Ano, tyhle skilly budou i na robach. Zachranne hody by se teoreticky dali diferencovat will, fort, a reflex a tim nastavovat vyvazeni mezi silovejma/dex/wis buildama.
Useable only jde obejit pomoci UMD. Nad temihle predmety jsme premysleli, ale je vzdy problem, aby to nepadlo do ruky postave, pro kterou to neni urcene. To pak balanc jeste vic rozhodi.
Dexaři a jiný odpad
Re: Dexaři a jiný odpad
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Dexaři a jiný odpad
No sem zvedav jak poresite ty veci na reflexy/vydrz apod.
Pred zmenou byla pravda ze mag si moc neskrtl v pvp, ted uz tomu tak neni kdyz opadly ty "presilene" predmety.
Jinak co se tyce maga, ano je silny, ale s predmetama co tu byly pred mesicem byl silnejsi. Mag kdyz si namaxuje Int, pak odo a to je vse a ac nema, to defakto ani nepotrebuje. Je to hlavne o tom jaky si clovek uprednostni predmety. Vse ma sve klady i zapory.
Pred zmenou byla pravda ze mag si moc neskrtl v pvp, ted uz tomu tak neni kdyz opadly ty "presilene" predmety.
Jinak co se tyce maga, ano je silny, ale s predmetama co tu byly pred mesicem byl silnejsi. Mag kdyz si namaxuje Int, pak odo a to je vse a ac nema, to defakto ani nepotrebuje. Je to hlavne o tom jaky si clovek uprednostni predmety. Vse ma sve klady i zapory.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Dexaři a jiný odpad
kucik wrote:Ano, tyhle skilly budou i na robach. Zachranne hody by se teoreticky dali diferencovat will, fort, a reflex a tim nastavovat vyvazeni mezi silovejma/dex/wis buildama.
Useable only jde obejit pomoci UMD. Nad temihle predmety jsme premysleli, ale je vzdy problem, aby to nepadlo do ruky postave, pro kterou to neni urcene. To pak balanc jeste vic rozhodi.
pak vymyslet jak odebrat/snizit UMD tomu komu poradne patrit nema :p
cesta je napr co fullplate to napr. -15 umd - to odnese ovsem rogue/war nebo /barbar co jede pres silu
nwn
Re: Dexaři a jiný odpad
Proč by se mělo UMD někomu snižovat? Aby to mohl maxovat tak stejně musí mít minimálně 1/3levelu zloděje nebo barda ne?
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Dexaři a jiný odpad
Sveneld wrote:kucik wrote:Ano, tyhle skilly budou i na robach. Zachranne hody by se teoreticky dali diferencovat will, fort, a reflex a tim nastavovat vyvazeni mezi silovejma/dex/wis buildama.
Useable only jde obejit pomoci UMD. Nad temihle predmety jsme premysleli, ale je vzdy problem, aby to nepadlo do ruky postave, pro kterou to neni urcene. To pak balanc jeste vic rozhodi.
pak vymyslet jak odebrat/snizit UMD tomu komu poradne patrit nema :p
cesta je napr co fullplate to napr. -15 umd - to odnese ovsem rogue/war nebo /barbar co jede pres silu
Nějak mi hlava nebere proč by čtení svitků nebo držení magické hole mělo být ovlivnovano tim zda seš navlečen v plechu či kuse hadru.
je toho samozřejěm víc, tydle dvě věci mě jen teď napadli
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Dexaři a jiný odpad
v pravidlech DnD je u UMD psano, ze u sesilani arcane svitku se bere v potaz normalni spell failure - tzn. klasickych 45% za fullplate a popr. 50% za pavezu
takze to co sem napsal vyse neni az takova zhovadilost z moji hlavy..
takze to co sem napsal vyse neni az takova zhovadilost z moji hlavy..
nwn