají vylepšení, které mi na jiném předmětu bylo při výměně zabaveno ..
A to konkrétně?
maliarda wrote:tak abych nekoupila, a pak o hůl nepřišla

díky
Nikdo o nic nepřišel. Dostala si finanční náhradu rovnou ceně v obchodě.
já to nepsala jako, že se cítím poškozená.. špatně jsi to pochopil...jsem s výměnou spokojená

v nabídce jsou hole +12 čarozpyt a +12 soustředění .. tak chci jen vědět, jestli když jí koupím, tak o ní nepřijdu..měla jsme tu samou helmu, jen s postižením -2 charisma k tomu

EDIT: těch holí je tam víc.. tak proto to radši píšu
Thea
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Výměna Itemů

Post by Rejty »

Ok nejsou jen hole s kouzlama použití / den.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Výměna Itemů

Post by maliarda »

Rejty wrote:Ok nejsou jen hole s kouzlama použití / den.
díky
Thea
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: Výměna Itemů

Post by venomeq »

Hoj bude jeste nejaka vymena starejch itemu nebo uz ne? tu prvni sem prosvihl a tu druhou sem pockal do osi a pak sel spat takze sme se minulz s rejtym....
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
beeboow
Nováček
Posts: 3
Joined: 22:18 06. Feb 2010

Re: Výměna Itemů

Post by beeboow »

Jo, taky nemám ještě vyměněný itemy. V den avizované výměny, žádný z DM ve hře nebyl a nebo nereagoval na zprávy (asi 5x v rozpětí půl hodiny sem to zkoušel). Když už to oznámíte, tak zkuste dorazit.
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Výměna Itemů

Post by Luelle »

výměny dělá jenom a pouze rejty
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Locked