No jo ale nikdo je nebude mít a když ano, tak v kolektivním vlastnictví osmi postavčerný vlk wrote:artefakty jsou artefakty...ty se neodevzdávají...konečně budou některé z nich silné...v porovnání s výbavouGrunt wrote:Zaímalo by mne jak je to s Artefakty. Před nějakou dobou jsem našel jílec nějaké katany, který jsem při výměně předmětu měl v bance. Taky odevzdat nebo co s tím?
Výměna Itemů
Re: Výměna Itemů
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Výměna Itemů
Tak se bud dohodnete kdo si ho necha nebo si muzete hodit koskouGrunt wrote:No jo ale nikdo je nebude mít a když ano, tak v kolektivním vlastnictví osmi postavčerný vlk wrote:artefakty jsou artefakty...ty se neodevzdávají...konečně budou některé z nich silné...v porovnání s výbavouGrunt wrote:Zaímalo by mne jak je to s Artefakty. Před nějakou dobou jsem našel jílec nějaké katany, který jsem při výměně předmětu měl v bance. Taky odevzdat nebo co s tím?
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Re: Výměna Itemů
Nebo se můžete dle charakteru postavy okráct. Vykašlete se na soucítění hráče mezi hráčem. Hrajte si svůj charakter, ten druhý hráč se snad kvůli tomuhle za to na vás nemůže zlobit.Garett wrote:...
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Výměna Itemů
Taky nám byl zabaven prsten s redukcemi 15/- na vsechny elementy a byl to artefakt - nasel jsem ho v bossu jednou.
Takze se artefakty zabavovat budou ci ne? (Týme)
EDIT: Z toho co sem postnul Maku, nevim, proč ten prsten byl zabaven, když nebyl nikde koupen, ale byl nalezen. (takze to je artefakt, ci neni?)
Takze se artefakty zabavovat budou ci ne? (Týme)
EDIT: Z toho co sem postnul Maku, nevim, proč ten prsten byl zabaven, když nebyl nikde koupen, ale byl nalezen. (takze to je artefakt, ci neni?)
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Výměna Itemů
Artefaktem se mini pouze zbrane, ktere se skladaji z nekolik dilu a jsou nahodne nalezitelne, a pote zkovany do sebe.
Tyto artefakty jsou jedine povolene, protze se presne vi o co je zac.
tebo proidany prsten muze byt trebas od DM, ktery pocital se starou paletou. Tyto predmety se ale jiz ted meni, a proto ti ten prsten byl uznan jako presileny. nahradou si urcite dostal penize a moznost si koupit jiny.
Pokud to byl primo extra predmet od DM s nejakym vetsim ucelem, dohodni s e s Dm co ti jej dal, aby ti dal patricnou nahradu.
Tyto artefakty jsou jedine povolene, protze se presne vi o co je zac.
tebo proidany prsten muze byt trebas od DM, ktery pocital se starou paletou. Tyto predmety se ale jiz ted meni, a proto ti ten prsten byl uznan jako presileny. nahradou si urcite dostal penize a moznost si koupit jiny.
Pokud to byl primo extra predmet od DM s nejakym vetsim ucelem, dohodni s e s Dm co ti jej dal, aby ti dal patricnou nahradu.
A zase se craftí...
Re: Výměna Itemů
Nevšiml jsem si jestli to tady už padlo, ale je už teda z obchodů všechno schválený? Může se všechno kupovat? Viděl jsem kapuci +4 naslouchání +4 vnímavost. Momentálně nemám nic na hlavu, protože ty kapuce z té lokace nešli nasadit (nedostatek síly) a chtěl jsem si jednu koupit. Nesebere mi to DM?
Re: Výměna Itemů
Jestli tohle myslíš vážně, tak už fakt nemám slov. Proč by ti DM zabavovali prsten, který navíc stojí jen 20 tisíc a ještě při tom shazovali server? Přestaň tu laskavě rozšiřovat tyto nepodložené dedukce, které se dají považovat za pomluvy. Po těch tvých příspěvcích už pomalu ztrácím náladu ti něco nahrazovat...rotona wrote:NO dobře tak ten prsten zabavili , ale PROČ mne neoslovili ?
PROČ mi za něj nedali penize ? Prostě mi ho sebrali a shodili hru , jak bezvýznamné plevě , jak
bohové kteří vše mohou a nemusí být ani slušní ! Toto mi vadí. Vám ne?
Může se stát, že se v obchodech najde nevhodný předmět, který unikl kontrole. Ještě jednou to projedu, ale nemohu nic zaručit.Urlraen wrote:Nevšiml jsem si jestli to tady už padlo, ale je už teda z obchodů všechno schválený? Může se všechno kupovat? Viděl jsem kapuci +4 naslouchání +4 vnímavost. Momentálně nemám nic na hlavu, protože ty kapuce z té lokace nešli nasadit (nedostatek síly) a chtěl jsem si jednu koupit. Nesebere mi to DM?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Výměna Itemů
chci se jen zeptat, jestli došlo k pročištění předmětů v magickém krámku v Alwarielu - konkrétně nabídka holí... přijde mi, že tam jsou ještě v nabídce staré - tedy alespoň tam některé dávají vylepšení, které mi na jiném předmětu bylo při výměně zabaveno ..
tak abych nekoupila, a pak o hůl nepřišla
díky
tak abych nekoupila, a pak o hůl nepřišla
díky
Thea
Re: Výměna Itemů
A to konkrétně?maliarda wrote:chci se jen zeptat, jestli došlo k pročištění předmětů v magickém krámku v Alwarielu - konkrétně nabídka holí... přijde mi, že tam jsou ještě v nabídce staré - tedy alespoň tam některé dávají vylepšení, které mi na jiném předmětu bylo při výměně zabaveno ..
Nikdo o nic nepřišel. Dostala si finanční náhradu rovnou ceně v obchodě.maliarda wrote:tak abych nekoupila, a pak o hůl nepřišla
díky
Vedoucí týmu Thalie
Re: Výměna Itemů
já to nepsala jako, že se cítím poškozená.. špatně jsi to pochopil...jsem s výměnou spokojenáRejty wrote:A to konkrétně?maliarda wrote:chci se jen zeptat, jestli došlo k pročištění předmětů v magickém krámku v Alwarielu - konkrétně nabídka holí... přijde mi, že tam jsou ještě v nabídce staré - tedy alespoň tam některé dávají vylepšení, které mi na jiném předmětu bylo při výměně zabaveno ..
Nikdo o nic nepřišel. Dostala si finanční náhradu rovnou ceně v obchodě.maliarda wrote:tak abych nekoupila, a pak o hůl nepřišla
díky
v nabídce jsou hole +12 čarozpyt a +12 soustředění .. tak chci jen vědět, jestli když jí koupím, tak o ní nepřijdu..měla jsme tu samou helmu, jen s postižením -2 charisma k tomu
EDIT: těch holí je tam víc.. tak proto to radši píšu
Thea
Re: Výměna Itemů
Hoj bude jeste nejaka vymena starejch itemu nebo uz ne? tu prvni sem prosvihl a tu druhou sem pockal do osi a pak sel spat takze sme se minulz s rejtym....
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Výměna Itemů
Jo, taky nemám ještě vyměněný itemy. V den avizované výměny, žádný z DM ve hře nebyl a nebo nereagoval na zprávy (asi 5x v rozpětí půl hodiny sem to zkoušel). Když už to oznámíte, tak zkuste dorazit.
Re: Výměna Itemů
výměny dělá jenom a pouze rejty
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche